چگونه آهنگ های زنگ سفارشی را به آیفون خود اضافه کنیم


تماس ورودی در آیفون.
DenPhotos / Shutterstock.com

آیفون برای مدت طولانی در دسترس بوده است، اما هیچ راه آسانی برای اضافه کردن آهنگ های زنگ سفارشی وجود ندارد – اما این امکان وجود دارد. اگر نمی‌خواهید آهنگ‌های زنگ بخرید یا از آهنگ‌هایی که همراه آیفونتان هستند استفاده کنید، می‌توانید آهنگ‌های زنگ خود را با استفاده از iTunes ایجاد کنید.

این روند با iTunes 12.7 کمی تغییر کرده است. کتابخانه حذف شده است “تن” که قبلا می توانستید با آیفون خود همگام سازی کنید، اما همچنان می توانید به صورت دستی فایل های آهنگ زنگ را روی گوشی خود قرار دهید. اکنون هر آهنگ زنگی که در iTunes ذخیره کرده اید وجود دارد C:UsersNAMEMusiciTunesiTunes MediaTones روی کامپیوتر یا ~/Music/iTunes/iTunes Media/Tones/ در مک

به روز رسانی: ما مشکلاتی با نسخه iTunes دانلود شده از فروشگاه مایکروسافت داشتیم، اما نسخه موجود برای دانلود در وب سایت اپل کاملاً کار می کند. اگر با مشکل مواجه شدید، سعی کنید نسخه دانلود شده را از اپل نصب کنید.

مرحله اول: iTunes را دریافت کنید

شما هرگز مجبور نخواهید بود از iTunes با یک آیفون مدرن استفاده کنید، اما اضافه کردن آهنگ های زنگ سفارشی خود همچنان به آن نیاز دارد.

در رایانه شخصی ویندوزی، باید آخرین نسخه iTunes را از اپل نصب کنید. در مک، iTunes از قبل نصب شده و آماده کار است. این فرآیند روی رایانه مک یا ویندوز کار خواهد کرد.

به روز رسانی: اپل دیگر iTunes را برای macOS Catalina ارائه نمی دهد. در اینجا نحوه دریافت آهنگ های زنگ سفارشی در آیفون خود در آخرین نسخه macOS آورده شده است. اگر از iTunes در ویندوز استفاده می‌کنید یا اگر نسخه قدیمی‌تری از macOS دارید که همچنان iTunes را شامل می‌شود، دستورالعمل‌های این مقاله همچنان کار می‌کنند.

مربوط: چگونه آهنگ های زنگ سفارشی را از macOS Catalina به آیفون اضافه کنیم

مرحله ۲: یک فایل صوتی را انتخاب کنید

البته، شما به یک کلیپ صوتی نیاز دارید که می خواهید آن را تبدیل کنید و به عنوان آهنگ زنگ برای آن استفاده کنید. احتمالاً از قبل ایده ای در مورد آنچه می خواهید استفاده کنید دارید. اگر نه، ادامه دهید و چیزی را که دوست دارید پیدا کنید. شما می توانید از هر فایل صوتی که پیدا کنید استفاده کنید.

فایل آهنگ زنگ نباید بیش از ۴۰ ثانیه باشد. iTunes از کپی آهنگ های زنگ طولانی تر از ۴۰ ثانیه در تلفن شما خودداری می کند.

اگر فایل طولانی است و فقط می‌خواهید از یک قسمت از آن استفاده کنید، می‌توانید با استفاده از ویرایشگر صوتی آن را به همان قسمتی که می‌خواهید برش دهید. می توانید از هر ویرایشگر صوتی که می خواهید استفاده کنید. ما ویرایشگر صوتی رایگان و منبع باز Audacity را برای ویرایش صدا دوست داریم، اما برای موارد ساده ای مانند این پیچیده تر از آن چیزی است که لازم است – بنابراین ما در واقع یک ابزار آنلاین ساده مانند mp3cut.net را توصیه می کنیم. برای استفاده از این وب سایت، روی دکمه کلیک کنید “باز کردن فایل” و فایل MP3 یا هر نوع فایل صوتی دیگری را که می خواهید ویرایش کنید، جستجو کنید. همچنین می‌تواند صدا را از فایل‌های ویدیویی در صورت آپلود آنها استخراج کند.

