هرگز «Wordle» را با ابزار ساده تقلب ما از دست ندهید – Geek را مرور کنید


گیک را مرور کنید

نویسندگان در گیک را مرور کنید دوست دارم در یک بازی برنده شوم وردل بدون هیچ ترفندی حداقل، این همان چیزی است که وقتی هنوز رگه های برد روزانه خود را داشتیم، فکر می کردیم. این هفته آخر وردل باسن جمعی ما را لگد زده است، بنابراین به طور طبیعی، ما یک ابزار مفید ایجاد کردیم که هر روز به ما می دهد وردل با یک ضربه یا کلیک پاسخ دهید.

ما وردل ابزار تقلب هم در مرورگرهای دسکتاپ و هم در مرورگرهای موبایل کار می‌کند و تنها زمانی پاسخ‌ها را نشان می‌دهد که آماده تقلب باشید. به علاوه، این یک نشانک ساده است، نه یک افزونه مرورگر، بنابراین در پس‌زمینه اجرا نمی‌شود یا نیازی به به‌روزرسانی ندارد.

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آن بدانید گیک را مرور کنید ابزار تقلب، به علاوه دستورالعمل هایی برای تنظیم همه چیز.

Bookmarklets توضیح داد: این ابزار چگونه کار می کند؟

نکته خنده دار اینجاست وردل; این یک پروژه اشتیاق سریع است. به این ترتیب، وردل کد منبع بسیار ساده است و شامل پاسخ هر روز به صورت متن ساده است. ما میتوانست به شما بگویم که چگونه این کد منبع را با دست بررسی کنید، اما این خسته کننده است، بنابراین ما یک نشانک طراحی کردیم که کار را برای شما انجام می دهد.

بوکمارکلت ها ابزارهای کوچکی هستند که در کنار نشانک های معمولی وب سایت شما قرار می گیرند. وقتی روی یک نشانک کلیک می‌کنید، صفحه وب را باز نمی‌کند. درعوض، رشته‌ای از جاوا اسکریپت را اجرا می‌کند تا به خودکارسازی یک کار کمک کند—برای مثال، می‌توانید از نشانک‌ها برای افزودن خودکار هر وب‌سایتی که بازدید می‌کنید به صفحه‌گسترده Google استفاده کنید.

در مورد ما، ما از یک نشانک برای فاش کردن هر روز استفاده می کنیم وردل پاسخ. این نشانک فقط زمانی فعال می شود که روی آن کلیک کنید، بنابراین تا زمانی که آماده تقلب نباشید، یک کلمه از روز را خراب نمی کند.

با این حال، اگر شما هم مثل من هستید، احتمالاً به محض اینکه آتش گرفتید، آماده هستید که تقلب کنید وردل. اما این در کنار موضوع است – ما وردل ابزار تقلب می تواند به شما کمک کند تا برد روزانه خود را حفظ کنید و وقتی کلماتی مانند “knoll” سر زشت خود را بالا می برند از باخت جلوگیری کنید.

نحوه استفاده از ما وردل تقلب در یک مرورگر دسکتاپ

تقلب Geek's Wordle را در کروم مرور کنید.
گیک را مرور کنید

با استفاده از ما وردل ابزار تقلب در یک مرورگر دسکتاپ بسیار آسان است! فقط باید یک نشانک جدید حاوی جاوا اسکریپت مناسب بسازید. ما یک روش جهانی را دنبال می کنیم که برای همه مرورگرهای دسکتاپ کار می کند، اما اگر روش های خود را دارید، از آنها استفاده کنید.

در اینجا نحوه راه اندازی ما آورده شده است وردل ابزار تقلب در مرورگر دسکتاپ:

 1. نوار ابزار نشانک مرورگر خود را با استفاده از دستور صفحه کلید Ctrl+Shift+B (Cmd+Shift+B در مک) فعال کنید.
 2. نماد قفل کوچک یا کره را از نوار آدرس خود به نوار نشانک خود بکشید و رها کنید. گیک را مرور کنید اکنون باید در نوار نشانک شما ظاهر شود—نگران نباشید، ما می‌خواهیم نشانک را ویرایش کرده و به یک نشانک تبدیل کنیم. وردل ابزار تقلب!
 3. جاوا اسکریپت فهرست شده در زیر را برجسته کنید (در کادر زیر این دستورالعمل ها قرار دارد) و با استفاده از Ctrl+C (یا Cmd+C) آن را در کلیپ بورد خود کپی کنید.
 4. کلیک راست کنید گیک را مرور کنید نشانکی که به تازگی به نوار ابزار نشانک خود اضافه کرده اید.
 5. «ویرایش» یا «ویرایش آدرس» را انتخاب کنید.
 6. URL موجود نشانک را حذف کرده و در آن قرار دهید وردل با Ctrl+V (یا Cmd+V) جاوا اسکریپت را تقلب کنید.
 7. نام نشانک خود را به چیزی زیبا مانند «Wordle Cheat» تغییر دهید. اگر از Safari استفاده می‌کنید، برای تغییر نام باید برای بار دوم روی بوکمارکلت راست کلیک کنید.

