همکاری ایران خودرو برای حل مشکل قرعه کشی خودرو


۱۴:۱۰ | ۰۳/۱۰۱/۱۸۴

همکاری ایران خودرو برای حل مشکل قرعه کشی خودرو

دستگاه چاپ

۱۴:۱۰ | ۰۳/۱۰۱/۱۸۴


اجاره اتومبیل

معاون توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد:

معاون توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو گفت: بر اساس هماهنگی های انجام شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، تجمیع و تمرکز قرعه کشی متقاضیان خودرو در این وزارتخانه و بر اساس اطلاعیه های فعلی همه خودروسازان داخلی از جمله ایران خودرو موظف به اجرای صحیح این امر هستند.

به گزارش فارس خودرو، کیانوش پورماجیب با اعلام این خبر افزود: طی چند روز گذشته مشکلاتی برای اعلام اسامی برندگان قرعه کشی از طریق این سامانه به وجود آمد که با توجه به اینکه گام اول در راستای جمع آوری بود، طبیعتا برخی از خطاها و مشکلات فنی ایجاد کرده و با پیگیری و هماهنگی انجام شده تمامی این موارد به سرعت رفع و ارجاع خواهد شد.
وی با بیان اینکه با راه اندازی این سامانه، خودروساز در اعلام اسامی برندگان مشارکت نمی کند، افزود: بنابراین موضوع مقصر دانستن خودروساز در این زمینه مطلقاً نادرست است و این مشکل مستقیماً به برخی سامانه ها مربوط می شود. خطاهایی که مقامات مربوطه در حال حاضر در حال بررسی این موضوع و رفع مشکلات هستند.
در حال حاضر وجود این مشکلات فنی در سیستم قرعه کشی موجی از انتقادات و مطالبات مردمی را علیه شرکت های خودروسازی به همراه داشته و تصویر ذهنی اقشار مختلف جامعه بر همین اساس شکل گرفته است و در عین حال شبکه های اجتماعی هستند. برمجیب گفت که وسیله ای برای حمله است. بیشتر علیه خودروسازان.
معاون توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر تمایل ایران خودرو برای کمک به مراجع ذیربط در فرآیند جذب متقاضیان، بر تمرکز بر پرداخت غرامت در این فرآیند و گام برداشتن در جهت افزایش رضایت مشتریان و متقاضیان با ایجاد فضایی شفاف تاکید کرد.
وی با بیان اینکه گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای طرح این موضوع تمام تلاش خود را برای برون رفت از این چالش و یافتن راه حلی منطقی و دقیق انجام داده است، افزود: بدون شک تمام تلاش مسئولان وزارت صنعت است. ، معادن و تجارت در آن.” برای رفع این مشکل و جلوگیری از تضییع حقوق متقاضیان اقدامات مناسب و عاقلانه انجام دهید.
وی افزود: در حال حاضر ایجاد حواشی بیشتر و یافتن مقصر در زمینه این چالش فنی مشکلی را حل نمی کند و در چنین شرایطی باید به دنبال راه حل سریع برای رفع مشکل و دغدغه متقاضی باشیم و از طرح مسائل غیرفنی خودداری کنیم. “