چرا انتخاب زایمان در خانه – سلامتی در رژیم غذایی جامع


همانطور که در داستان تولد امری نوشتم ، تصمیم گرفتیم او را در خانه به دنیا بیاوریم. این تصمیم پس از تحقیقات زیادی گرفته شد ، بنابراین من می خواستم برخی از دلایلی را بیان کنم که نشان می دهد زایمان در خانه تصمیم مناسب خانواده ما است (بسیار مهم- زیرا من فکر نمی کنم که زایمان خانگی لزوماً تصمیم درست برای همه است! )

دلایل اصلی اینکه چرا زایمان در خانه برای ما مناسب است عبارتند از:

  1. کووید (اگرچه در حال حاضر فکر نمی کنم به هیچ وجه زایمان کنم!)
  2. مداخلات / دستورالعمل های بیمارستانی
  3. ریسک کم
  4. مراقبت با کیفیت با تیم مامایی
  5. زایمان در آسایش خانه ما
  6. خدمات پس از زایمان

کووید

در آغاز همه گیری کووید ، متوجه شدم که با امری باردار هستم. در حالی که ذهن من در ذهنم بود ، من در حال زایمان در خانه بودم اگر COVID هنوز بد بود ، من دوباره مراقبت های بارداری را در Mount Auburn در کمبریج شروع کردم ، زیرا فکر می کردم همه چیز تا زمان تولد خوب خواهد بود. ماه نوامبر (متأسفانه اینطور نبود!) به طور کلی ، من در کوه اوبرن در حین مراقبت / زایمان قبل از زایمان با مددی ، تجربه فوق العاده ای داشتم ، به علاوه بیمه ما بسیار مهم بود.

مداخلات / دستورالعمل های بیمارستانی

با این حال ، همه چیز از ابتدا متفاوت به نظر می رسید. قرارها هر 4-8 هفته یکبار به جای برنامه معمول توزیع می شد ، ملاقات ها کوتاهتر به نظر می رسید و برای ورود به بیمارستان باید اقدامات احتیاطی بیشتری انجام می شد و من نگران این بودم که زایمان در این محیط چگونه خواهد بود. به نظر می رسید سیاست های بیمارستان دائماً از نظر اجازه یا عدم حمایت از طرفداران در حال تغییر است (و برای من بسیار مهم بود که اریک و دولام را در آنجا داشته باشم) ، COVID باید در بدو ورود بررسی شود ، ماسک گذاشته شود ، و اگر آزمایش به هر دلیلی مثبت بوده است ، به شما توصیه می شود به جز تغذیه حداقل 6 پا از نوزاد فاصله داشته باشید.

پس از رسیدن به 20 هفته و سونوگرافی من نشان داد که همه چیز خوب است ، من شروع به فکر این کردم که می خواهم این بار چه تجربه ای داشته باشم. بسیاری از مقررات بیمارستان (یا معلوم نیست در ماه نوامبر چگونه به نظر می رسند) بسیار هیجان انگیز شد ، و من شروع به تعجب کردم که آیا بیمارستان بهترین مکان برای تحویل امری است. تصمیم گرفتم در مورد زایمان خانگی تحقیقاتی را آغاز کنم و با گروه های مختلف تولد در خانه تماس یا مصاحبه ای را آغاز کنم. این تفاوت بزرگی ایجاد کرد- هنگامی که من و اریک توانستیم با برخی از ماماها صحبت کنیم و از آنها همه س scالات ترسناک را بپرسیم / بسیار مهم است! در مورد این تصمیم احساس خوبی داشته باشید

واقعاً 28 هفته قبل از زایمانم طول کشید تا ما سرانجام تغییر را انجام دادیم. من از بحث های توزیع شده بیشتر و بیشتر ناامید می شدم ، نمی توانستم اریک را مجبور کنم کاری انجام دهد (به جز سونوگرافی) و فشارهایی که به دلیل مداخلات قبل از تولد / نوزاد به من وارد شد. پس از ترک قرار ملاقات در بیمارستان ، بدون شک ما می دانستیم که می خواهم فرزندم را در خانه با تیمی از ماماها به دنیا بیاورم.