کلیک "باز می شود."

بخشی از فایل صوتی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و روی دکمه کلیک کنید “صرفه جویی”.

بخشی از فایل صوتی را که می خواهید انتخاب کنید، سپس ضربه بزنید "حفظ می کند."

با کلیک کردن، کلیپ ویرایش شده را در رایانه خود دانلود کنید “صرفه جویی” یک بار دیگر این فایلی است که باید به iTunes وارد کنید.

کلیک "حفظ می کند."

مرحله سوم: تبدیل MP3 به AAC

احتمال زیادی وجود دارد که فایل صوتی شما با فرمت MP3 باشد. برای استفاده از آن به عنوان آهنگ زنگ، باید آن را به فرمت AAC تبدیل کنید. (اگر فایل صوتی شما از قبل با فرمت AAC یا پسوند m4r است، می توانید از این قسمت صرفنظر کنید.)

ابتدا فایل صوتی را به iTunes اضافه کنید و آن را در کتابخانه خود پیدا کنید. می توانید این کار را با کشیدن و رها کردن فایل به طور مستقیم در کتابخانه iTunes انجام دهید. در قسمت Library > Songs فایل بعدی را جستجو کنید.

فایل صوتی خود را به آیتونز بکشید.

فایل صوتی را در iTunes انتخاب کنید و روی File > Convert > Create AAC Version کلیک کنید.

به File > Convert > Create AAC Version بروید.” src=”/pagespeed_static/1.JiBnMqyl6S.gif” onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);” onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”/></p>
<h2 role=مرحله چهارم: نام فایل AAC خود را تغییر دهید

در نهایت دو نسخه از یک فایل آهنگ را در کتابخانه iTunes خود خواهید داشت: نسخه اصلی MP3 و نسخه جدید AAC.

برای پیگیری اینکه کدام است، روی عناوین موجود در کتابخانه راست کلیک کرده و Column را فعال کنید “تایپ کنید”.

فعال کردن فایل "محبت آمیز" که به شما امکان می دهد فایل ها را بر اساس نوع فایل مرتب کنید.

ستونی را خواهید دید “تایپ کنید” New به شما می گوید که کدام فایل است. “فایل صوتی MPEG” فایل MP3 اصلی است، در حالی که “فایل صوتی AAC” این فایل جدید AAC است. می‌توانید روی نسخه‌ای از فایل صوتی MPEG (این MP3 است) کلیک راست کرده و در صورت تمایل آن را از کتابخانه خود حذف کنید.

هر دو نسخه AAC و MPEG در دسترس هستند.

اکنون فایل آهنگ زنگ را به عنوان یک فایل AAC دارید. با این حال، باید پسوند فایل آن را تغییر دهید تا iTunes آن را به عنوان یک فایل آهنگ زنگ تشخیص دهد.

ابتدا فایل AAC را از کتابخانه iTunes به دسکتاپ یا هر پوشه دیگری در سیستم خود بکشید و رها کنید.

کپی AAC فایل را به دسکتاپ یا هر پوشه دیگری که می خواهید بکشید.

فایل آهنگ زنگ را به عنوان یک فایل AAC با پسوند فایل m4a دریافت خواهید کرد. اگر پس از نام فایل پسوندی نمی بینید، باید پسوند فایل را فعال کنید. روی فایل کلیک راست کرده و کلیک کنید “تغییر نام دهید” یا دکمه تغییر نام را بزنید و پسوند فایل را به m4r. تغییر دهید. به عنوان مثال، اگر نام فایل Song.m4a است، آن را به Song.m4r تغییر دهید.

مربوط: دکمه های کوچک منوی زمینه ویندوز ۱۱ مردم را گیج می کند

پسوند فایل را به .m4r تغییر دهید.