javascript:alert (“راه حل این است: “+JSON.parse(window.localStorage.getItem(“gameState”))).

و شما آماده اید! آتش بازی از وردل، چند حدس صادقانه ارائه دهید و هنگامی که برای تقلب آماده شدید، روی نشانک در نوار ابزار نشانک خود کلیک کنید. به یاد داشته باشید، همیشه می توانید نوار ابزار نشانک خود را با استفاده از دستور صفحه کلید Ctrl+Shift+B (Cmd+Shift+B در مک) نمایش یا پنهان کنید.

نحوه استفاده از ما وردل تقلب در مرورگر موبایل

ابزار تقلب وردل Geek را در iOS مرور کنید.
گیک را مرور کنید

اکثر مردم بازی می کنند وردل در گوشی هوشمند یا تبلت خود. خوشبختانه ما وردل ابزار تقلب در تمام مرورگرهای اصلی تلفن همراه کار می کند و بدون توجه به اینکه از کدام مرورگر استفاده می کنید، فرآیند راه اندازی یکسان است.

در اینجا نحوه راه اندازی ما آورده شده است وردل ابزار تقلب در مرورگر موبایل:

 1. جعبه خاکستری زیر این دستورالعمل ها را می بینید؟ خط جاوا اسکریپت را در آن کادر فشار دهید و نگه دارید تا برجسته شود. سپس دوباره آن را فشار داده و نگه دارید و گزینه “Copy” را انتخاب کنید.
 2. هر صفحه وب را به نشانک های مرورگر تلفن همراه خود اضافه کنید:
  • کروم یا فایرفاکس: دکمه منو (سه نقطه) را فشار دهید و روی نماد ستاره ضربه بزنید.
  • سافاری: روی نماد اشتراک گذاری (کادر با فلش) ضربه بزنید و «افزودن نشانک» را انتخاب کنید.
 3. نشانکی را که به مرورگر تلفن همراه خود اضافه کردید ویرایش کنید:
  • کروم یا فایرفاکس: دکمه منو (سه نقطه) را فشار دهید، “نشانک ها” را انتخاب کنید و نشانک خود را پیدا کنید. سپس روی سه نقطه کنار آن ضربه بزنید و «ویرایش» را انتخاب کنید.
  • سافاری: نشانک های خود را باز کنید (نماد کتاب) و روی دکمه «ویرایش» ضربه بزنید. سپس، نشانک مورد نظر برای ویرایش را انتخاب کنید.
 4. نشانی وب نشانکی را که در حال ویرایش آن هستید حذف کنید و در جاوا اسکریپتی که قبلاً کپی کرده اید جایگذاری کنید. سپس، نام نشانک را به «Wordle Cheat» تغییر دهید.

javascript:alert (“راه حل این است: “+JSON.parse(window.localStorage.getItem(“gameState”))).

همه شما آماده اید تا شروع به تقلب کنید وردل! متأسفانه، فرآیند فعال‌سازی این نشانک‌کلت موبایل بسته به مرورگری که استفاده می‌کنید متفاوت است. اگر از Safari استفاده می‌کنید، می‌توانید در هر زمان بوکمارکلت را فعال کنید وردل با باز کردن نشانک های خود (نماد کتاب) و انتخاب «Wordle Cheat» بازی کنید.

اما اگر از مرورگر موبایل دیگری استفاده می کنید، باید تقلب را از نوار آدرس خود فعال کنید. ساده تر از آن است که به نظر می رسد – فقط یک بازی را باز کنید وردل، روی نوار آدرس خود ضربه بزنید و “Wordle Cheat” را تایپ کنید. سپس، روی نتیجه ای که یک ستاره در کنار آن است کلیک کنید و لذت ببرید گیک را مرور کنیدابزار تقلب در تمام شکوهش!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر