هیئت شروع گران قیمت – بررسی Geek


ارزیابی:
۶/۱۰
?

 • ۱ – بستر کاملاً داغ
 • ۲ – آشغال های ولرم را مرتب کنید
 • ۳ – طراحی بسیار ناقص
 • ۴ – برخی از مثبت ها، بسیاری از منفی ها
 • ۵ – منهای قابل قبول
 • ۶ – به اندازه کافی برای خرید برای فروش خوب است
 • ۷ – عالی، اما نه بهترین در کلاس
 • ۸ – زرق و برق دار با کمی حاشیه
 • ۹ ساکت شو و پولم را بگیر
 • ۱۰ – نیروانا طراحی مطلق

قیمت: ۱۲۹.۹۹ دلار

صفحه کلید کاربردی NZXT و بالابر ماوس روی میز
مارکوس مرز سوم

در صفحه کلید مکانیکی بازی به دنبال چه چیزی هستید؟ دکمه‌های رسانه، قابلیت تعویض داغ، نورپردازی RGB و گزینه‌های خاتمه کلید؟ همه آن‌ها را در صفحه‌کلید بدون کلید کاربردی NZXT (TKL) خواهید یافت—اما با این قیمت، کهنه‌سربازان باتجربه بیشتر به دنبال آن هستند.

این چیزی است که ما دوست داریم

 • صفحه رویی آلومینیومی به معنای عدم وجود سطح خمشی است
 • گزینه های تکمیل رنگ برجسته
 • قابل تعویض داغ
 • چرخ صدا

و چه کاری انجام نمی دهیم؟

 • کل هزینه
 • کلیدهای جهت دار به نظر سفت می شوند

چه برای ورود سریع به پین ​​ویندوز، یک چیدمان Tenkeyless برای مدیریت فضای اداری، یا یک راه‌اندازی کوچک TKL برای سفرها و جابجایی‌های سخت بخواهید، مجموعه صفحه کلید کاربردی جدید NZXT شما را پوشش می‌دهد.

اما اگر به دنبال کلیدهای بدون درز با قیمتی مقرون به صرفه هستید… به جستجو ادامه دهید.

فاکتور ساخت، ویژگی ها و فرم

برای رانندگی با کناره های خنک، یک پانل رویی آلومینیومی با لایه فوم یک پایه عالی است. ۷۷۸g وقتی روی کلیدها تایپ می‌کنید، احساس محکمی می‌کند، حتی برای کسی مثل من که هر بار همه کلیدها را بیرون می‌زند. لایه فوم بین شاسی و PCB به خوبی صداهای ترق تیز را کاهش می دهد.

در مورد صدا، اگر به دنبال دکمه های رسانه اختصاصی هستید، NZXT در نیمه راه شما را ملاقات می کند. سمت چپ صفحه کلید دارای یک چرخ صدا اختصاصی است و کلیدهای رسانه ای مانند پخش/مکث در صورت استفاده با کلید عملکرد (FN) در دسترس هستند.

همچنین سه دکمه را خواهید دید که در سمت چپ پانل قرار دارند. از بالا به پایین، آنها عملکرد بی صدا، قفل کردن کلید ویندوز و سطح روشنایی نور RGB را کنترل می کنند.

نور RGB در صفحه کلید عملکرد NZXT مناسب است اما چیزی برای نوشتن وجود ندارد. اگر نسخه‌های استوک را انتخاب کنید، کلاه‌کلیدهای درخشان ABS برای پاپ بیشتر دریافت می‌کنید، در حالی که کلاه‌کلیدهای سفارشی NZXT BLD PBT سیاه یا خاکستری هستند که نور بیشتری را مسدود می‌کنند. برای جابه‌جایی بین پروفایل‌های RGB، از کلید عملکرد (FN) و F1 به F4 استفاده کنید – رویه استاندارد.

اگر از طرفداران تکیه گاه های مچی هستید، تا زمانی که نسخه Mini TKL را سفارش ندهید، از NZXT در این بخش راضی خواهید بود—فقط مچ بند مغناطیسی در اندازه کامل و بدون Tenkey موجود است. عوامل.

کابل تن عملکرد NZXT
مارکوس مرز سوم

کابل اصلی جداشدنی USB-C 2.0 که همراه با صفحه کلید کاربردی ارائه می شود، به زیبایی بافته شده و به اندازه کافی بلند است که هم تنظیمات جادار و هم پیکربندی های مدیریت شده با کابل را در خود جای دهد. اگر رنگ‌های برجسته کلیدی را انتخاب می‌کنید، ممکن است کابل صفحه کلید NZXT Accent را نیز انتخاب کنید.

