نظر: غذای سریع ، تازه و مناسب با کمک فاکتور


دست کم گرفتن سال به این معنی است که “مشغول” هستم. با یک کودک شش ساله بسیار پرانرژی و خلاق به علاوه دوقلوهای نوپا به علاوه شغل من به علاوه مطالعات شراب من در حال انجام است ، من مقدار زیادی در بشقابم دارم. و در حالی که بشقاب زندگی ضرب المثل من پر است (و من فکر می کنم شما خیلی می فهمید!) ، بشقاب های واقعی که از آن می خورم ممکن است چند روز بیشتر از بین برود.

من و شوهرم هرچه در توان داریم برای برنامه ریزی و طبخ غذا تا آنجا که می توانیم انجام می دهیم ، اما دستان ما غالباً به معنای واقعی کلمه پر است ، و بس. به چالش کشیدنبه بنابراین وقتی فرصتی برای بررسی فاکتور پیدا کردم-غذاهای سالم و تازه ای که سرآشپز آماده کرده بود به درب منزل شما تحویل داده شد-بله واضح و مشتاق بود. فکر می کنم پاسخ واقعی من این بود: “اوه ، لطفا ، بله. چقدر طول می کشد تا آنها برسند؟ “

و آنها وارد جعبه های عایق بندی شده شده بودند که از بسته های ژل منجمد پر شده بود تا برای خنک نگه داشتن غذا در طول حمل و نقل طراحی شوند. پس از دریافت غذا ، آن را در اسرع وقت در یخچال قرار دهید (جایی که به مدت هفت روز خوب است!).

در اینجا کمی در مورد فاکتور (و خواهید دید که چرا من مشتاق بودم آنها را امتحان کنم) به قول خودشان: “ما معتقدیم که سلامتی و رفاه با غذا و آنچه شما در بدن خود قرار می دهید شروع می شود. هدف ما این است که به مشتریان خود در رسیدن به اهداف سلامتی و سلامتی خود کمک کنیم. ما بر سلامت جسمی و سالم با یک وعده غذایی مغذی و هدفمند تمرکز می کنیم. “

در زیر بسیار خوب به نظر می رسد ، اینطور نیست؟

فاکتور از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده می کند و همه مواد غذایی تازه و کاملاً آماده می شوند. کافی است آنها را چند دقیقه در مایکروویو یا فر گرم کنید و لذت ببرید. نمی تواند آسان تر و بدون استرس باشد. آنها وعده های غذایی را با در نظر گرفتن تمام محدودیت ها و اهداف غذایی (پروتئین بالا ، سبزیجات ، گیاهخواری ، سرخرگ و غیره) ارائه می دهند.

همه غذاهای فاکتور نه تنها توسط تیمی از سرآشپزهای مشهور تهیه می شوند ، بلکه همه وعده های غذایی توسط یک متخصص تغذیه ثبت شده تأیید می شوند. نتیجه؟ غذاهایی که طعم فوق العاده ای دارند و از نظر تغذیه ای نیز متعادل هستند!

فاکتور دارای یک منوی چرخشی هفتگی است. من میگو گوجه فرنگی سیر را امتحان کردم. مرغ Chipotle Tinga با پیاز ترشی ؛ پستو بوقلمون برش خورده با کدو بو سرخ شده ؛ و تخم مرغ ، کوریزو و تابه فلفل با شکم شلغم.

و همه چیز منحصر به فرد خوشمزه بود. و چاشنی. و تمرینات فوق العاده ای انجام داد.

در اصل ، اینها غذاهای با کیفیت رستوران هستند که سالم هستند … و در عرض چند دقیقه آماده می شوند. فقط به اندازه میگو توجه کنید! (این غذای مورد علاقه من بین چهار وعده غذایی بود.)

طرح های Factor بسیار انعطاف پذیر هستند ، بنابراین می توانید در هر زمان تغییر یا لغو کنید. برنامه ها از 12.83 دلار در هر وعده غذایی تا 11.50 دلار در هر وعده غذایی متغیر است و مجموعه ای از مکمل های سالم مانند آب میوه ها ، میان وعده ها و آبگرم را ارائه می دهد – انتخاب دقیق آنچه شما می خواهید و نیاز دارید آسان تر نخواهد بود.

برای هر کسی که مشغول است (و چه کسی نیست؟) یا فقط می خواهد بدون آن خوب غذا بخورد همه تلاش (سلام ، آشپزی و غذا) ، عامل فناوری اطلاعات.

به روز رسانی: افراد فاکتور پیشنهاد ویژه ای را به خوانندگان ما ارائه می دهند! با دنبال کردن این پیوند می توانید 90 دلار از سفارش خود دریافت کنید. –جندیدگاهتان را بنویسید