ریسک کم

من همچنین در طول جلسه با OB صحبت کردم و گفتم که با توجه به ریسک کمم ، زایمان طبیعی بدون عارضه در گذشته و عدم انتخاب دارو برای اولین بار ، یک کاندید عالی برای زایمان خانگی بودم. من از نعمت او خوشحال بودم و تصمیم گرفتیم برای 36 هفته یک قرار ملاقات در بیمارستان تعیین کنیم ، “فقط در صورت” ترسناک بودن نوزاد ، و غیره. ) همچنین ، اگر مجبور شدم در هنگام زایمان به بیمارستان بروم ، می توانم به کوه اوبرن برگردم.

کیفیت مراقبت های دوران بارداری

بعد از اینکه به زایمان خانگی روی آوردم ، بلافاصله تفاوت ها بوجود آمد. اریک توانست به بحث ها (حداقل در ابتدا) برسد ، که باعث شد دوباره احساس کند که بخشی از تیم / روند است. ملاقات ها حداقل یک ساعت طول کشید و بسیار جامع تر بود ، از جمله سلامت روان ، برنامه ریزی بعد از زایمان ، سلامت و تغذیه و غیره. من رابطه بسیار خوبی با مامای اصلیم و سایر ماماهای تیمی دارم که در دوره بعد از زایمان حضور خواهند داشت.

تولد در آسایش خانه ما

تیم زایمان خانگی که من با آن بودم مامای Embrace ، یک مامای پرستاری دارای مجوز است ، بنابراین آنها سابقه پرستاری و مامایی دارند ، به همین دلیل من احساس امنیت بسیار کردم. همانطور که گفتم ، ما تمام سوالاتم را مورد بحث قرار دادیم و “بدترین سناریو” را برای انتقال به بیمارستان برنامه ریزی کردیم. وقتی امری وارد شد ، من کاملاً مطمئن بودم و برای چیدمانمان آماده بودم. ما می دانستیم که در صورت انتقال غیرقابل دستیابی به کجا برویم ، اگر به انتقال فوری نیاز داشته باشیم (بیمارستان محلی تنها 5 دقیقه فاصله داشت) و در صورت نیاز امری باید NICU وجود داشته باشد. من واقعاً دوست داشتم که مامای من ذهنیت “زایمان یا سینه” در خانه نداشته باشد – ما تا زمانی که همه چیز ایمن باشد و در طول راه به دنبال انواع “زردها” باشند ، در خانه به زایمان ادامه می دهیم. پرچم ها ، انتظار پرچم قرمز نداشته باشید.

ما همچنین زمان زیادی برای اطمینان یافتن از آمادگی کامل خانه ما برای زایمان در خانه داشتیم. مامای من لیستی از همه چیزهایی را که به آن نیاز داریم به من داد و ما برای اطمینان از اینکه همه اتصالات مناسب را دارم از قبل راه اندازی وان را تمرین کردیم (متأسفانه هرگز فرصتی برای استفاده از آن پیدا نکردم زیرا خیلی سریع اتفاق افتاد!)

خدمات پس از زایمان

من قبلاً کل داستان تولد امری را پست کرده ام ، اما یکی از قسمت های مورد علاقه من در تولد در خانه مراقبت بعد از زایمان بود. در شب تولد او ، ماماها تقریباً پنج ساعت اقامت داشتند ، همه چیز را تمیز می کردند و مطمئن می شدند که ما و امری را برای بررسی زمان و مکان کافی داریم ، سپس 1 روز ، 3 روز ، 7 روز ، 2 هفته و 6 هفته در راحتی هر یک از خانه های ما من به تازگی آخرین ملاقات خود را به پایان رسانده ام و متاسفم که تمام شد! اما روابط ما عالی است و اگر چیزی در آینده پیش بیاید ، مطمئن هستم که می توانم به تیم برسم.

لطفاً در صورت داشتن هرگونه سوال بیشتر در مورد زایمان خانگی با ما تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید