چگونه اسکرین شات های Minecraft را پیدا کنیم


شخصیت های Minecraft on a Hill.
موجنگ

چند نسخه مختلف از Minecraft وجود دارد و در مکان های مختلف نصب می شوند. نسخه های مختلف Minecraft نیز اسکرین شات ها را در مکان های مختلف ذخیره می کنند. در اینجا نحوه یافتن آن آمده است.

نحوه پیدا کردن اسکرین شات از هر نسخه جاوای Minecraft

نسخه جاوا Minecraft اسکرین شات ها را در پوشه Screenshots در فهرست اصلی Minecraft ذخیره می کند. اگر نمی دانید کجا Minecraft را نصب کنید، این روش ساده ترین راه برای پیدا کردن اسکرین شات ها است.

هر بار که در نسخه جاوا Minecraft اسکرین شات می گیرید، یک اعلان روی صفحه نمایش داده می شود.

نام فایل – که بر اساس تاریخ و زمان اسکرین شات ایجاد می شود – از قبل قابل کلیک است. وقتی روی نام کلیک می کنید، عکس در برنامه Photos باز می شود. از آنجا، پیدا کردن پوشه آسان است.

برای انجام این کار، روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید، سپس روی “اطلاعات فایل” کلیک کنید.

روی سه نقطه کلیک کنید، سپس کلیک کنید "اطلاعات فایل"

یک نوار کناری با تمام اطلاعات مربوط به فایل باز می شود. محل فایل تقریباً در نیمه نمایش داده می شود. برای باز کردن پوشه اسکرین شات روی گزینه «مشاهده مکان فایل» کلیک کنید.

مسیر فایل را یادداشت کنید یا کلیک کنید "پوشه را باز کنید."

اسکرین شات معمولی (وانیلی) Minecraft

Minecraft به طور پیش فرض در “C:\Users\AppData\Roaming\.minecraft” نصب شده است و پوشه اسکرین شات ها را در پوشه “.minecraft” خواهید دید.

لانچر به شما امکان می دهد چندین نصب Minecraft داشته باشید – اگر می خواهید چندین نسخه را بازی کنید یا یک کلاینت mod را همراه با وانیلی کلاینت اجرا کنید بسیار مفید است. اسکرین شات ها به طور جداگانه بین نسخه های Minecraft ذخیره می شوند، بنابراین برای هر نصب Minecraft یک پوشه اسکرین شات خواهید داشت.

برای مشاهده لیستی از تمام نسخه های Minecraft که نصب کرده اید، روی “Installs” کلیک کنید.

کلیک "امکانات."

ماوس را روی هر یک از نصب های خود نگه دارید و روی نماد پوشه ای که ظاهر می شود کلیک کنید تا پوشه انتخابی Minecraft باز شود.

سپس پوشه دیگری به نام «Screenshots» را پیدا کنید.

مربوط: چه مقدار رم برای سرور Minecraft مناسب است؟ آیا ۱ گیگابایت کافی است؟

وب سایت اسکرین شات هیولا را تغذیه کنید

Feed the Beast (FTB) در مکان پیش‌فرض Minecraft نصب نمی‌شود، اما همان سلسله‌مراتب پوشه‌ای را حفظ می‌کند که vanilla Minecraft. این بدان معنی است که هر جا بسته مود FTB را نصب کنید، پوشه اسکرین شات ها در داخل پوشه اصلی Minecraft mod پیدا می شود. هر نصب مود شده Minecraft یک “نمونه” نامیده می شود. در اینجا نحوه یافتن مکان نصب دستگاه خود آورده شده است.

روی نماد چرخ دنده در گوشه سمت چپ پایین برنامه FTB کلیک کنید.

مطمئن شوید که تب Instances انتخاب شده است و به دنبال کادر با عنوان Instance Location بگردید.

فایل را انتخاب کنید "موارد" برگه، سپس یک فایل را جستجو کنید "سایت نمونه" جعبه

سپس فقط موضوع باز کردن پوشه ای است که با بسته مود صحیح مطابقت دارد.

مربوط: تفاوت بین JPG، PNG و GIF چیست؟

چگونه اسکرین شات ها را از Minecraft Bedrock Edition پیدا کنیم

نسخه Windows 10 و Windows 11 Minecraft که با نام Bedrock Edition شناخته می‌شود، امکان اسکرین‌شات گرفتن با استفاده از کنترل‌های درون بازی و برون‌سپاری نوار بازی را حذف کرد.

نوار بازی به طور پیش‌فرض اسکرین‌شات‌ها را در «C:\Users\(YourUserName)\Videos\Capture» ذخیره می‌کند – همه اسکرین‌شات‌های Bedrock باید در آنجا باشند.

اگر آنها آنجا نباشند، احتمالاً محل ضبط تغییر کرده است. نوار بازی را با فشار دادن Windows + g یا با تایپ “Game Bar” در نوار جستجوی منوی شروع و کلیک بر روی “Open” باز کنید.

کلیک "باز می شود."

روی “See My Snaps” کلیک کنید.

کلیک "انتخاب های من را ببینید"

روی نماد پوشه کوچک کلیک کنید. نوار بازی فایل اکسپلورر را در پوشه ای که اسکرین شات های شما در آن ذخیره شده است باز می کند.

همچنین اگر نسخه ای از Minecraft را به Steam اضافه کرده اید، می توانید با Steam اسکرین شات بگیرید. اگر این کار را انجام دهید، به جای پوشه Minecraft یا Game Bar، پوشه اسکرین شات های Steam خود را برای همه اسکرین شات ها بررسی می کنید.