واکنش ثبت شده به اظهارات پلیس درباره کیفیت خودرو


رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: پنج نوع خودرو تیبا، تایبا ۲، سمند، سینا و ۴۰۵ slx دیگر تولید نمی شود و طبق قانون، سازمان ملی استاندارد و اندازه گیری در این زمینه اختیار دارد. با احترام، اجازه دهید ما به قدرت های خود عمل کنیم. وظایف. اگر پلیس صلاحیت دارد باید به وظایف خود عمل کند.

به گزارش پارچین خودرو، مهدی اسلامپناه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه تاکنون ۳۶۵ نوع صنعت شناسایی شده است، گفت: هدف بازرسی از صدها هزار خرده فروشی نیست، بلکه هدف کنترل کیفی در دفتر مرکزی و مراکز توزیع است. بررسی ها حاکی از آن است که ۴۱.۳۵ درصد از کم فروشی ها از ۳۶۵ صنعت شناسایی شده است. البته این مشکل فروش کم به صورت چشمی قابل تشخیص نیست و باید در آزمایشگاه بررسی شود.

وی درباره توقف تولید خودروهای غیراستاندارد نیز گفت: تولید پنج نوع خودرو که تیبا، تیبا ۲، سمند، سینا و ۴۰۵ slx هستند متوقف شد. البته تعهدات خودروسازان باید از قبل انجام شود. اما بر اساس تعهدات پانزده گانه، قرار بود خودروسازان مجوز این تعهدات را گرفته و در این زمینه تخلف کنند.

این مقام مسئول در پاسخ به اظهارات پلیس راهنمایی و رانندگی که اخیرا گفته بودند کیفیت خودروهای تولید داخل با گذشته تفاوتی ندارد، توضیح داد: اگر طبق قانون سازمان ملی استاندارد در این زمینه اختیار دارید، قفل را باز کنید. انجام وظایفمان اگر پلیس قدرت دارد، بروید و وظایف خود را انجام دهید.

آیا ماشین های بیشتری پارک می شوند؟

اسلام بنا در پاسخ به سوالی مبنی بر امکان توقف تولید بیشتر خودروها گفت: هدف رسیدن به ایمنی، استانداردسازی، رضایت مشتری و سلامت است. بر این اساس، هر محصولی که از این عناصر عبور نکند، ممکن است تحت بازرسی، نظارت و کنترل قرار گیرد.

وی در پایان از برنامه ریزی این سازمان برای افزایش عضویت در قراردادهای بین المللی و افزایش سهم ایران در تجارت حلال خبر داد و گفت: علیرغم شرایط جنگی و مشکلات تامین کالاهای اساسی در دنیا، توصیه می شود انبارها انجام شود. در مورد کالاهای اساسی استاندارد در ایران.