مرحله ۵: فایل آهنگ زنگ را به گوشی خود اضافه کنید

در نهایت، آیفون خود را با استفاده از کابل USB-to-Lightning به رایانه شخصی یا مک خود متصل کنید – همان کابلی که برای شارژ آیفون خود استفاده می کنید.

قفل آیفون خود را باز کنید و روی Option ضربه بزنید “اعتماد کنید” اگر قبلاً تلفن خود را در این رایانه شخصی یا مک به iTunes وصل نکرده اید، تأیید می کند که می خواهید به رایانه خود اعتماد کنید. از شما خواسته می شود که پین ​​خود را وارد کنید.

رسیدگی "اعتماد" سپس پین دستگاه خود را وارد کنید.

در iTunes، روی نماد دستگاه که در سمت چپ ظاهر می شود کلیک کنید “کتابخانه” در نوار ناوبری

روی بخش کلیک کنید “تن” در داخل “دستگاه من” در نوار کناری سمت چپ

به پوشه Ringtones بروید.

فایل آهنگ زنگ .m4r را از پوشه آن به بخش Tones iTunes بکشید و رها کنید.

به روز رسانی: اگر کشیدن و رها کردن کار نکرد، به جای آن از کپی و چسباندن استفاده کنید. فایل آهنگ زنگ را در File Explorer انتخاب کنید و Ctrl + C را فشار دهید یا روی آن راست کلیک کرده و Copy را انتخاب کنید. در مرحله بعد، روی لیست آهنگ های زنگ در iTunes کلیک کنید و Ctrl + V را فشار دهید تا آن را بچسبانید.

به روز رسانی: به نظر می رسد این بخش با نسخه فروشگاه مایکروسافت iTunes تداخل داشته باشد. اگر نمی توانید فایل را بکشید و رها کنید یا آن را در iTunes کپی و جایگذاری کنید، به جای آن iTunes را از وب سایت اپل دانلود و نصب کنید. صفحه اپل را تا نیمه به پایین اسکرول کنید تا ببینید “آیا به دنبال نسخه های دیگر هستید؟” سپس بر روی کلیک کنید “پنجره ها”. کلیک “بارگذاری” به محض ظاهر شدن گزینه

آهنگ زنگی که ایجاد کردید را در پوشه Tones بکشید و رها کنید (یا کپی و جایگذاری کنید).

iTunes آهنگ زنگ را با تلفن شما همگام می کند و بلافاصله در زیر Tones در اینجا ظاهر می شود.

آهنگ زنگ جدید شما باید فوراً همگام شود.

مرحله ۶: آهنگ زنگ را انتخاب کنید

اکنون می توانید آیفون خود را دریافت کرده و به Settings > Sounds & Haptics > Ringtone بروید و آهنگ زنگ سفارشی خود را انتخاب کنید. هر آهنگ زنگ سفارشی که اضافه کرده اید در بالای لیست در اینجا ظاهر می شود.

قابل اعتماد و متخصص "صدا و لمس،" سپس فشار دهید "آهنگ زنگ" و فایلی را که اضافه کردید انتخاب کنید.

مربوط: چگونه به مخاطبین آیفون خود آهنگ های زنگ ویژه و هشدار لرزش بدهیم

همچنین می‌توانید این آهنگ زنگ را به مخاطب خاصی اختصاص دهید تا بدانید چه کسی فقط با صدا تماس می‌گیرد.

برای حذف آهنگ های زنگ، گوشی خود را دوباره به iTunes متصل کنید و به بخش On My Device > Tones برگردید. روی یک آهنگ کلیک راست کرده و انتخاب کنید “حذف از کتابخانه” آنها را از دستگاه خود حذف کنید.

اگر می خواهید آهنگ زنگ را حذف کنید، کلیک راست کرده و کلیک کنید "حذف از کتابخانه"

اگر فضای کافی ندارید، واقعاً نیازی به حذف آهنگ های زنگی که اضافه می کنید وجود ندارد. شما می توانید هر آنچه که می خواهید داشته باشید!