هم افزایی بیشتر با برگزاری دو نمایشگاه همزمان / نمایشگاه جدید اصفهان میزبان ۲ نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و خدمات شهری است.


/ متخصص / مجری نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت اصفهان بیان کرد:

مدیر پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت و یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری برپایی دو نمایشگاه تخصصی در محل نمایشگاه اصفهان نو را هم افزایی ترین عامل این نمایشگاه به دلیل فعالیت مشترک این نمایشگاه دانست. شرکت کنندگان.

علیرضا ایزی در گفت و گو با خبرنگار پارچین خودرو اظهار داشت: پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت و یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری در محل نمایشگاه جدید اصفهان برگزار می شود زیرا این استان جدیدترین و مدرن ترین استان است. . – تاریخ: مالک سایت نمایشگاهی در کشور است و تنها یک سال از افتتاح آن می گذرد.

وی افزود: شهر اصفهان به عنوان یک گذر بزرگ در کشور ظرفیت مناسبی برای برگزاری این نمایشگاه ها دارد که با استقبال فعالان بازار مواجه شده است.

علی رضا اعزازی

عززی گروه بهمن را یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجاری کشور در میان شرکت های حاضر در نمایشگاه اصفهان اعلام کرد و افزود: بزرگترین غرفه این نمایشگاه به گروه بهمن اختصاص دارد و شرکت هایی مانند آمیکو، شایان دیزل و رخش خودرو هستند. از دیگر شرکت کنندگان در این نمایشگاه است.

مدیر نمایشگاه خودرو گفت: با توجه به وسعت محل نمایشگاه و برپایی دو نمایشگاه تخصصی به صورت همزمان، زمان برگزاری این نمایشگاه از ساعت ۱۴ الی ۲۲ می باشد تا بازدیدکنندگان و شرکت های مستقر در محل نمایشگاه اصفهان زمان کافی دارند

وی گفت: از مسئولان شهرستانی از فرمانداری های مختلف برای بازدید از این نمایشگاه که در فضایی به مساحت بیش از ۱۰ هزار متر مربع در سالنی سرپوشیده با ۷۰ شرکت خدمات رسان فعال در حوزه دانش در حال برگزاری است دعوت به عمل آمد.

عزیزی با اعلام برنامه ریزی سورپرایزهای این نمایشگاه، تایید کرد: بر اساس شعار ۱۴۰۱ از شرکت های دانش بنیان حوزه حمل و نقل برای حضور در غرفه این نمایشگاه دعوت شد.

وی گفت: این نمایشگاه را با افتتاحیه ای باکیفیت از چهارم مرداد ماه آغاز می کنیم و تا هفتم مرداد ماه سال جاری ادامه دارد.

مدیر پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت و یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری در خاتمه به نگرانی های موجود در خصوص شیوع ویروس کرونا در موج هفتم اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه نیز مانند سایر نمایشگاه ها، تمهیدات بهداشتی در نظر گرفته شد و حضور در نمایشگاه فقط مجاز است. استفاده از ماسک مجاز است، ضمن اینکه لازم به ذکر است این نمایشگاه مدرن با سقف ۳۰ متری و تجهیزات تهویه مطبوع مناسب یکی از مدرن ترین مکان های نمایشگاهی ایران در منطقه غرب آسیا می باشد.

پنجمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت و یازدهمین نمایشگاه خدمات شهری و شهری استان اصفهان از ۱۴ تا ۷ مرداد ماه سال جاری در محل جدید نمایشگاه اصفهان میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود.