پرسش و پاسخ با متخصص: طول چرخه ، دوره های دشوار ، آندومتریوز و فیبروم در شرکت دکتر استفه د اورنلاس


در اینجا یادداشت های قسمت 343 زنان خوش تغذیه آمده است. هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای پادکست های Apple یا Stitcher ثبت نام کنید!

برای نوشتن مرور پادکست (HORRAY!) ، از https://coconutsandkettlebells.com/review دیدن کنید

در این قسمت ، Noelle و دکتر Steffe D’Ornellas در مورد طول چرخه ، دوره های دشوار ، آندومتریوز و فیبروم ها صحبت می کنند ،

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهید؟ به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید.

ما 10 of از وجوهی را که از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک خود ، مزرعه های خار ، اهدا می کنیم ، جایی که زنانی که از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق انسان و فحشا جان سالم به در می برند ، از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت حقوق دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست خود به صورت هفتگی از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[04:47] پرسش و پاسخ با متخصص: طول چرخه ، دوره های دشوار ، آندومتریوز و فیبروم در شرکت دکتر استفه د اورنلاس

وب سایت Noelle https://coconutsandkettlebells.com است

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و کتل بل را بخرید

درباره دکتر استفه د اورنلاس بیشتر بدانید

دکتر استفه د اورنلاس را در اینستاگرام دنبال کنید

Blublox.com/wellfed

هیپوگلیسمی. سلامت / سیری

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً علاقه زیادی به بهینه سازی نور داشتم و پس از فروکش نور خورشید ، نور کامپیوتر و نور آبی را کاملاً فیلتر کردم. من حدود یک سال پیش کاری انجام ندادم و خستگی چشم ، میگرن و احساس سوزش و خستگی غیرقابل توضیح را تجربه کردم ، به ویژه در شب. من وقتی از شب به صفحه نمایش و لنزهای خواب BLUblox نگاه می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام ، از عینک فیلتر رایانه ای BLUblox استفاده می کنم.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که دقیقاً با ادبیات علمی معتبر مطابقت داشته باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را با این کار تلف نکنید ، به اینجا بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED با 15٪ تخفیف استفاده کنید.

BiOptimzers

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از مردم تنظیم می کنند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای بیماران دیابتی نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک موضوع است همه باید بفهمی.

حفظ قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدرات های فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین این امر منطقی است اگر راهی برای حفظ سطح قند خون سالم در هر روز وجود داشته باشد ، حتی اگر یک “روز تعطیل” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام BiOptimizers Blood Sugar Breakthrough را پیشنهاد می کنم. این مکمل غذایی آسان ، نتیجه تعدادی آزمایش برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ سطح قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از اینکه برای این منظور استفاده شود ، 5 فرمول مختلف را گذراند.

پیشرفت قند خون با خیال راحت قند خون را بعد از غذا کاهش می دهد تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کنید تا بتوانید آنها را با انرژی بسوزانید.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 discount تخفیف بگیرید.

به Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed بروید و WELLFED10 را وارد کنیددیدگاهتان را بنویسید