هدست جدید Pro VR Meta در رندرهای جدید – Geek Review نشان داده شده است


رندر هدست جدید Meta VR فاش شد
توییتر

متا که قبلاً با نام فیسبوک شناخته می شد، در حال آماده شدن برای عرضه جانشینی برای هدست محبوب واقعیت مجازی Oculus Quest 2 است. معروف به “پروژه کامبریا” نشت های جدید اولین نگاه احتمالی به پلتفرم جدید VR پیشرفته Meta را به ما ارائه دهید.

این شرکت شروع به عرضه هدست واقعیت مجازی بعدی خود در سال ۲۰۲۱ کرد، زمانی که متا تایید کرد که هدست جدیدی در راه است. از آن زمان، بسیاری از نشت ها نشان داده اند که چه چیزی می تواند ارائه دهد.

با این حال، این هفته، یک یوتیوب‌بر محبوب که ادعا می‌کند هدست جدید را دیده و آزمایش کرده است، با یک طراح برای ایجاد تصاویر ارسال شده در توییتر همکاری کرد. پیشنهاد جدید هدست واقعیت مجازی متا نسبت به Quest 2 شیک، سبک و به طور بالقوه راحت‌تر خواهد بود.

افشاکننده می گوید که او ۲۵۰ درصد مطمئن است که هدست VR جدید اینگونه خواهد بود. خوشبختانه، ممکن است مجبور نباشیم زیاد منتظر بمانیم، زیرا متا میزبان رویداد بازی Meta Quest در ۲۰ آوریل است. بنابراین، شانس خوبی وجود دارد که متا (فیس بوک) این تجربه جدید واقعیت مجازی را راه اندازی کند.

نام Oculus قبلاً از محصولات قبلی حذف شده است، بنابراین می تواند به عنوان Meta Quest Pro معرفی شود، اگرچه ما کاملاً مطمئن نیستیم.

متا ادعا می کند که Project Cambria Quest 3 نیست و جایگزین Quest 2 نخواهد شد. در عوض، به نظر می رسد این یک دستگاه کاملاً جدید است که مارک زاکربرگ آن را به عنوان “یک محصول پیشرفته کاملاً جدید و با کیفیت بالا” توضیح داده است. زاکربرگ همچنین گفت که در طیف قیمت بالاتر خواهد بود، بنابراین باید منتظر ماند و دید.

از طریق TechRadar