هیچ چیزی برای عرضه هندزفری در ۲۶ اکتبر تایید نشده است


اخیراً هیچ چیز باعث ناراحتی هدفون دوم به نام (Stick) نشده است و به ما خبر می دهد که به زودی عرضه می شود. در حالی که انتظار داشتیم مجموعه ای از تیزرها و افشاگری ها را قبل از عرضه به نمایش بگذاریم، طولی نکشید که شرکت متعلق به Carl P فاش کرد که محصول جدید خود را در ۲۶ اکتبر عرضه خواهد کرد.

هدفون Nothing جدید این ماه

Nothing Ear (چوب) در تاریخ ۲۶ اکتبر ساعت ۱۹:۳۰ منتشر می شود. این یک راه اندازی جهانی خواهد بود. این شرکت جزئیات قیمت و مشخصات را در یک رویداد آنلاین معرفی خواهد کرد.

طرح برش گوش به تازگی فاش شده است. این یک قاب استوانه ای است که “الهام گرفته از سایه های آرایش کلاسیک”. این بدان معنی است که به راحتی در یک جیب جا می شود و همان زیبایی شفاف را دارد. در مورد هدفون، آنها با طراحی نیمه روی گوش عرضه می شوند و انتظار می رود سبک وزن باشند. آنها می توانند شبیه گوش باشند.

این اطلاعات قبلاً فاش شده بود و انتظار می رفت (۱) Stick نامیده شود. جزئیات در مورد قطعات داخلی هنوز ناشناخته است، اما ما انتظار داریم برخی از بهبودها در صدا و عملکرد، همراه با ANC بهبود یافته، عمر باتری بیشتر، و بیشتر. علاوه بر این، قیمت مطلوب نیز پیش بینی می شود.

با این حال، برای دریافت ایده نهایی از هدست دوم Nothing، بهتر است منتظر رویداد ۲۶ اکتبر باشید. باید دید این محصول صوتی چقدر خوب است. بنابراین، آیا در مورد این هندزفری هیجان زده هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید danotik اشتراک گذاری

به این مقاله اشاره می کند