پرکننده (ژل) ، تزریق پروتز چربی و لب برای ایجاد تعادل و افزایش حجم لب


لب های بزرگ و برجسته همیشه به عنوان عنصری از زیبایی شناخته شده اند. لب های خود را با پروتز بزرگ کنید یا تزریق ژل وسواس تزریق چربی لب ها را حجیم و برجسته می کند و زیبایی کل صورت را افزایش می دهد. افرادی که لب های باریکی دارند به ویژه می توانند از این روش ها بهره مند شوند. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب بسیار کوتاه است ، بنابراین این روش یکی از ساده ترین راه ها برای بهبود زیبایی صورت است.

زیبایی و ظاهر لب ها برای بسیاری از زنان و حتی مردان یک موضوع بسیار مهم است. با افزایش سن ، میزان استروژن کاهش می یابد ، بنابراین با گذشت زمان ، لب های شما به تدریج حجم خود را از دست می دهند و باریک می شوند. لب های خود را بزرگ کنید تزریق ژل و تزریق چربی و ایمپلنت می تواند ظاهر لب ها را بهبود بخشد و لب های باریک را حجیم و شکننده با ظاهری کاملاً طبیعی کند. در کلینیک تناسب اندام رازی ، روش های تزریق چربی ، تزریق ژل (فیلر) و پروتز لب انجام می شود تا لب های شما بر اساس جدیدترین متدهای روز برجسته شود. برای اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت با شماره ها تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا با من تماس بگیر.

ایده آل برای کاندیداهای بزرگ کردن لب


بزرگسالان در هر سنی می توانند کاندید مناسبی برای پر کردن لب باشند. افرادی که به طور طبیعی لب های نازک دارند یا به دلیل افزایش سن لب هایشان کوچک شده است ، با این عمل نتایج بسیار خوبی می گیرند. هرکسی که می خواهد تحت عمل جراحی بزرگ کردن لب قرار گیرد ، باید از سلامت کامل برخوردار باشد و با نتیجه جراحی با انتظارات واقع بینانه خود روبرو شود.

اقدامات قبل از عمل


بیماران قبل از انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب باید از دستورالعمل پزشکان خاصی پیروی کنند. در صورت نیاز به تزریق چربی یا پروتز لب ، بیماران باید:

  • چند هفته قبل از عمل ، مصرف برخی داروها ، گیاهان و ویتامین ها را متوقف کنید.
  • از مصرف و مصرف مایعات پس از 12 ساعت شب قبل از عمل خودداری کنید.
  • وقتی به کلینیک می روید ، لباس های گشاد و راحت بپوشید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، از آرایش و استفاده از جواهرات و لنز خودداری کنید.

انواع روش های ترمیم لب


بسته به نیازها و اهداف بیمار ، روش های متفاوتی برای بزرگ شدن لب ها وجود دارد تا ظاهر مطلوب به بیمار داده شود. روشهای موجود عبارتند از:

پروتز لب

پروتز لب (ایمپلنت) یکی از روش های جدید برای بزرگ شدن لب است.

مزایای پروتز

ایمپلنت یا پروتز لب روشهای دائمی افزایش لب هستند که نتایج برجسته تر و قابل مشاهده تری نسبت به ژل های تزریقی به دست می آورند و بنابراین انتخاب خوبی برای بیمارانی است که به طور طبیعی لب های باریکی دارند. مزیت اصلی این روش ماندگاری نتایج است ، در حالی که ژل های تزریق موقتی بوده و پس از مدتی جذب بدن می شوند.

جراحی پروتز لب

جراحی پروتز لب نسبتاً ساده است و حدود یک ساعت به طول می انجامد. پزشک ابتدا یک برش کوچک در لب ایجاد می کند. در بیشتر موارد ، برش هایی در گوشه لب ایجاد می شود. البته بسته به تکنیک جراحی ، برش ممکن است در جاهای دیگر انجام شود. سپس پزشک مجرای کوچکی را در لب ایجاد می کند تا جایی برای پروتز ایجاد شود. بازکردن این تونل کوچک در لب ها برای قرار دادن ایمپلنت در لب ها و دستیابی به نتایج طبیعی بسیار مهم است. سپس جراح پروتز لب را در این تونل قرار می دهد و آن را به بافت لب می چسباند. سپس پروتز لب به طول مناسب بریده می شود و برش ایجاد شده در لب بسته می شود.

پروتز لب چه عوارضی دارد؟

در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی ، خطر و عوارض پروتز لب بسیار کم است. با این حال ، بهتر است از خطرات و عوارض احتمالی جراحی آگاهی کامل داشته باشید. برخی از این عوارض جانبی احتمالی شامل رد پروتز توسط بافت بدن ، عفونت ، جابجایی پروتز ، ترک زخم جراحی و سفت شدن لب ها می شود. انتخاب یک جراح متخصص و با تجربه با سطح بالایی از دانش برای انجام جراحی می تواند خطر ابتلا به این عوارض را کاهش دهد.

تزریق ژل

یک راه برای صاف کردن لب ها تزریق ژل (فیلر) به لب است.

مزایای تزریق ژل لب

پزشکان معمولاً برای بزرگنمایی و برجسته کردن لب ها استفاده می شوند ژل های تزریقی استفاده کنید. تکنیک های تزریق ژل و همچنین مواد مورد استفاده برای تزریق ژل بسیار متنوع هستند ، بنابراین بیماران با گزینه های زیادی روبرو هستند. اکثر بیماران می گویند بزرگترین مزیت تزریق ژل لب این است که از نظر ظاهری اعتماد به نفس بیشتری دارند. تزریق زل ظاهر برجسته و شاداب لب ها را باز می گرداند. برآمدگی لب ها همچنین اجزای صورت را بیشتر در راستای یکدیگر نگه می دارد.

ویژگی های تزریق ژل لب

پر کردن لب با ژل نتایج دلپذیری را به ارمغان می آورد که فقط در 30 دقیقه ظاهر می شود. معمولاً نیازی به بیهوشی نیست زیرا خود ژل حاوی لیدوکائین یا داروی بیهوشی دیگر است. نتیجه تزریق ژل لب موقت است زیرا بدن در نهایت این مواد را جذب می کند. ماندگاری این نتایج در افراد مختلف متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​6 ماه است. معمولاً به بیمارانی که می خواهند پروتز لب داشته باشند و لب هایشان به طور دائمی بزرگ می شود توصیه می شود ابتدا ژلی به لب تزریق کنند تا ببینند پروتز لب نتیجه مطلوب را تولید می کند یا خیر.

خطرات تزریق ژل روی لب

اگرچه تزریق ژل لب معمولاً با عوارض جانبی بسیار کمی همراه است ، اما پاسخ بیمار به تزریق بستگی به این دارد که به چه ژلی پاسخ دهند و بدن آنها چقدر خوب ترمیم می شود. عوارض جانبی بسیار ملایم تزریق ژل شامل قرمزی ، کبودی ، تورم ، درد ، حساسیت و عفونت است. با رعایت چند نکته ساده می توان این عوارض جانبی را کاهش داد و این عوارض جانبی ظرف چند روز از بین رفت. یک عارضه جدی تر و خطرناک واکنش آلرژیک به ژل تزریق شده است که البته نادر است.

تزریق چربی

تزریق چربی یکی دیگر از روش های بلند کردن و فرم دهی لب ها است.

مزایای لیپوساکشن

برای بیمارانی که لب های بزرگتر و برجسته تر را دوست دارند اما دوست ندارند مواد خارجی را به بدن خود تزریق کنند ، این روش انجام می شود تزریق چربی عالی روی لب ژل های تزریقی از بافت بدن حیوانات به دست می آید ، اما روش تزریق چربی از چربی بدن خود بیمار استفاده می کند و نتایج بسیار طبیعی است. یکی از مزایای اصلی این روش این است که به ندرت باعث ایجاد واکنش آلرژیک در بیمار می شود زیرا مواد مورد استفاده از بدن خود بیمار گرفته شده است. تزریق چربی یک روش ساده و سرپایی است و بهبودی تنها چند ساعت طول می کشد و پس از آن بیمار می تواند به خانه بازگردد و فعالیت های روزانه خود را ادامه دهد. نتایج این عمل بسیار طبیعی و ملایم است و این نتایج از 6 ماه تا بیش از یک سال دوام دارد.

روش انتقال چربی

ابتدا با کمک روش تزریق چربی تزریق چربی مقداری چربی از قسمتی از بدن مانند شکم و ران گرفته می شود. این لیپوساکشن تغییرات زیادی در این ناحیه از بدن ایجاد نمی کند مگر اینکه لیپوساکشن اصلی و لیپوساکشن به طور همزمان انجام شود. پس از لیپوساکشن ، چربی به دست آمده غنی شده و با سوزن بسیار ریز با استفاده از سرنگ به لب تزریق می شود. تزریق فقط دو لکه قرمز کوچک روی لب با شعاع کمتر از 0.2 سانتی متر ایجاد می کند.
تزریق چربی معمولاً تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود. انتخاب بیهوشی بستگی به جراح دارد. این روش برای بیمارانی که می خواهند میزان چربی بدن را در یک یا دو ناحیه خاص کاهش دهند و در عین حال لب های برجسته تری می خواهند ایده آل است.

خطرات تزریق چربی

تزریق چربی یک روش کم خطر است ، اما مانند هر عمل جراحی دیگری ، عوارض جانبی نیز دارد. این عوارض ممکن است در محل تزریق چربی یا چربی رخ دهد و ممکن است شامل عفونت ، خونریزی ، تورم و درد خفیف باشد. یکی از معایب این روش که پزشکان تا آنجا که ممکن است با آن دست و پنجه نرم می کنند این است که بسیاری از سلول های چربی در حین انتقال چربی می میرند. جراحان باتجربه از روشهای مختلفی برای جلوگیری از این امر استفاده می کنند ، مانند گام به گام به جای تزریق چربی.

نتایج مورد انتظار بعد از لیپوساکشن


پر کردن لب با تزریق ژل یا چربی یا پروتز لب معمولاً در مطب پزشک یا کلینیک انجام می شود. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب در بیماران مختلف متفاوت است و بستگی به تکنیک بزرگ کردن لب دارد. اما اکثر بیماران می توانند ظرف یک روز به حالت عادی بازگردند مگر اینکه از بیهوشی عمومی برای جراحی استفاده شود. پس از هرگونه عمل بزرگ کردن لب ، تورم و کبودی انتظار می رود. در صورت استفاده از روش تزریق زل ، تورم حدود یک هفته طول می کشد و در صورت استفاده از روش تزریق چربی ، تورم می تواند تا سه هفته ادامه یابد. میزان درد و ناراحتی بعد از عمل جراحی بسیار کم است و بندرت نیاز به تجویز مسکن دارد.

هزینه بزرگ کردن لب چقدر است؟


هزینه بزرگ کردن لب در بیماران مختلف متفاوت است و به عوامل زیر بستگی دارد:

دیدگاهتان را بنویسید