پادکست Eat Reat را اجرا کنید: Macros 101 with Tina from Carrots ‘N’ Cake


من به تازگی فرصتی برای مصاحبه با وی پیدا کردم پادکست Eat Repeat را اجرا کنید!

من و مونیکا اوقات خوشی را گذراندیم (دیدار با یک دوست قدیمی هم جالب بود!) ، اما ما لزوماً روی رژیم غذایی یا کاهش وزن تمرکز نکردیم. در عوض ، ما در مورد آن صحبت کردیم ماکروها و چگونه یک رژیم متعادل می تواند به شما کمک کند احساس بهتری داشته باشید و بهتر بدوید. خوب ، البته ، گاهی اوقات ماکروها بسته بندی بدی پیدا می کنند. اگر از آنها سوء استفاده کنید ، نتایج خوبی نخواهید گرفت و در واقع می تواند به بدن و سلامتی شما آسیب برساند. اما همه چیز به نحوه استفاده از ماکروها بستگی دارد و من برای همیشه به عنوان TOOL و حامی ماکروها هستم نه رژیم غذایی.

در پایان روز ، استفاده صحیح از ماکروها اطلاعاتی در مورد انتخاب غذا ، احساس شما و نحوه تغییر ترکیب بدن شما ارائه می دهد. اینها اعدادی نیستند که باید آنها را کورکورانه دنبال کنید فقط به این دلیل که توسط یک ماشین حساب ، برنامه یا مربی آنلاین وارد شده اند. و ما قطعاً نباید اجازه دهیم که اهداف کلان بدون توجه به بازخورد زیستی دقیقاً آنچه را که می خورند تعیین کنند. ماکروها باید راهنما تصمیم بگیرید و به اطلاع آنها کمک کنید ، اما همه چیز تمام نشده است ، بگذارید همه چیز در مورد تغذیه باشد.

من همچنین می توانم ماکروها و دلیل فوق العاده بودن آنها را برای رسیدن به اهداف بدن و سلامتی خود فهرست کنم ، اما جعبه صابون را می بندم و می گویم: قسمت را گوش کنید، به خصوص اگر کسی در مورد ماکروها کنجکاو باشد. اگر با کلان و تغذیه آشنا نیستید ، یک نقطه شروع عالی است. همچنین ، Lean Macros Bundle و Everything Macro Cookbook دو منبعی هستند که من همیشه برای مبتدیان توصیه می کنم.

MACROS 101 – بحث:

  • ماکروها چیست؟
  • چه ارتباطی با تغذیه سالم دارند؟
  • چرا یک دونده باید به ماکروها اهمیت دهد؟
  • توجه به ماکروها چگونه می تواند به شما در اجرای بهتر ، سریعتر و طولانی تر کمک کند؟
  • بهترین راه برای داشتن رژیم متعادل چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید