نگاهی به مزیت‌های مینی‌ون اینرودز بهمن + مشخصات فنی


مینی‌ون اینرودز بهمن از خودروهایی است که می‌تواند به واسطه مشخصات فنی مناسب از خودروهای موفق بازار خودرو شود و نیاز بسیاری از اصناف مختلف را در حوزه حمل و نقل بار تامین کند.

به گزارش پرشین خودرو، در اکثر کشور های دنیا ون‌های باری با ابعاد مختلف نقش بسیار حائز اهمیتی را در توسعه و رونق کسب و کارهای جدید ایفا می کنند. توجه به مواردی همچون افزایش کارآمدی حمل و نقل بار و اطمینان از سلامت بار در حمل و نقل درون و برون شهری و افزایش بهره‌وری سوخت باعث شده است تا فقدان این محصول بیش از پیش احساس شود.

ون‌های باری برای کسب و کارهای بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند. از آن جمله می توان به انواع توزیع فروش‌های آنلاین، پخش و توزیع مواد غذایی، خدمات پستی، گلفروشی‌ها، بنگاه‌های اقتصادی فعال در زمینه تعمیرات و نگهداری و… اشاره کرد.

بدیهی است این نوع از خودرو های حمل بار مزایای زیادی نسبت به وانت دارند از جمله حفاظت از بار که میتواند مهمترین دلیل انتخاب ون‌های باری بجای وانت باشد؛ یا به بیان دیگر در مواردی که حفاظت از بار برای بنگاه اقتصادی حائز اهمیت است؛ ناگزیر از ون‌های باری استفاده می‌کنند.

 

مینی ون اینرودز

همچنین رشد روز افزون فروشگاه های آنلاین که نتیجه پیشرفت تکنولوژی و اپیدمی کرونا است باعث شده که احتیاج به ون‌های باری در شبکه مویرگی توزیع برای این کسب و کارها بیش از پیش احساس شود. دلیل دیگر ظاهر شکیل تر و حرفه‌ای‌تر ون‌های باری نسبت به وانت‌ها است.

لذا بنگاه‌های اقتصادی یا استارت آپ‌هایی که قصد دارند حرفه‌ای بودن خود را به نمایش بگذارند از این ون‌ها استفاده خواهند نمود. متأسفانه در طی سال های گذشته شرکت‌های خودروساز داخلی توجهی به این نیاز از بازار نداشته و همواره بخش مسکوت بازار تلقی شده است.

 

مینی ون اینرودز

با شناختی که از گروه بهمن داریم متمایز بودن در عرضه محصولات متنوع یکی از ویژگی‌های آن شرکت می‌باشد.

شرکت بهمن موتور در اواسط اواخر سال ۱۴۰۰ از ورود ون باری تحت عنوان “اینرودز” در بیلبوردهای سطح شهر خبر داد و نهایتا در اسفندماه از این خودرو رونمایی کرد.

اینرودز به تنهایی می‌تواند بخش عمده‌ای از خلأ بازار مذکور را پوشش دهد و همچنین رقیب سرسخت خودروهای باری سبک خواهد بود. همانطور که گفته شد ون‌های باری مزیت‌های قابل توجهی نسبت به خودروهای حمل بار سبک دارند و در این میان اینرودز می‌تواند نقش بسزایی در راستای ارتقای سیستم حمل و نقل درون شهری و برون شهری در ایران ایفا نماید.

خودروی اینرودز دارای موتور پرقدرت ۱.۵ لیتری (DK15-06 NA) با حداکثر قدرت موتور ۱۰۵ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۱۴۰ (N.m) و گیربکس ۵ سرعته دستی می‌باشد. از امکانات رفاهی و ایمنی این خودرو می‌توان به فرمان برقی، سیستم نمایش لحظه‌ای فشار باد تایرها (TPMS)، ۲ کیسه هوا، دوربین عقب، سیستم مولتی مدیا ۹ اینچی و … اشاره نمود.

با توجه به تجربه تولید خودروهای تجاری در گروه بهمن همچنین هوش اقتصادی این گروه در شناسایی خلأ بازار، پیش-بینی می‌شود این شرکت بتواند سهم بالایی از نیاز جامعه را با معرفی اینرودز پوشش دهد. با توجه به روند قیمت گذاری ارزنده و منطقی محصولات بهمن، به نظر قیمت معقولی برای این خودرو در نظر گرفته خواهد شد.