ورودی 2 – بازی چیلی – پیشگیری RD


مردان زیادی در زندگی من هستند. شکارچیان گوزن ، بیشتر. من هرگز در زندگی ام وسوسه رفتن به جنگل و صبر و شکیبایی برای شوت پاک بامبی را درک نمی کنم. نگران نباشید که همه چیز باید برای خوردن بامبی اتفاق بیفتد. این بدان معناست که یکی از کارهایی که خیلی ها انجام می دهند این است که شاید من کنار گذاشته شده ام. اما … بله ، هیچ چیز برای من لذت بخش به نظر نمی رسد.

من همچنین خطرات شکار را می دانم. چند سال پیش ، پدر شوهرم تصادف عجیبی داشت و وارونه به شاخه درخت WAY HIGH UP از BROKEN BOKL چسبیده بود … تا رسیدن کمک. به وسط جنگل کمک کنید … بعد از استفاده از شماره گیری بینی. فکر می کنم داستان را خوب به خاطر دارم.

در حال حاضر بازگویی داستان باعث لرز می شود. خیلی ترسناکه اما عشق او به شکار تزلزل ناپذیر است و از آن زمان تاکنون شکارهای زیادی انجام داده است.

اما شکارچیان مانند آشپزها هستند – آنها می خواهند غذای خود را با دیگران تقسیم کنند. بسیاری از شکارچیان در طول این سالها به ما گوشت شکار پیشنهاد داده اند و هیچکس غیر از پدر مارک. به طور کلی ، من و مارک گوشت گوزن را دوست نداریم ، اما احتمالاً به این دلیل است که ما با آشپزی با آن خوب نیستیم. این دختر شیکاگو در بازی بزرگ نشده است. اما وقتی متن را برای چند کیلو گوشت گاو زمینی ارسال کردم ، دیل خوشحال شد که آن را به اشتراک گذاشت!

وقتی این دستور تهیه را برای مسابقه چیلی امسال دریافت کردم ، بلافاصله فکر کردم آیا در وبلاگم یک دستور گوشت گوزن دارم یا خیر ، و من حدس می زنم که پاسخ منفی بود. در 12 سال فکر می کنم این اولین بار است! و من فکر می کنم بسیاری از افراد در زندگی من هیجان زده می شوند که این دستور غذا را امتحان کنند!

و … خوشمزه بود! گوشت گاو چرخ کرده را می توان دود کرد (یا بوقلمون یا خرده سبزیجات) ، اما به نظر من فلفل قرمز ستاره بود. با خواندن دستور غذا ، می دانستم که هیچ کمبود طعم و ادویه ای وجود نخواهد داشت و مطمئناً چنین بود! لذت بردن!

عناصر

 • لوبیا چیتی خشک 1 پوند

 • 12 عدد فلفل خشک (4 عدد: آنچو ، گوآجیلو ، پاسیلا)

 • 1 فنجان قهوه سیاه

 • 1/2 پوند کوریزو

 • 1 قاشق چایخوری نمک

 • 2 کیلوگرم گوشت آسیاب شده

 • پیاز 1 عدد ، خرد شده

 • 8 حبه سیر ، چرخ کرده

 • 2 قاشق غذاخوری فلفل

 • 2 قاشق غذاخوری زیره

 • گشنیز آسیاب شده 1 قاشق غذاخوری

 • 1 قاشق غذاخوری پودر چیپوتل چیلی

 • 3 قاشق غذاخوری پوره گوجه فرنگی

 • 3 قاشق غذاخوری ملاس

 • 1 ق سوپ گوشت گاو کم سدیم

دستورالعمل ها

 1. حبوبات را در یک کاسه بزرگ قرار دهید و روی آن را با چند اینچ آب بپوشانید. اجازه دهید یک شب در دمای اتاق خیس بخورد.
 2. ساقه را از چیلی جدا کرده و آن را به صورت طولی پاره کنید تا دانه های آن جدا شود. آن را به قطعات کوچکتر تقسیم کنید و در یک کاسه ضد حرارت قرار دهید. آنقدر آب جوش روی فلفل دلمه ای بریزید تا خیس بخورد و بگذارید یک ساعت بماند.
 3. فلفل قرمز را با استفاده از قاشق شکاف دار بردارید و در مخلوط کن یا غذاساز (مینی) قرار دهید. پالس به یک خمیر 1 فنجان مایع خیس کرده و قهوه را اضافه کنید. پوره کنید تا تقریبا یکدست شود.
 4. فر هلندی یا یک ظرف پخت بزرگ دیگر را با حرارت متوسط ​​گرم کنید. chorizo ​​را اضافه کنید و بپزید ، در حین پخت خرد کنید ، به مدت 5 دقیقه. کوریزو را در یک بشقاب بردارید و کنار بگذارید.
 5. ظرف را دوباره روی اجاق بگذارید و گوشت گوزن را اضافه کنید ، آن را روی آتش بگذارید و نمک را اضافه کنید. گوشت گوزن را در حین پخت به صورت خرده خرد کنید ، حدود 6-7 دقیقه بپزید. پیازها را اضافه کرده و 5 دقیقه دیگر یا تا زمانی که نرم شوند بپزید.
 6. chorizo ​​رزرو شده را به همراه سیر اضافه کنید ؛ مخلوط کرده و 1 دقیقه بپزید.
 7. لوبیا ، فلفل ، زیره ، گشنیز و پودر چیلی خیس خورده و آبکش شده را یکی یکی اضافه کنید و بعد از هر مخلوط شدن مخلوط کنید.
 8. پوره چیلی و پوره گوجه فرنگی را اضافه کنید ؛ خوب مخلوط کنید. ملاس و آبگوشت را اضافه کنید ، مخلوط کنید. بجوشانید و حرارت را به حداقل برسانید. حدود 3 ساعت به آرامی بپزید ، درب آن را تا نیمه روی تابه بریزید و گهگاه هم بزنید.
 9. فلفل قرمز را به همراه گشنیز و پنیر در بالا سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

بازده: 12
دوز: 1 1/2 فنجان

مقدار در هر وعده:
کالری: 314چربی کل: 8.2 گرمکلسترول: 75 میلی گرمسدیم: 615 میلی گرمکربوهیدرات ها: 29.0 گرمفیبر: 7.7 گرمقند: 6.3 گرمپروتئین: 35 گرم

به دنبال فلفل قرمز بزرگتر هستید؟ اینها قبلا از برخی مسابقات چیلی قاتل ارائه شده اند!

خوب باش،

دیدگاهتان را بنویسید