“وافل” جایگزین جدید مورد علاقه ما برای “Wordle” است – Geek Review


Wafflegame.net، خانواده موش / Shutterstock.com

مگر اینکه زیر یک سنگ زندگی کرده باشید، احتمالاً در مورد آن شنیده اید کلمهبازی کلمات معروفی که اینترنت را در برگرفته است. هر چند که هوش زیادی وجود دارد کلمه تعویض‌هایی بعد از بازی ظاهر شد، این –وافل– تا حد زیادی شگفت انگیز ترین از همه آنها!

کلمه بسیاری از انواع بازی کلمه آن طراحی خطی را حفظ کرده اند. کلمه پنج حرفی را در شش تلاش حدس بزنید. بجای، وافل این است که همه چیز را به بهترین شکل تکان دهیم. با آن، شش کلمه برای حدس زدن خواهید داشت، اما سه کلمه افقی و سه کلمه عمودی. این یک جورهایی شبیه مخلوطی از جدول کلمات متقاطع و مکعب روبیک است که یک پیچ و تاب بسیار سرگرم کننده در بازی اصلی است.

بعضی چیزها بین دو مسابقه ثابت ماند. کادر سبز به این معنی است که شما حرف و مکان را به درستی دریافت کرده اید، و کادر زرد به این معنی است که حرف وارد آن کلمه می شود اما در جای دیگری. با این حال، طراحی متقاطع بازی به این معنی است که هر مربع زرد در گوشه می تواند متعلق به کلمه عمودی یا افقی باشد که به آن متصل است.

در حالی که وافل تمام حروف مورد نیاز برای حل معمای آن روز را در اختیار شما قرار می دهد و با قرار دادن تعدادی در جای نامناسب، دشواری را افزایش می دهد. و فکر نکنید که شما فقط می توانید هر مربع را با یک فرمان بکشید و تعویض کنید – برای رسیدن به جادو فقط ۱۵ جابجایی (حرکت) دارید، در غیر این صورت بازنده خواهید شد. شما حتی نمی دانید که آیا حرکت صحیح است یا خیر فاصله تو هم موفق شدی سازنده بازی اعلام کرد که هر بازی تنها با ۱۰ حرکت قابل حل است.

وافل

علاوه بر آن، برای هر حرکت اضافی که پشت سر آن ده حرکت می گذارید، ستاره کسب خواهید کرد. بنابراین اگر آن را در ۱۲ حرکت به دست آورید، سه ستاره کسب خواهید کرد. و مانند کلمهو وافل این آمار بازیکنان را ردیابی می‌کند، بنابراین می‌توانید تعداد بازی‌هایی که بازی کرده‌اید، ستاره‌هایی که کسب کرده‌اید و بالاترین برد خود را مرور کنید.

وافل او یکی از خلاق ترین است کلمه جایگزین هایی وجود دارد، اگرچه ما آنها را نیز دوست داریم هردل، که به جای کلمات از موسیقی استفاده می کند و Quordle، که در آن شما باید چهار پازل را به طور همزمان تنها با نه حدس حل کنید. طرفداران بازی نیز به دلایلی خلاقیت به خرج داده اند و پاسخ های شما را به خانه های کوچک عجیب و غریب تبدیل کرده و آنها را به کنسول Game Boy شما منتقل می کنند.

بیا منتظر چی هستی؟ برو بازی کن وافل. یکشنبه صبح برو کمی پنکیک بپز و بازی کن وافل. فقط به خاطر داشته باشید که برای این کار باید شربت و انواع توت ها را بیاورید!

از طریق Lifehacker