ورزش برای Vata Dosha – Ultra Fit Health


در سیستم آیورودا مرحله اولیه شماست دوشیا سبک انرژی شما، برای حفظ تعادل باید با دوشاهای دیگر متعادل باشد. وقتی بدن، ذهن و روح ما در هماهنگی با هم کار کنند، می توانیم از سلامتی بهتر و کیفیت زندگی بالاتری برخوردار شویم.

“شما می توانید با تفسیر مجدد بدن خود و درک پیوند بین باور و زیست شناسی خود را از پیری رها کنید.”

همانطور که بدن خود را از طریق لنز این سیستم کاملاً طبیعی شفا تفسیر می کنید، در مورد رژیم غذایی، مدیتیشن و ورزش به عادات و روال خود توجه کنید. به عنوان فردی با واتا دوشا غالب، می توانید اقداماتی را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که فعالیت بدنی که در آن شرکت می کنید برای شما مفید و متعادل است. اول اینکه واتا دوشا چیست؟

واتا دوشا

واتا دوشا از عناصر فضا و هوا تشکیل شده و انرژی حرکت است. این در حرکت فرآیندهای بدن شما از جمله جریان تنفس، ضربان قلب و حرکت سلول های شما نقش دارد.

همراه با ذهن و بدن سریع، واتا خلاقیت و انعطاف پذیری را در هنگام تعادل افزایش می دهد. هنگامی که عدم تعادل یا اضافه بار وجود دارد، ممکن است اضطراب و ترس ایجاد شود. واتا دوشا معمولا با سرما، صفات خشک و افرادی که دارای عدم تعادل دوشا یا فراوانی طبیعی واتا هستند ممکن است ترجیح دهند در آب و هوای گرم و مرطوب بمانند و غذاهای مرطوب و پخته بخورند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر