هشدار کلاهبرداری با کارت طلایی ماشین ماموت


مدیر بازاریابی ماموت خودرو با اعلام اینکه عده ای با تماس تلفنی اقدام به فروش کارت های طلای جعلی می کنند، از تمامی مشتریان این شرکت خواست مراقب بهره بردارانی باشند که از اعتبار شرکت های بزرگ برای کلاهبرداری استفاده می کنند.

به گزارش پرشین خودرو، بابک چارپاشیان با اعلام این خبر با بیان اینکه در مدت گارانتی خودرو خدمات امداد و تعمیر بدون نیاز به تهیه کارت و کاملا رایگان به مشتریان ارائه می شود، تاکید کرد: فاقد کارت می باشد. برای فروش تلفنی – این کار توسط یک ماشین غول پیکر یا توقف موتور انجام نمی شود.

مدیر بازاریابی ماموت خودرو افزود: ماموت خودرو و ماکسات موتور همواره به قوانین و مقررات کشور پایبند بوده و حقوق مشتریان را رعایت کرده و در این زمینه بسیار مشهور هستند. بر این اساس اجازه سوء استفاده از این اعتبار را نمی دهیم و این پرونده پیگرد قانونی دارد.

و چارباشیان ادامه داد: تنها شماره های رسمی شرکت ۰۲۱۴۱۷۵۵۰۰۰ و ۰۲۱۴۱۷۵۵۸۰۰ است و مشتریان ماموت خودرو و ماکسات موتور می توانند برای درخواست خدمات و کسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرند.

با حضور روزافزون کلوت در سطح شهر به عنوان اولین محصول گروه ماکسات موتور، تنها مرجع نگهداری از این خودرو، نمایندگی های مجاز این شرکت در سراسر کشور می باشد که لیست و اطلاعات تماس آنها در آدرس زیر درج شده است. وب سایت در maxmotorco.com.