واتس اپ رسما به پیام ها پاسخ می دهد


به عنوان بخشی از یک به‌روزرسانی بزرگ، واتس‌اپ بالاخره قابلیت پاسخگویی به پیام‌های مورد انتظار را اضافه می‌کند تا کاربران بتوانند به ایموجی‌های مرتبط با پیام‌های شما پاسخ دهند. این قابلیت که مشابه واکنش شما به پیام های تلگرام خواهد بود، مدتی است که وجود دارد. جدای از آن، شرکت پیام رسان متعلق به متا به طور رسمی چندین ویژگی جدید مانند انجمن ها، حذف ادمین، اشتراک گذاری فایل ۲ گیگابایتی (که قبلاً نمایش داده شد) و غیره را معرفی کرده است.

واتس اپ پاسخ های بیشتری به پیام ها و ابزارهای مدیریتی دریافت می کند!

واتس‌اپ اخیراً یک وبلاگ رسمی برای اشتراک‌گذاری ویژگی‌های جدیدی که اعلام کرده به اشتراک گذاشته است. برای شروع، اعضای گروه واتس اپ به زودی می توانند با ایموجی به پیام ها پاسخ دهند. این ویژگی مدت زیادی است که در انتظار کاربران بوده است زیرا واتس اپ مدت زیادی است که در حال آزمایش آن بوده است. در واقع، این شرکت یک بار نسخه نیمه کامل این ویژگی را منتشر کرد.

ویل کاتکارت، مدیر عامل این پلتفرم پیام رسان، اولین مجموعه از ایموجی ها را نیز معرفی کرد که به عنوان پاسخ در دسترس کاربران قرار می گیرد. انتظار می رود این مجموعه با گزینه های بسیار بیشتری گسترش یابد.

به پیام واتساپ پاسخ دهید

علاوه بر این، واتس اپ تأیید کرد که گزینه اشتراک گذاری فایل ۲ گیگابایتی را راه اندازی کرده است که اخیراً در آرژانتین آزمایش شده است. همچنین می‌توان انتظار داشت که این شرکت از ویژگی و ابزار جدید اشتراک‌گذاری فایل ETA استفاده کند.

علاوه بر این، واتس‌اپ اعلام کرد که به زودی به کاربران اجازه می‌دهد با قابلیت جدید «تماس صوتی با یک لمس» با گروه‌های حداکثر ۳۲ کاربر تماس صوتی گروهی برقرار کنند. سیستم پیام رسانی همچنین به مدیران گروه کنترل بیشتری بر روی مکالمات می دهد و به آنها اجازه می دهد پیام های نامناسب و مشکل دار را در گروه های خود برای هر یک از اعضای گروه حذف کنند. این ویژگی اخیراً در نسخه بتا نیز آزمایش شده است.

اکنون، با در دسترس قرار گرفتن ویژگی‌های جدید، واتس‌اپ می‌گوید که ویژگی‌های گروهی جدید در هفته‌های آتی قبل از اینکه ویژگی Communities در نهایت در پلتفرم پیام‌رسانی راه‌اندازی شود، در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. بنابراین، اگر می خواهید آن را امتحان کنید، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید. همچنین، نظرات خود را در مورد ویژگی های جدید واتس اپ در نظرات زیر با ما در میان بگذارید دانوتک اشتراک گذاری.

به این مورد امتیاز دهید