پس از واکنش‌های پیام، واکنش‌های استوری نیز در واتس‌اپ فعال می‌شود


واتس‌اپ اخیراً پس از یک سری شایعات و آزمایش بتا از معرفی واکنش‌های ایموجی خبر داد. اکنون انتظار می‌رود که پلتفرم پیام‌رسان متا با ارائه قابلیت واکنش به استوری‌ها، قابلیت‌های این ویژگی را افزایش دهد.

ممکن است به زودی بتوانید به استوری واکنش نشان دهید

گزارش اخیر WABetaInfo به معرفی ویژگی Quick Reactions اشاره می‌کند که به شما امکان می‌دهد هنگام مشاهده یک وضعیت یا استوری با یک ایموجی به آن واکنش نشان دهید. این همان ویژگی است که در حال حاضر به شما امکان می‌دهد به استوری اینستاگرام و حتی استوری فیس‌بوک واکنش نشان دهید.

اسکرین‌شات اشتراک‌گذاری شده به هشت گزینه شکلک اشاره می‌کند: چهره خندان با چشمان قلب، چهره با اشک شوق، چهره با دهان باز، چهره گریان، دست‌های تاشده، دست زدن، پاپر مهمانی و صد نقطه. اسکرین‌شات همچنین نشان می‌دهد که واکنش‌های ایموجی در استوری واتس‌اپ به عنوان بخشی از نسخه دسکتاپ واتس‌اپ بتا مشاهده شده است. اما، به احتمال زیاد به زودی به اندروید و iOS خواهد رسید.

همچنین گفته شده است که Quick Reactions به عنوان یک پیام ایموجی در چت شخص نشان داده می‌شود. اگرچه، این احتمال وجود دارد که به زودی یک رابط‌کاربری جدید برای دریافت Quick Reactions اضافه شود. از آنجایی که این ویژگی هنوز در حال توسعه است، باید دید که چگونه این قابلیت نمایش داده می‌شود.

در گزارش دیگری، WABetaInfo نشان می‌دهد که به زودی قابلیتی برای مشاهده وضعیت یک شخص در واتس‌اپ در فهرست چت یا زمانی که آن شخص جستجو می‌شود، وجود خواهد داشت. در حال حاضر، وضعیت واتس‌اپ فقط از طریق بخش اختصاصی Status قابل مشاهده است.

این یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که از اینستاگرام گرفته می‌شود. اگر از قبل نمی‌دانید، می‌توانید حلقه رنگی اطراف نمایه یک شخص را حتی در فهرست چت لیست جستجو به راحتی ببینید و با ضربه زدن روی آن می‌توانید استوری آن شخص را ببینید.

طبق معمول، این ویژگی در نسخه دسکتاپ این پلتفرم در حال آزمایش بتا است، اما انتظار می‌رود به زودی به واتس‌اپ برای اندروید و iOS نیز برسد. در نهایت، انتظار می‌رود که هر دو ویژگی جدید WhatsApp Status به عموم مخاطبان نیز معرفی شوند. با این حال، ما نمی‌دانیم چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد. بنابراین، منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در دانوتک باشید و نظرات خود را در مورد این ویژگی‌های آینده واتس‌اپ در نظرات زیر به ما بگویید.