هیوندای اولین سرویس خودروی خودران کره را راه اندازی کرد


هیوندای مدتی است که روی فناوری خودرو کار می کند. ما حتی سال گذشته گزارشی را دیدیم که این را گفته بود سیب این شرکت در حال مذاکره با هیوندای برای توسعه خودروی خودران اپل است که مدت ها شایعه شده بود. هیوندای اکنون سرویس رانندگی بدون راننده خود را در کره راه اندازی کرده است که با دو وسیله نقلیه الکتریکی باتری IONIQ 5 (BEVs) و فناوری رانندگی خودکار سطح ۴ یکپارچه شده است.

سرویس سواری خودکار هیوندای پایلوت در کره

هیوندای اخیراً از راه اندازی سرویس اتومبیل RoboRide خود در سئول، گانگنام، کره، یکی از شلوغ ترین مناطق مترو خبر داد. این شرکت گواهینامه رانندگی موقت را از وزارت زمین، زیرساخت و حمل و نقل کره (MOLIT) برای یک برنامه آزمایشی دریافت کرد.

سرویس حمل و نقل اتومبیل RoboRide از دو وسیله نقلیه الکتریکی با باتری IQNIQ 5 استفاده می کند که دارای فناوری رانندگی سطح ۴ هستند. علاوه بر این، هیوندای با Jin Mobility، یک استارت آپ کره ای که بر روی پلت فرم حمل و نقل IM مبتنی بر هوش مصنوعی متمرکز است، شریک شده است.

Jin Mobility وظیفه مدیریت و مدیریت وسایل نقلیه IQNIQ 5 RoboRide در برنامه IM و جمع آوری داده های رانندگی برای بهبود فناوری رانندگی خودکار سطح ۴ را بر عهده دارد. این شرکت ها همچنین در حال برنامه ریزی برای گسترش خدمات آزمایشی به مناطق دیگر هستند تا در نهایت خدمات شارژ خودرو RoboRide را در منطقه راه اندازی کنند. بخش تجاری.

در گروه موتور هیوندای، ما در حال توسعه فناوری خودروهای خودران سطح ۴ بر اساس سیستم کمک راننده پیشرفته (ADAS) هستیم که عملکرد و ایمنی آن با تولید انبوه و راه اندازی تجاری موفقیت آمیز تایید شده است. ما انتظار داریم که این سرویس تست RoboRide نقطه عطف مهمی باشد که ما را قادر می سازد فناوری رانندگی خود را جذب کنیم.

اکنون برای این برنامه آزمایشی، هیوندای در هر سفر راننده ایمن را مستقر می کند تا اطمینان حاصل کند که هنگام رانندگی مشکلی وجود ندارد. با این حال، اکثر تصمیمات رانندگی توسط وسایل نقلیه الکتریکی RoboRide گرفته می شود و راننده ایمنی فقط در مواقع اضطراری مداخله می کند. این شرکت همچنین با دولت شهری سئول برای ساخت سیستمی کار کرد که چراغ‌های راهنمایی را به خودروهای الکتریکی IONIQ 5 RoboRide متصل می‌کرد.

سرویس خودروی هیوندای RoboRide از دوشنبه تا جمعه در دسترس خواهد بود و از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر باز است. اولین مسافران برنامه آزمایشی RoboRide وزیر MOLIT وون هی ریونگ و شهردار سئول اوه سهون بودند. در حال حاضر حداکثر سه مسافر با راننده ایمن می توانند در RoboRide سوار شوند.

بنابراین، نظر شما در مورد سرویس بدون راننده جدید هیوندای چیست؟ وقتی خدمات تعمیر خودکار رانندگی در جهان رایج شد جرات دارید سوار ماشین خودران شوید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید و منتظر داستان های جالب تر باشید ماشین های برقی بودن است.

به این مورد امتیاز دهید