“چرا باید مدام برگردم ، دکتر؟”


بیمارانی که هنوز با مراقبت های بهداشتی طبیعی آشنا نیستند ممکن است کمی سر و صدا داشته باشند. من می توانم این را با عشق و احترام بگویم ، زیرا سالها پیش من به عنوان یک بیمار جدید چنین بودم. من در یک “مدل پزشکی” بزرگ شدم که در آن همه علائم نامطلوب بود و باید بلافاصله با جدیدترین داروها سرکوب می شد. من از این فکر می کردم که یک “راه حل سریع” ، یک “قرص برای هر بیمار” هستم.

هنگامی که من برای اولین بار به عنوان یک متخصص کایروپراکتیک شروع به کار کردم ، تعدادی داستان فوق العاده از افرادی که می شناختم و در کنار من بیماران خوشحال بودند ، شنیدم ، و من کاملاً انتظار داشتم که یک تجربه فوق العاده را تجربه کنم. چندی بعد از اولین سازگاری من ، متوجه شدم که اگرچه کمی احساس بهتری داشتم ، اما تمام مشکلاتم را فوراً حل نکرد.

من می توانستم به بطری های قرص برگردم تا کمی سریعتر احساس کنم ، اما همان جا آویزان شدم. داستان بیماران دیگر باید واقعیت داشته باشد. شاید من خوب کار نکردم؟ اگر عوامل دیگری وجود داشته باشد که من از آنها اطلاع نداشتم؟ گیج شدم.

زمان زیادی از آن زمان گذشته است ، از جمله بیش از 15 سال آموزش و تمرین بالینی ، و من هنوز هم می توانم شاهد این اتفاق تقریباً روزانه در بین بیمارانم باشم.

من دوست دارم با یک جمله رایج برخورد کنم وقتی کسی می گوید:

– بسیار خوب ، دکتر! من یک ماه می روم! ”

یا مورد علاقه من:

“چرا من همیشه باید برگردم؟ نمی تونی درستش کنی؟ نمی توانید تنظیمات را تحمل کنید؟ “

باز هم ، من این اظهارات را در زمینه یک مدل پزشکی سریع قابل اصلاح درک می کنم. ما می خواهیم یک کار را انجام دهیم و آن را در اسرع وقت به پایان برسانیم تا بتوانیم به زندگی عادی خود بازگردیم. ما همچنین می خواهیم شخص دیگری هزینه آن را پرداخت کند!

اما بعد من باید بروم و با پرسیدن س questionsالات تفکر انتقادی آن را خراب کنم.

“من دوست دارم شما را نهایی کنم ، اما بگذارید از شما بپرسم: آیا به مکانیکی اعتماد دارید که ادعا می کند می تواند ماشین شما را آنقدر خوب تنظیم کند که هرگز ، هرگز نیازی به سرویس آن نداشته باشید؟

یا می توانم بپرسم:

“آیا می توانید دندانهای خود را آنقدر خوب مسواک کنید که دیگر مجبور نباشید مسواک بزنید؟”

– آیا می توانید آنقدر غذای مقوی و مغذی بخورید که دیگر مجبور نباشید بخورید؟

“آیا می توانید خانه خود را آنقدر خوب تمیز کنید که دیگر هرگز کثیف نشوید؟”

واقعیت این است که سلامتی نیاز به کار دارد. ما باید دائماً کار درست را انجام دهیم تا بهترین نتایج را به دست آوریم. سلامتی تصادفی نیست و فقط برای “خوش شانس ها” نیست. این نتیجه طبیعی زندگی هماهنگ با بدن طبیعی ما است.

پس از سالها تمرین و هزاران بیمار ، برای من واضح است که اساسی ترین اقدامات برای حمایت و حفظ سلامت ، حفظ رژیم غذایی مناسب و عملکرد کامل سیستم عصبی است. اگرچه بسیاری از استراتژی ها از این رویکردها استفاده می کنند ، اما ما آزمایش پاسخ تغذیه ای (با استفاده از اصول تغذیه ای دکتر وستون A. پرایس و دکتر رویال لی) و مراقبت های مربوط به کایروپراکتیک را مطمئن ترین و مناسب ترین نتیجه گرفتیم. شما همچنین باید بسیاری از ویژگی های مثبت دیگر شیوه زندگی را اضافه کنید ، اما بدون نگه داشتن این دو قطعه در محل ، آنها بی تاثیر خواهند بود.

این ایده ساده و در عین حال عمیق انگیزه کتابچه آموزش بیمار من بود شب قبل از سلامتیبه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه این استراتژی ها می توانند به شما و خانواده شما کمک کنند ، با پزشک محلی خود تماس بگیرید و همین امروز شروع کنید.

بهترین زمان برای کار بر روی سلامت سالها پیش بود. دومین زمان مناسب اکنون است. سرانجام ، هنگامی که به سلامتی مطلوب دست یافتید ، چه مدت باید به کار خود ادامه دهید تا آن را حفظ کنید؟

تصویر از iStock / Wavebreakmedia.

دکتر دیوید کولوفسکی

دکتر کایروپراکتور ، دیوید کولوفسکی ، مدرس و نویسنده در لاولند ، کلرادو است. جزوه شما شب قبل از سلامتی این ایده عالی برای سلامت طبیعی برای جوانان و افراد مسن است. دکتر کلوفسکی مأموریت خود را اینگونه توصیف می کند که به مردم کمک می کند در عین دیدن تصویر بزرگتر ، سوالات بهتری بپرسند. می توانید آن را در صفحه Inside Health پیدا کنید.

محصولات دکتر دیوید کولوفسکیدیدگاهتان را بنویسید