در حالی که کابل‌های لهجه عالی به نظر می‌رسند و با رنگ کلیدهای برجسته کار می‌کنند، بدانید که برای یک کابل رنگی با همان کیفیت باید ۲۰ دلار اضافی بپردازید. برای برخی، طرح طراحی سیال ارزش آن را دارد. برای دیگران، کابل مشکی استوک خوب است.

با حرکت به پشت صفحه‌کلید، پایه‌های قابل تنظیم برای ارگونومی و پدهای لاستیکی را مشاهده خواهید کرد تا از حرکت پد هنگام تایپ یا بازی جلوگیری کنید.

کشش کلید، حذف کننده کلید، کلاهک های اضافی و سوئیچ های جابجایی شامل موارد قدردانی هستند.

کشش کلید NZXT، کلید حذف، کلیدهای اضافی
مارکوس مرز سوم

NZXT BLD: اختصاص دادن یا عدم اختصاص دادن

این سوال است؛ حداقل زمانی که به افزایش احتمالی ۵۰ تا ۱۲۰ دلاری نسبت به MSRP اصلی نگاه می کنید.

سفارشی‌سازی یک نکته مهم در صفحه کار NZXT است، و اگر به دنبال چیز اضافی هستید، NZXT BLD جایی است که باید به آن بروید. اگر ترجیح می دهید به جای سیاه یا سفید، کلیدهای خاکستری داشته باشید، بلافاصله هزینه مونتاژ استاندارد ۱۰ دلاری را به کل اضافه می کنید.

یک صفحه کلید کاربردی در برنامه وب NZXT BLD ایجاد کنید

به آن تعدادی سوئیچ برجسته (می توانید از بین آبی، فیروزه ای، سرخابی، قرمز یا زرد انتخاب کنید) با قیمت ۲۰ دلار و یک کابل هایلایتر برای مطابقت با ۲۰ دلار دیگر اضافه کنید، و اکنون همان پنلی که با قیمت ۱۳۰ دلار روی آن هستند، ۱۸۰ دلار است. این البته قبل از لمس کلیدهای جهت دار است.

اگر تولیدکننده محتوا یا تولیدکننده محتوا هستید یا در هنگام کار از خانه در جلسات شرکت می‌کنید، ممکن است بخواهید سوئیچ‌های Gateron Aliaz Silent یا Silent Black Ink را انتخاب کنید. آماده باشید که یک اسلات ۷۰ دلاری را برای ارتقاء در کیف پول خود بسوزانید.

اگر این اولین صفحه کلید مکانیکی شما است یا به طور کلی با بست های روغن کاری شده آشنا نیستید، احتمالاً نباید هیچ مشکلی با سوئیچ های عملکرد استوک احساس کنید. و از نظر فنی هیچ مشکلی وجود ندارد. من متوجه هیچ شبح، زدن مکرر کلید، یا بدتر شدن فوری سوئیچ نشدم. جابجایی کلید N نیز یک مزیت بزرگ برای ثبات است. مشکل در حس استفاده از کلیدهاست.

نمای نزدیک سوئیچ Gateron Blue روی صفحه کلید عملکرد NZXT
مارکوس مرز سوم

من در چند هفته گذشته از صفحه عملکرد با سوئیچ های Gateron Blue استفاده کرده ام. قرار است سوئیچ‌های آبی از نظر طراحی فشرده و لمس شوند – اما این به این معنی نیست که به دلیل شل شدن و تثبیت‌کننده‌های پر سر و صدا، باید احساس سفت و جیغ داشته باشند. همچنین می توانید سوئیچ های Gateron Red یا Gateron Brown را با NZXT BLD انتخاب کنید. خوشبختانه، شما این امکان را دارید که آن را با هر سوئیچ ۵ پین سازگار با MX انتخابی خود تغییر دهید.

قابل توجه: اگر تصمیم به سفارشی سازی و انتخاب یک کیبورد کاربردی ندارید، به کلیدهای Gateron Red مجهز می شود.

و مطمئناً می توان این بحث را مطرح کرد که یک برد قابل تعویض گرم نباید توسط سوئیچ های آن شناسایی شود. اما اگر نگران چیزی بیش از تطابق رنگ‌های برجسته در NZXT Lift هستید، آیا باید ۱۸۰ دلار برای بردی بپردازید که از همان ابتدا به قطعات ارتقا یافته نیاز دارد؟ اگر از من بپرسید، پاسخ منفی است.

