هدفون محبوب Audio-Technica M20x با قیمت ۷۹ دلار بی سیم می شود – Geek Review


هدفون سماعات جدید Audio-Technica M20xBT
تکنیک صوتی

Audio-Technica به تازگی از یک جفت هدفون بی سیم جدید برای جایگزینی یکی از محبوب ترین هدفون های با کیفیت خود رونمایی کرده است. البته، ما در مورد ATH-M20xBT جدید صحبت می کنیم و قیمت آنها فقط ۷۹ دلار است.

درحالی‌که Audio-Technica هدفون‌های بسیار خوبی تولید می‌کند، مانند ATH-M50x با کیفیت صفحه‌نمایش، که فهرست بهترین هدفون‌های روی گوش را تشکیل می‌دهد، و ATH-M20x مقرون به صرفه‌تر. برخی از افراد همان هدفون عالی بدون سیم را می خواهند.

چند سال پیش، ATH-M50x بی‌سیم شد و اکنون این شرکت با جایگزینی ارزان‌تر همین رویکرد را در پیش گرفته است. اکنون می‌توانید سری ATH-M20x را با بلوتوث دریافت کنید، اما با توجه به قیمت پایین، برخی از ویژگی‌های محبوب را از دست خواهید داد.

ATH-M20xBT جدید به دلیل قیمت پایین با قابلیت حذف نویز فعال (ANC) عرضه نمی‌شود و مانند مدل‌های گران‌تر نمی‌توانید آن را برای حمل و نقل تا کنید. با این حال، آنها با درایورهای ۴۰ میلی متری با کیفیت بالا، جفت شدن چند نقطه از طریق بلوتوث، استفاده بی سیم یا سیمی، و عمر باتری قابل توجه ۶۰ ساعت، همه فقط با ۷۹ دلار عرضه می شوند.

به لطف نقطه شارژ USB-C، کاربران می توانند تنها پس از ۱۰ دقیقه شارژ سریع، ۳ ساعت عمر باتری داشته باشند. علاوه بر این، این شرکت ادعا می‌کند که از همان «بالشتک گوش و مواد هدبند حرفه‌ای» مانند هدفون‌های دیگر استفاده می‌کند که نوید عایق‌بندی صدای عالی را می‌دهند، و M20xBT با دکمه‌هایی در ایرپد سمت چپ برای کنترل موسیقی، صدا و تماس‌ها عرضه می‌شود.

می توانید در وب سایت Audio-Technica اطلاعات بیشتری کسب کنید یا از لینک زیر یک جفت را در آمازون پیش خرید کنید. ATH تاریخ دقیق انتشار را به اشتراک گذاشته است، اما باید تا ۲۹ آوریل ارسال شود.

قوطی های بی سیم مقرون به صرفه

از طریق Engadget