هر آنچه که باید درباره باشگاه های کتاب آمازون بدانید – بررسی Geek


صفحه اصلی Amazon Book Clubs، چهار باشگاه مختلف را نشان می دهد که برای پیوستن به همه باز است.
آمازون

خواندن یک کتاب عالی یک چیز است. بحث با سایر خوانندگان همفکر چیز دیگری است، و چه راهی بهتر از یک باشگاه کتاب برای انجام آن؟ اکنون، می توانید این کار را به راحتی با کلوپ های کتاب آمازون کاملاً جدید انجام دهید.

باشگاه های کتاب آمازون در حال حاضر کلوپ هایی را ارائه می دهند که طیف گسترده ای از انواع کتاب را پوشش می دهند. علاوه بر این، در حال حاضر در دسترس اولیه است و احتمالاً پس از انتشار رسمی ژانرها و ویژگی های بیشتری را معرفی خواهد کرد. کلوپ‌های کتاب نیز راهی عالی برای یافتن توصیه‌های مشابه برای کتابی است که می‌خواهید، بنابراین این ویژگی یک افزونه واقعاً سرگرم‌کننده برای دنیای کتاب است. در حال حاضر شیرجه بزنید و از هر یک از این باشگاه ها لذت ببرید. آمازون همچنین در حال حاضر از کاربران برای باشگاه ها بازخورد می گیرد تا قبل از انتشار رسمی به بهبود آنها کمک کند.

کلوپ های کتاب آمازون چیست؟

آمازون به عنوان یک فروشگاه کتاب دیجیتال شروع به کار کرد، بنابراین منطقی است که غول خرید در نهایت نوعی ویژگی باشگاه کتاب دیجیتال ایجاد کند. کلوپ های کتاب آمازون، کلوپ های کتابخوانی هستند که دیجیتالی شده اند. اکنون می توانید به راحتی در بحث درباره یک کتاب خاص با سایر خوانندگان مشتاق از سراسر جهان شرکت کنید. به علاوه، پیوستن به آن رایگان است!

هنگامی که باشگاهی را که دوست دارید پیدا کردید، روی دکمه “پیوستن به این باشگاه کتاب” در صفحه باشگاه کلیک کنید. از آنجا، خرید کتاب به عهده شماست (اگر قبلاً آن را ندارید. خوشبختانه، آمازون مانند بسیاری از کتابفروشی های آنلاین دیگر، کتاب می فروشد.)

همه چیز در مورد این باشگاه ها دیجیتال و مبتنی بر متن است و صفحه هر باشگاه میزبان یک انجمن گفتگو است که در آن می توانید پست های جدید ایجاد کنید و هر زمان که بخواهید به پست های دیگر کاربران پاسخ دهید. همچنین می‌توانید مانند سایر سایت‌های رسانه‌های اجتماعی، پست‌ها را لایک یا گزارش دهید و روی پروفایل سایر کاربران کلیک کنید تا تاریخچه پست‌های آنها را ببینید. آمازون (هنوز) مشخص نکرده است که آیا مذاکرات با پایان یافتن هر کتاب بایگانی خواهد شد یا اینکه آیا هر باشگاه با یک انجمن طولانی پر از بحث‌های مختلط برای هر کتابی که گروه تصمیم به خواندن دارد، به پایان می‌رسد. تا اینجا به نظر می رسد که یک انجمن ابدی است.

کلوپ ها حول ژانرهایی مانند علمی تخیلی و فانتزی، کسب و کار و رشد، کمدی های عاشقانه، داستان های تعاملی و کتاب های بازی، خاطرات فراموش نشدنی، پازل ها و مهیج ها، و انبوهی از موارد دیگر متمرکز هستند. بعلاوه، در صورت علاقه (و اگر وقت آزاد برای این همه مطالعه دارید) می توانید به چندین باشگاه بپیوندید! با این حال، پس از عضویت، می توانید تاریخ آخرین پست را پیدا کنید. اگر گروه غیرفعال است، باید به صورت دستی باشگاه را ترک کنید.

همچنین باشگاه‌ها به شما امکان می‌دهند همه مطالب آینده خود را هماهنگ کنید، در مورد پست‌های جدید اعلان دریافت کنید (یا زمانی که شخصی به پست شما پاسخ می‌دهد)، و دوستان جدیدی با علایق مشابه پیدا کنید. پس از عضویت در باشگاه، می توانید کتابی را برای مطالعه به باشگاه پیشنهاد دهید. همچنین می توانید به راحتی کلوپ های کتابی را که به آنها ملحق شده اید، در بالای صفحه اصلی باشگاه های کتاب مشاهده و مدیریت کنید.

چه کسی می تواند به کلوپ های کتاب آمازون بپیوندد؟

. صفحه نخست "چیزهایی که در شب ضربه می خورند: معماها و تریلرهای مورد علاقه" باشگاه کتاب دارای کتاب فعلی، تالار گفتگو، و موارد دیگر.
آمازون

عضویت در کلوپ های کتاب آمازون کاملا رایگان است، اما برای انجام این کار باید یک حساب کاربری Amazon.com داشته باشید. شما نیازی به ثبت نام برای یک حساب Prime ندارید، فقط یک حساب استاندارد آمازون. هنگامی که حساب کاربری شما ایجاد شد، می توانید به راحتی کلوپ های کتاب موجود را بررسی کنید و برای همه ژانرهای مورد علاقه خود به بهترین شکل ممکن دست پیدا کنید!

هر کسی می تواند به یک یا چند مورد از این باشگاه ها بپیوندد، اما آمازون در حال حاضر (به طور تصادفی) تصمیم می گیرد که چه کسی می تواند یک باشگاه جدید در طول دوره دسترسی اولیه به این ویژگی ایجاد کند. این شرکت می‌گوید که طی چند ماه آینده ویژگی‌های بیشتری را عرضه خواهد کرد و ایجاد این باشگاه در نهایت پس از پایان دسترسی زودهنگام در دسترس همه مشتریان قرار خواهد گرفت.

با این حال، به خاطر داشته باشید که در حالی که اکثر باشگاه ها عمومی هستند (و هر کسی که دارای حساب آمازون است می تواند به آنها بپیوندد)، برخی خصوصی هستند. برای آن‌ها، باید از سرپرست گروه اجازه بخواهید، و هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها به شما اجازه ورود بدهند. با این حال، در صورت تایید، یک اعلان ایمیلی دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد که عضویت شما تایید شده است.

چه باشگاه عمومی باشد و چه خصوصی، هر کسی می‌تواند لیست اعضای گروه، نام باشگاه، توضیحات، عکس، مکان، برچسب‌ها و تعداد اعضا را ببیند. افراد همچنین می توانند به جای ارسال درخواست، مستقیماً از مدیر باشگاه دعوت نامه دریافت کنند. هرکسی که پیوند دعوت داشته باشد می‌تواند ادمین‌های این گروه و همچنین کتاب‌های گذشته، فعلی و آینده را ببیند. باشگاه های خصوصی همچنین گزینه ای برای غیرفعال کردن و فعال کردن درخواست های عضویت دارند. معمولاً این باشگاه‌ها دعوت‌نامه‌های خصوصی ارسال می‌کنند و آن مدیران می‌توانند در صورت نیاز تنظیمات حریم خصوصی را تغییر دهند.


به یاد داشته باشید، باشگاه های کتاب آمازون هنوز در دسترس هستند. این بدان معناست که اگر بخواهید قبل از انتشار رسمی از آن استفاده کنید، ممکن است با یک یا دو باگ مواجه شوید. از طرف دیگر، پس از این دوره دسترسی زودهنگام، آمازون ممکن است تصمیم بگیرد که همه چیز ارزش تلاش را ندارد و فقط آن را تعطیل کند.

اگر برای دیدن یک نسخه رسمی در اطراف هستید، ممکن است محصول نهایی کمی متفاوت به نظر برسد، ویژگی‌های جدید و تنظیمات اصلاح شده داشته باشد، و حتی کلوپ‌ها و گزینه‌های بیشتری را برای لذت بردن شما ارائه دهد.