ورزشکاران زن المپیکی ، سلامت روان و تصویر بدن و داروهای طبیعی برای آلرژی فصلی


در اینجا یادداشت های قسمت 336 زنان خوش تغذیه آمده است. هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای پادکست های Apple یا Stitcher ثبت نام کنید!

برای نوشتن یک مرور پادکست (HORRAY!) ، از https://coconutsandkettlebells.com/review دیدن کنید

در این قسمت ، نوئل و استفانی با هم بحث می کنند ورزشکاران زن المپیکی ، سلامت روان و تصویر بدن و داروهای طبیعی برای آلرژی فصلی.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهید؟ به ایمیل ما در [email protected]

ما 10 درصد از وجوهی را که از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به شریک خیریه خود ، مزرعه های خار ، اهدا می کنیم ، جایی که زنانی که از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق انسان و فحشا جان سالم به در می برند ، از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت حقوق دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست خود به صورت هفتگی از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[13:05] ورزشکاران زن المپیک

[28:08] سلامت روان و تصویر بدن

[47:52] داروهای طبیعی برای آلرژی فصلی

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و کتل بل را بخرید

گروه فیس بوک سلامت جامع زنان خوب تغذیه شده

Breadsrsly.com (از کد استفاده کنید: با 10٪ تخفیف سفارش خوب تغذیه می شود)

Joovv.com/wellfed

شماره 296: همه آنچه باید در مورد یائسگی و حمایت از عملکرد سالم هورمونها پس از 40 سال با دکتر کری جونز بدانید

ظروف سرامیکی مقاوم برای خواب

روش استاندارد Antronex

پروبیوتیک اسمیج

کوئرستین

HistaEze

D-Hist

هومیوپاتی رینالرژیا

شماره 270: چگونه عدم تحمل هیستامین باعث آلرژی ، میگرن و اگزما در دکتر بکی کمپبل می شود

BreadSRSLY

بگذارید در مورد بهترین نان ترش بدون گلوتن در جهان به شما بگویم. ماههاست که این نان را می خورم.

این نان SRSLY است.

همه محصولات آنها علاوه بر فاقد گلوتن و حساسیت زا ، بدون شکر تصفیه شده ، برای تغذیه بهتر تخمیر شده و از حداقل مواد تشکیل شده اند.

همه شما شنیده اید که من در مورد آماده سازی مناسب با غلات و چگونگی خیساندن برنج قبل از پختن برای فریب دانه کاشته شده صحبت می کنم ، بنابراین برخی از مواد مغذی موجود در آن را آزاد می کنم. با Bread SRSLY ، آنها یک فرآیند تخمیر وحشی طولانی دارند که همین کار را انجام می دهد ، و در نتیجه یک نان خوشمزه دوستدار روده است که شما را از داخل تغذیه می کند.

آنها بیشترین نان ترش کلاسیک ، نان کشمش کشمش ، رول ساندویچ و رول شام ترش را دارند-همه آنها در یک مرکز بدون گلوتن و به ویژه بدون گلوتن تهیه شده اند.

این نان ساندویچی عالی است.

اگر می خواهید نان بدون گلوتن Bread SRSLY سفارش دهید و دست خود را بگیرید ، از breadsrsly.com دیدن کنید و از کد اثبات شده با 10 discount تخفیف استفاده کنید.

تخم ریزی

اگر به دنبال راه هایی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلول ها و تغذیه سیستم غدد درون ریز ، از جمله غده تیروئید آدرنال هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م methodsثرترین روش های بهداشتی است که می توانید در خانه خود استفاده کنید. این به بهبود خواب من ، کاهش خستگی و سردرد و کاهش فوق العاده التهاب و استرس کمک کرده است.

Joovv نام تجاری پیشرو در زمینه درمان موثر و ایمن چراغ قرمز است. من در Joovv دوست دارم مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) داشته باشم.

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

دیدگاهتان را بنویسید