واتس اپ در حال آزمایش ویژگی «یک بار تماشا» در اپلیکیشن دسکتاپ خود است


WhatsApp ویژگی های جدیدی را به برنامه دسکتاپ UWP برای ویندوز اضافه کرده است. اخیراً شاهد بودیم که پلتفرم پیام‌رسان متا در اوایل سال جاری عناصر طراحی را به ویندوز ۱۱ اضافه کرده است، در حالی که پشتیبانی از حالت تاریک اخیراً اضافه شده است. اکنون، این شرکت در حال آزمایش ویژگی «یک بار در زندگی» برای فایل‌های رسانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌ها و ویدیوهای گمشده را برای گیرندگان واتس‌اپ ارسال کنند.

واتس اپ یک بار بینایی را آزمایش می کند

طبق گزارش منتشر شده توسط رسانه رسمی بتا WhatsApp WABetaInfo، این شرکت اخیراً نسخه بتا نرم افزار UWP خود را به روز کرده است. ارتقاء به روز رسانی به نسخه ۲.۲۲۱۲.۲.۰ ویژگی “یک بار تماشا” را اضافه می کند.

این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد فایل‌های رسانه‌ای را برای گیرندگان ارسال کنند که فقط یک بار ظاهر می‌شوند. هنگامی که کاربر برای مشاهده عکس یا ویدیویی که برای او ارسال شده باز می شود، قبل از اینکه به طور خودکار از چت حذف شود، برای لحظه ای ظاهر می شود. پیش نمایشی از این قابلیت را در تصویر پیوست شده زیر مشاهده می کنید.

یک بار مشاهده WhatsApp را تست کنید

برای کسانی که نمی دانند، ویژگی view Once جدید نیست و از سال گذشته در iOS و اندروید واتس اپ در دسترس بوده است. این ویژگی به بهبود حریم خصوصی کاربران واتس اپ در هنگام اشتراک گذاری محتوای رسانه ای در پلتفرم کمک می کند. با این حال، گیرندگان هنوز هم می توانند قبل از حذف خودکار از محتوا یک اسکرین شات یا اسکرین شات بگیرند.

WABetaInfo گزارش داد که ویژگی جدیدی در WhatsApp UWP در دسترس است که در حال حاضر در حال توسعه است و فقط برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس است. بنابراین، ممکن است مدتی طول بکشد تا در نسخه پایدار در دسترس قرار گیرد.

لیست پاپ آپ جدید برای شماره تلفن در اندروید

جدا از این، WABetaInfo همچنین یک پاپ آپ جدید برای شماره تلفن ها در آخرین نسخه آزمایشی WhatsApp برای اندروید (نسخه ۲.۲۲.۸.۱۱) کشف کرد. این ویژگی جدید با کلیک بر روی شماره تلفن در پنجره چت، یک پنجره بازشو با گزینه های مختلف نمایش می دهد.

اگر شماره تلفن در واتس اپ وجود نداشته باشد، کاربران دو گزینه خواهند داشت. شماره را از طریق شماره گیر پیش فرض شماره گیری کنید یا آن را به مخاطبین خود اضافه کنید. با این حال، اگر این شماره در واتس اپ موجود باشد، گزینه «چت با» دیگری برای شروع سریع مکالمه با مخاطب دریافت می کند. در اینجا نگاهی به پاپ آپ جدید می اندازیم.

پاپ آپ شماره تلفن واتساپ

این ویژگی در حال حاضر فقط برای چند آزمایش کننده بتا در دسترس است و هنوز در نسخه پایدار منتشر نشده است. برای یادآوری، واتس‌اپ اخیراً تعدادی از ویژگی‌های پیام صوتی را معرفی کرده است که قبلاً در نسخه بتا بودند. بنابراین به احتمال زیاد این ویژگی ها به زودی به همه مخاطبان معرفی خواهد شد. منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر باشید و نظرات خود را در مورد ویژگی‌های جدید WhatsApp در نظرات زیر بیان کنید.