واتس اپ ویژگی های جدیدی را برای تماس های صوتی گروهی معرفی کرد


واتس اپ بسیاری از ویژگی های جدید را برای بهبود چت های گروهی آزمایش و اجرا کرده است. در اوایل سال جاری، غول پیام رسان قابلیت دعوت از ۳۲ کاربر را به تماس صوتی گروهی با رابط تماس گروهی جدید اضافه کرد. امروز این شرکت چندین ویژگی دیگر را برای بهبود تجربه تماس صوتی گروهی در واتس اپ اعلام کرد. که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

صدا را در تماس های کنفرانسی بی صدا کنید

واتس‌اپ اخیراً ویژگی‌های تماس صوتی گروهی جدیدی را در توییتر معرفی کرده است. این شرکت سه ویژگی جدید و جذاب را برای بهبود تجربه تماس در حین تماس صوتی گروهی اضافه کرده است. این شامل امکان نادیده گرفتن دیگران در یک تماس، ارسال پیام به کاربر انتخابی جداگانه، و نمایش یک بنر جدید هنگامی که شخصی به یک تماس خارج از صفحه می‌پیوندد، می‌شود.

با وجود ویژگی بی‌صدا کردن، اعضای گروه اکنون می‌توانند شرکت‌کنندگان را در تماس صوتی بی‌صدا کنند. برای مشاهده گزینه‌های نادیده گرفتن و پیام‌رسانی، کافی است روی نمایه کاربر در شبکه کلیک کنید.

توانایی بی صدا کردن دیگران برای تماس های کنفرانس بزرگ و موقعیت هایی که کاربر فراموش می کند خود را بی صدا کند عالی است. کاربر اعلانی را در پایین صفحه می بیند که به او می گوید که تماس توسط شخصی قطع شده است. این ویژگی محدود به مدیران یا هاست نیست و می توانید هر زمان که بخواهید خود را بی صدا کنید.

بعد ویژگی پیام شخصی است که به کاربران امکان می دهد بدون اطلاع دیگران، برای یک شرکت کننده خاص در یک تماس گروهی پیام ارسال کنند. هنگامی که تماس در حال انجام است، یک گزینه پیام به شرکت کنندگان منفرد نشان داده می شود.

احتمالاً تا به حال می دانید که می توانید به تماس های گروهی فعال در واتس اپ بپیوندید. بنابراین، ویژگی سوم یک بنر جدید است که در تماس صوتی گروهی زمانی که کاربر به تماس گروهی می‌پیوندد ظاهر می‌شود. در پایین صفحه نمایش داده می شود و به شرکت کنندگان اطلاع می دهد که کاربر جدیدی به تماس ملحق شده است.

از نظر در دسترس بودن، این ویژگی های جدید تماس صوتی گروهی اکنون برای کاربران واتس اپ اندروید و iOS در دسترس است. حتی با ما دانوتک با من باش. پیشنهاد می کنیم برای دریافت ویژگی های جدید فوراً برنامه را به روز کنید.

به این مورد امتیاز دهید