چرا راه حل های بهداشتی Fitbit را برای جمعیت خود انتخاب کنید



شناخت برندها، کارفرمایان و کارگزاران، طرح های سلامت، سیستم های سلامت، محققان | نوشته شده توسط ملانی مک مولن | ۰۴/۰۴/۲۲

وقتی نوبت به مسائل بهداشتی می‌رسد، می‌خواهید مطمئن شوید که هر مزیت ممکن را به مردم خود می‌دهید. می‌خواهید با دادن انگیزه، توصیه و سخت‌افزار برای موفقیت، فوراً به آن‌ها بگویید که چقدر برای سلامتی و تناسب اندام‌شان ارزش قائل هستید. در حالی که شما

ممکن است ده‌ها ردیاب تناسب اندام و ساعت‌های هوشمند را برای انتخاب پیدا کنید، و یک برند وجود دارد که در بین کاربران، محققان بالینی و مدیران منابع انسانی بسیار محبوب است: Fitbit.

هنگامی که با Fitbit ثبت نام می کنید، ساکنان خود را در مورد سلامت آنها درگیر می کنید. در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد که چرا ممکن است این اتفاق بیفتد:

به یک برند بی نظیر اعتماد کنید

بیایید نگاهی دقیق‌تر به این موضوع بیندازیم که در حال حاضر از ردیاب‌ها و ساعت‌های هوشمند ما استفاده می‌کنند. Fitbit محبوب ترین برند برای مردم در هر کجا – و همه جا – در جهان است. دستگاه های فیت بیت در ۳۹۰۰۰ فروشگاه در بیش از ۱۰۰ کشور در دسترس هستند. بر اساس یک نظرسنجی در سال ۲۰۱۹ از ابزارهای پوشیدنی توسط The Manifest، بیش از ۷۷ درصد از مردم با برند Fitbit آشنا هستند، در حالی که این رقم برای اپل ۷۳ درصد است.

تعداد فروخته شده نشان دهنده اشتیاق ما به دستگاه های Fitbit است. از اکتبر ۲۰۲۰، مردم بیش از ۱۱۶ میلیون دستگاه Fitbit خریداری کرده اند. این تعداد کل کاربران فعال Fitbit را به بیش از ۲۸ میلیون نفر می رساند. و بسیاری از این کاربران فعال از صدها تمرین، برنامه‌های هدایت‌شده و توصیه‌های تغذیه‌ای درخواستی با Fitbit Premium بهترین استفاده را می‌برند، زیرا در سال اول بیش از ۵۰۰۰۰۰ مشترک Fitbit Premium داشتیم.

شریک منتخب برای تحقیقات بالینی

کاربران نه تنها برنامه Fitbit را دوست دارند، بلکه محققان پزشکی را نیز دوست دارند. فیت بیت شماره ۱ پوشیدنی مصرف کننده در تحقیقات بالینی است. دستگاه های Fitbit در بیش از ۹۰۰ مطالعه منتشر شده، بیش از هر ابزار پوشیدنی دیگری مورد استفاده قرار گرفته اند و محبوب ترین ردیاب در تحقیقات زیست پزشکی هستند.

دستگاه‌های Fitbit در مطالعات کارآزمایی بالینی ۱۰ برابر بیشتر از هر برند پوشیدنی دیگری ثبت شده‌اند و در ۹۵ درصد تحقیقات با بودجه NIH استفاده می‌شوند. Fitbit اولین دستگاه پوشیدنی بود که برای برنامه تحقیقاتی پزشکی دقیق موسسه ملی بهداشت، All of Us انتخاب شد.

این محققان زمانی که افراد به آمار تناسب اندام روزانه خود توجه می کنند، فواید زیادی برای سلامتی کشف کرده اند. با مداخلات مبتنی بر فیت بیت، مطالعات افزایش آماری معنی‌داری در تعداد گام‌های روزانه، فعالیت بدنی متوسط ​​تا شدید و کاهش قابل‌توجه وزن پیدا کرده‌اند.

برندی که ماموریت دارد جمعیت شما را سالم تر کند

دلیل سوم برای انتخاب Fitbit برای ساکنان خود یک دلیل آسان است: شما در تلاش برای بهبود سلامت ساکنان خود تنها نیستید. Fitbit Health Solutions ماموریت دارد تا همه افراد در جهان را سالم تر کند. ما این کار را با ایجاد یک تجربه سلامت و تندرستی با پشتوانه سخت‌افزار پیشرفته نوآورانه، نرم‌افزار با استفاده آسان و خدمات تخصصی انجام می‌دهیم.

ما به آنچه شما نیاز دارید گوش می دهیم. Fitbit Health Solutions، با مشارکت The Harris Poll، بیش از ۵۰۰ مدیر منابع انسانی را مورد بررسی قرار داد تا اولویت ها و بهترین شیوه های مدیریت سلامت و تندرستی ساکنان را درک کند. در این نظرسنجی، از هر ۱۰ مدیر منابع انسانی، ۹ نفر گفتند که احساس می کنند ابتکارات بهداشتی و تندرستی با حمایت کارفرما می تواند در نهایت منجر به کاهش هزینه های کلی مراقبت های بهداشتی شود.

بیاموزید که چگونه Fitbit Health Solutions از طریق کسب‌وکار شرکتی، طرح‌های بهداشتی، و طرح‌های Medicare Advantage بر سلامت ساکنان تأثیر فوق‌العاده‌ای گذاشته است و چرا Fitbit بهترین پوشیدنی مصرف‌کننده در تحقیقات است. یک فایل دانلود کنید کتاب الکترونیکی.