همکاری سایپایدک و انجمن قطعه سازان در بازار لوازم یدکی


در نشست مدیران ارشد و اعضای انجمن قطعه‌سازان همگن سایپایدک عنوان شد:

مدیرعامل سایپایدک گفت: بر اساس توافق با انجمن قطعه سازان، امکان استفاده از بازار لوازم یدکی وجود دارد.

به گزارش خودروفارسی، سید محمدرضا موسوی در نشست مشترک مدیران ارشد سایپایدک و انجمن سازندگان قطعات همگن که در بازار لوازم یدکی سایپا برگزار شد، افزود: طبق توافق با قطعه سازان. انجمن، اعضای انجمن می توانند از این گروه استفاده کنند.» که منجر به هم افزایی بیشتر به منظور عرضه مستقیم قطعات کلیدی با کیفیت بالا به مشتریان می شود.

مدیرعامل سایپایدک ادامه داد: به منظور استفاده از توانمندی های موجود در بازار، بازار لوازم یدکی سایپا راه اندازی شده است که با استفاده از ظرفیت شبکه نمایندگی ها و بازارهای منطقه ای سراسر کشور راه اندازی می شود.

وی با تاکید بر لزوم کنترل کیفی قطعات یدکی سایپا ادامه داد: به منظور گسترش همکاری با انجمن قطعه سازان، عملیات همکاری دوجانبه در کمترین زمان ممکن اجرا می شود.

پس از این نشست، محمدرضا نجفی مانیش، رئیس انجمن قطعه‌سازان همگن طی سخنانی گفت: با اقدامات خوب سایپایدک در راه‌اندازی بازار قطعات یدکی، فرصت خوبی برای گسترش سهم بازار و انجمن قطعه‌سازان ایجاد شده است. از این اقدام حمایت می کند.»

وی ادامه داد: وجود قطعه سازان در این بازار فرصت مناسبی برای گسترش فعالیت قطعه سازان است و می تواند به رونق کسب و کار کمک کند.

نجفی مانیش خاطرنشان کرد: با همکاری مشترک با Cypedek و حضور قطعه سازان در بازار لوازم یدکی، قطعا گام بزرگی در جهت گسترش فرهنگ استفاده از لوازم یدکی اورجینال برداشته خواهد شد.

وی افزود: با استفاده روزافزون از بسترهای جدید فروش مانند فروش آنلاین، فرصت مناسبی برای فروش قطعات یدکی به وجود آمده است و لازم است در این زمینه فرهنگ سازی شود تا اعتماد مشتری جلب شود.

در تکمیل این جلسه، علی مرادی، یکی از اعضای هیئت مدیره سایبایدک در سخنانی با اشاره به شبکه گسترده خدمات و نمایندگی های فروش قطعات یدکی، راه اندازی این بازار را موجب شد تا سایبایدک بازار و نقدینگی را پر کند. تفاوت؛ به این ترتیب توانستیم سهم خود را در بازار افزایش دهیم. در عین حال شبکه نمایندگی ها و نمایندگی های فروش قطعات یدکی ابزار اصلی و مهم فعالیت ما در زمینه فروش قطعات یدکی می باشد.

در بخشی از این جلسه احمدی مدیرعامل اطلس پمپ سپاهان و رئیس انجمن قطعه سازان اصفهان ضمن استقبال از پروژه های جدید سایپایدک در گسترش سهم بازار لوازم یدکی، آمادگی قطعه سازان اصفهان را برای همکاری مشترک اعلام کرد. در پروژه های سایپا یدک .

حقیقی از اعضای انجمن قطعه سازان استان گیلان نیز ایجاد زیرساخت های بازار لوازم یدکی توسط سایپیدک را گامی مهم در جهت رونق کسب و کار قطعه سازان دانست و گسترش این زیرساخت را برای جلب مشارکت و تولید بیشتر قطعه سازان دانست. حباب.

لازم به ذکر است اعضای انجمن همگن قطعه سازان از بازار لوازم یدکی سایپا بازدید و در جریان فعالیت های این بازار قرار گرفتند.