همکاری راننده مسابقه با برند فونیکس


راننده مسابقه فرمول دو با تیگو ۸ پرو؛

این راننده جوان ایرانی که از سال ۲۰۰۶ در مسابقات فرمول فورد، فرمول رنو، فرمول ۳ و فرمول ۲ بریتانیا شرکت کرده و نتایج چشمگیری کسب کرده است، همکاری خود را با برند فونیکس آغاز کرده است.

به گزارش پارچین خودرو، کوروش محمدخانی سابقه حضور در مسابقات فرمول ۳، فرمول رنو و فرمول فورد را داشته و پس از ورود به آکادمی فرمول ۱ برای کاترهام در سال ۲۰۱۴، در آستانه ورود به تمرینات فرمول ۱ قرار گرفت.

کوروش با توجه به تجربه شرکت و برنده شدن در چندین مسابقه در فضای باز و قرار گرفتن در بین ۲۰ راننده ای که به دنبال کسب نام در جهان و کسب سکو در مسابقات پشتیبانی فرمول ۱ هند در سال ۲۰۱۱ بودند، همکاری با برند فونیکس را آغاز کرد و به عنوان یک سفیر برای Tiggo 8 Pro. فصل جدیدی در حرفه او.

برند فونیکس که کمتر از یک سال پیش در بازار ایران معرفی شد، در مدت کوتاهی با استقبال چشمگیر دوستداران فناوری های روز و خودروهای لوکس مواجه شد. تیگو ۸ پرو به عنوان اولین محصول این برند لوکس، فناوری های جدیدی را از «سیستم کمک راننده پیشرفته» (ADAS) برای اولین بار به جاده های شهرهای ایران آورده است.

همکاری راننده مسابقه با برند فونیکس

در راستای همکاری کوروش محمدخانی با برند فونیکس، این ورزشکار ارزنده روز یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ در سایت مدیران خودرو حضور یافت و طی مراسمی رسمی با حضور مدیران برند فونیکس، یک دستگاه تیگو ۸ پرو به وی تحویل داده شد.

وی با قدردانی از کیفیت ساخت این محصول ابراز امیدواری کرد که بتوانیم محصولاتی در این سطح برای صنعت خودروسازی کشور تولید کنیم.

همکاری راننده مسابقه با برند فونیکس

طی این همکاری و با توافق دو طرف، برنامه های مختلفی از جمله فعالیت های آموزشی، مسئولیت اجتماعی و آزمون رانندگی اجرا خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تیگو ۸ پرو به آدرس زیر مراجعه کنید: