پارس خودرو در نمایشگاه خودرو مشهد حاضر شد


بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد امروز ۲۱ شهریورماه به کار خود پایان می دهد و غرفه پارس خودرو به عنوان قدیمی ترین کارخانه خودروسازی خاورمیانه محل مرجع و پرسش بسیاری از بازدیدکنندگان است.

به گزارش پارچین خودرو، نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد که از روز چهارشنبه ۱۸ شهریورماه با حضور بیش از ۲۰ خودروساز آغاز به کار کرده بود، امروز به ایستگاه پایانی خود می رسد.

این نمایشگاه دهم شهریور ماه با حضور محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به طور رسمی افتتاح شد. از میان خودروسازان حاضر در نمایشگاه، گروه خودروسازی سایپا به همراه زیرمجموعه های تولیدی خود اعم از قطعه سازان و خودروسازان وارد نمایشگاه خودرو مشهد شد.

پارس خودرو نیز به عنوان قدیمی ترین کارخانه خودروسازی خاورمیانه در این نمایشگاه حضور دارد. با توجه به حضور کارشناسان فنی در غرفه، این شرکت مقصد بسیاری از بازدیدکنندگان از بیست و دومین نمایشگاه خودرو مشهد است.

در این نمایشگاه پارس خودرو کوئیک آر مجهز به گیربکس اتوماتیک در رنگ های متنوع ارائه شده و برنامه های آتی خود در زمینه توسعه محصول و افزایش تولید را برای مشتریان و بازدیدکنندگان از غرفه تشریح می کند.