NZXT CAM: نرم افزار نقشه برداری و نورپردازی ماکرو

این یک منطقه ناامید کننده برای عملکرد آینده ماوس بازی NZXT بود، که تنظیماتی داشت که به نظر من در نورپردازی سفارشی و نرم افزار پیکربندی کلی، NZXT CAM، آسان است.

متأسفانه برای کاربران مک و لینوکس، NZXT CAM فقط در ویندوز در دسترس است – و به نظر نمی رسد که NZXT CAM به این زودی ها به پلتفرم های دیگر راه پیدا کند. در ادامه این یادداشت، گزینه‌های تخصیص کلان چیزی را باقی می‌گذارند.

من از ماکروهای صفحه‌کلید زیادی استفاده نمی‌کنم، اما کمی که می‌خواستم راه‌اندازی کنم، مرا به جایی دور برد.

به‌جای استفاده از صفحه‌کلیدی که دو سوم صفحه را اشغال می‌کند یا حتی به کلیدهای Remap بروید، به بخش Macros بروید و دکمه کوچک Add Macro را انتخاب کنید.

طرح‌بندی ماکرو NZXT CAM

از اینجا، با چند چرخش نسبتاً ساده است. ماکرو خود را نام گذاری کنید، آن را اضافه کنید و کلید فعال سازی خود را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از کلید عملکرد (FN) استفاده کنید، باید کادر «استفاده از FN برای کلید فعال‌سازی» را علامت بزنید.

سپس، ماکرو خود را ضبط کنید. اگر ترجیح می دهید، می توانید هر عملکرد را جداگانه اضافه کنید و زمان تاخیر را به صورت دستی تنظیم کنید. از این نقطه به بعد معلوم نیست چه باید کرد. دکمه «تأیید» یا بازخورد قابل مشاهده ای وجود ندارد، فقط به صفحه صفحه کلید برگردید.

اگر می‌خواهید مقداری بازنشانی انجام دهید، به بخش «Remap Keys» بروید و کلیدهای انتخابی، اعداد یا Special را روی کلیدی که می‌خواهید بازنشانی کنید، بکشید. این شهودی ترین راه حل نیست، اما زمانی که آن را درک کنید خیلی بد نیست.

در نرم افزار نورپردازی RGB. این بد نیست – شما چهار نمایه داخلی قابل تنظیم برای انتخاب دارید. مانند Razer Synapse نمی‌توانید جلوه‌های نورپردازی سفارشی را در NZXT CAM ایجاد کنید، اما پیش‌تنظیم‌های موجود (حالت‌های رنگی) بیشتر پایه‌هایی را که از صفحه‌کلید بازی می‌خواهید پوشش می‌دهند. گزینه‌های یکسانی برای NZXT Lift خواهید یافت، بنابراین می‌توانید از پیش تنظیم‌های RGB و همچنین تکمیل‌کننده‌های دستگاه‌های جانبی خود را مطابقت دهید.

چیز بهتری انتخاب کن

اگر ماوس NZXT Lift رنگی دارید، عملکرد کلیدهای موتوردار طرحی روان ایجاد می کند که مطمئناً تنظیمات شما را به هم گره می زند. به غیر از این، دلایل کمی برای خرید صفحه کلید عملکردی NZXT در چیزی وجود دارد که همان قابلیت‌ها را با حس لمسی بهتر با قیمت پایین‌تر می‌دهد، مانند Ducky One 3 یا Keychron Q3 QMK.

با برچسب قیمت پایین تر، NZXT به سر می برد. اما همانطور که پیش می‌آید، صفحه‌کلید کاربردی و ماوس بالابر فقط با قیمت پایین‌تری قابل اجرا هستند، زیرا قطعاً می‌خواهید آن را سفارشی کنید.

ارزیابی: ۶/۱۰

قیمت: ۱۲۹.۹۹ دلار

این چیزی است که ما دوست داریم

 • صفحه رویی آلومینیومی به معنای عدم وجود سطح خمشی است
 • گزینه های تکمیل رنگ برجسته
 • قابل تعویض داغ
 • چرخ صدا

و چه کاری انجام نمی دهیم؟

 • کل هزینه
 • کلیدهای جهت دار به نظر سفت می شوند