وعده جدید ماسک در مورد خودروهای خودران


بنیانگذار شرکت تسلا موتور اعلام کرده است که این شرکت می‌خواهد تا قبل از پایان سال جاری محصولات کاملاً مستقل تسلا را به خیابان‌ها بیاورد.

به گزارش «پرشین خودرو»، ایلان ماسک، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت خودروسازی الکتریکی تسلا، گفت امیدوار است خودروهای خودران تسلا تا قبل از آغاز سال ۲۰۲۳ به خیابان ها بیایند.

او می‌گوید: «این امید وجود دارد که بسته به روند صدور مجوز قانونی در کشورهای هدف، شاهد عرضه گسترده این خودروها در آمریکا و احتمالاً اروپا باشیم.» تسلا به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه خودروهای خودران و خودران، اخیرا برنامه طراحی شده برای رانندگی خودروهای تمام اتوماتیک و خودران خود را به داوطلبان ارائه کرده است تا بتوانند عملکرد این برنامه را از ابعاد مختلف بررسی کنند. .

ایلان ماسک، یکی از چهره‌های برجسته در زمینه خودروهای خودران، در ابتدای سال جاری اعلام کرد که تولید خودروهای کاملاً خودمختار و خودران توسط تسلا و افزایش ایمنی آنها در مقایسه با خودروهای انسان‌گردان اصلاً چنین نیست. دور از ذهن است و چنین اتفاقی قطعا رخ خواهد داد. خواهد داد. زیرا او در سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که خودروهای تسلا کاملاً خودران در همان سال روانه بازار خواهند شد و به گفته او، در آن زمان چالش کمی برای تحقق وعده‌اش وجود داشت.

در سال ۲۰۱۹ او همچنین ادعا کرد که خودروهای خودران شرکتش در سال ۲۰۲۰ نیازی به انسان نخواهند داشت و کاملاً مستقل عمل می کنند و به ناوگان تاکسی های خودران تبدیل می شوند.