چگونه از تحویل آنلاین غذا حداکثر استفاده را ببریم


اگر شما به اندازه ما (از جمله من) هستید ، احتمالاً مواد غذایی خود را به صورت آنلاین سفارش می دهید و در حال حاضر موارد بیشتری را تحویل می دهید – و شاید برای اولین بار.

تحویل آنلاین غذا همیشه بسیار راحت بوده است. اما حالا؟ خوب ، من قبلاً از مشتری Instacart خود سپاسگزار نبوده ام.

اما یک هنر برای سفارش غذا به صورت آنلاین وجود دارد – و برنامه ریزی یک وعده غذایی برای یک یا دو هفته زمانی که کاملاً مطمئن نیستید که در واقع چه چیزی در انبار موجود است.

موارد دیگری نیز باید در نظر گرفته شود. مانند: چه چیزی در حال حاضر مناسب یک نکته است (اسپویلر: احتمالاً بیشتر از آن چیزی است که قبل از اپیدمی توصیه می کنید) و باید به خریدار اجازه دهید محصول جایگزین را انتخاب کند؟

برای دریافت پاسخ به این سوالات و موارد دیگر ، با تحلیلگر مصرف کننده جولی رمولد در DealNews.com تماس گرفتیم. چه سالهاست که به صورت آنلاین غذا تحویل می دهید یا تازه شروع کرده اید ، شرط می بندیم که چیزی یاد می گیرید!

FBG: بهترین نکات شما برای اطمینان از سفارش هر آنچه که نیاز دارید چیست؟

جولی رمولد: لیستی از مواد غذایی خود را از قبل تهیه کنید و در آخرین لحظه خرید نکنید. با قرار دادن چند روز با فهرستی از آنچه می خواهید و به آن نیاز دارید ، برنامه ریزی کنید و سپس سفارش خود را آنلاین قرار دهید تا احتمال فراموش کردن چیزی را کاهش دهید. اگر کمک می کند ، برنامه ریزی وعده غذایی خود را در نظر بگیرید و به ایجاد لیست شما کمک می کند ، اما همچنین مطمئن شوید که مقدار زیادی غذای “واقعی” می خورید و فقط مقدار زیادی آشغال نخورید.

برای خرید وقت بگذارید. این ممکن است در حال حاضر ترسناک باشد و شما ممکن است از ترس از دست دادن زمان تحویل خود به دلیل محبوبیت خرید آنلاین خواربارفروشی ، بترسید ، اما در اکثر مکانها تحویل آن آسان تر است. بسیاری از شرکت های تحویل ، مشتریان بیشتری را برای برآوردن نیازها استخدام کرده اند ، بنابراین شخصی باید در دسترس باشد. اگرچه ممکن است کمی ناامید باشید ، اما وقت گذاشتن برای پر کردن سبد خرید تضمین می کند که هیچ چیز را فراموش نخواهید کرد.

تصور نکنید که اگر آن را نمی بینید ، نمی بینید. اغلب ، فقط تعداد زیادی از گزینه ها در درگاه های مواد غذایی آنلاین موجود است ، اما اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، بسیاری از آنها (اگر نه همه) گزینه درخواست ویژه را ارائه می دهند. بنابراین ، اگر در ابتدا آنچه را که نیاز دارید نمی بینید ، مطمئناً می توانید درخواست ویژه ای را از خریدار برای تعیین محل مورد نظر درخواست کنید. به عنوان مثال ، ما اخیراً یک کیک تولد از Costco سفارش داده ایم و از مشتری خود خواسته ایم منطقه نانوایی را بررسی کند.

اشتباهات رایج مردم هنگام سفارش آنلاین غذا چیست؟

ذخیره مواد غذایی مناسب. همه چیز در حال حاضر عجیب است و یک بسته عظیم از Oreos ایده ای عالی به نظر می رسد ، اما نباید غذای سالم را نیز فراموش کنید. حتی اگر دوست ندارید شخص دیگری محصولات را برای شما انتخاب کند ، سعی کنید چیزهای ملایم تری مانند کلم بروکلی یا موز را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که فقط در سطل زباله زندگی نمی کند.

ارزش نداره. در حال حاضر ، به احتمال زیاد خریداران برای توقف سریع به فروشگاه می شتابند ، بنابراین حتی اگر فقط به چند مورد نیاز دارید ، ارزش قفسه خانه خود را بررسی کنید تا ببینید آیا چیز دیگری می توانید تهیه کنید. ممکن است حتی به پاستای خشک شده بیشتری احتیاج نداشته باشید ، اما این مدت طولانی باقی می ماند و می تواند از بسیاری از غذاهای دیگر تهیه شود که در هر صورت ممکن است بخواهید کمی اضافه کنید.

شما پول مبادله را انتخاب نمی کنید. سهام هنوز در برخی نقاط پایین است و برخی از چیزها هنوز بسیار سریع تمام می شوند ، حتی زمانی که دوباره پر شوند ، بنابراین مهم است که هنگام خرید آنلاین گزینه های مبادله را انتخاب کنید. ممکن است شما چیز دیگری نخواهید ، و خوب است که بگویید همه چیز را جایگزین نکنید ، اما مراقب باشید که به دنبال یک سفارش بسیار کوچک نباشید زیرا به دنبال جایگزین نیستید.

محصولات سالم و کیفی که به راحتی در دسترس هستند و خرید آن را به مردم توصیه می کنید کدامند؟

تولید هنوز کاملاً در دسترس است ، مخصوصاً برای چیزهایی مانند کلم بروکلی ، موز و کدو تنبل تابستانی. همه اینها می تواند برای افزایش مصرف میوه و سبزیجات در مواقعی که شما آن را از دست داده اید مورد استفاده قرار گیرد.

ماکارونی خشک شده گندم کامل یا سبزیجات هم انتخاب خوبی است و هم به نظر می رسد در اکثر فروشگاه های بزرگ به راحتی در دسترس باشد. نه تنها می تواند مدت زیادی دوام بیاورد ، بلکه می تواند جایگزین سالم تری برای پاستای خشک شده معمولی باشد.

آیا خدمات یا برنامه ای برای تحویل غذا در سطح ملی دارید که توصیه می کنید یا دوست دارید؟

من شخصاً از Instacart بسیار استفاده کرده ام ، اما Shipt نیز یک گزینه محبوب است. من از دیدن مشتری خود در فهرست خود و چت مستقیم از طریق برنامه لذت می برم تا بتوانم چیزی را در آخرین لحظه اضافه کنم یا آن را جایگزین کنم.

آیا توصیه ای برای چسباندن پارچه سفید کننده یا اسپری ضد عفونی کننده دارید؟

با فروشگاه های لوازم اداری چک کنید. وقتی کاغذ توالت سریعتر از آنچه در انبار موجود بود تمام شد ، فروشگاههای لوازم اداری یکی از معدود فروشگاههایی بودند که هنوز موجودی داشتند. اگرچه ممکن است برخی از خواربارفروشی ها این محصولات را در انبار نگهداری کنند ، اما اگر مشکلی دارید ، حتماً Office Depot Office Max و Staples را بررسی کنید تا ببینید آیا در قفسه ها هستند یا خیر.

نکته مناسب برای تحویل غذا چیست؟

ترجیح می دهم به سمت یکی بالاتر متمایل شوم ، مخصوصاً اکنون. من بدون توجه به آنچه تسلیم شده ام ، 20 درصد راهنمایی می کنم ، بنابراین فکر می کنم این یک توصیه سالم است ، اما حداقل سعی کنید به زیر 10 درصد برسید.

آیا چیز دیگری وجود دارد که ما باید بدانیم؟

گرسنه خرید نکنید با وجود اینکه آنلاین هستید و غذا در مقابل شما آسان نیست ، اما همچنان جذاب است و می توانید به راحتی هزینه کنید.

آیا غذای بیشتری آنلاین سفارش داده اید؟ چطور انجامش دادی؟ من چند تجربه بسیار ایده آل داشتم (آنها زمانی بیش از نیمی از سفارش ما را از دست دادند و برای مرتب سازی به سه تماس تلفنی نیاز داشتند) ، اما در بیشتر موارد عالی بود. آخرین باری که من Aldi را از طریق Instacart سفارش دادم ، مشتری ما حتی غذاهای ما را در موارد منجمد ، یخچال دار و انبار طبقه بندی کرد. در مورد غلبه بر آن صحبت کنید! (و بله ، ما خیلی خوب حدس زدیم!) – جن

سایر منابع تحویل آنلاین غذا:دیدگاهتان را بنویسید