نحوه پیدا کردن مربی ارشد سلامت (2021)


آیا می خواهید بدانید چگونه یک مربی سلامت رهبری پیدا کنید؟

پیروی از رژیم غذایی و گذراندن وقت در باشگاه بدنسازی به عنوان یک مدیر اجرایی شلوغ یک چالش است. اما میدونی چیه؟ برای کاهش وزن لازم نیست ساعت ها خود را گرسنه کنید یا ورزش کنید. و مربی سلامت مناسب می تواند در این امر کمک کند.

امروز ، شما یاد خواهید گرفت که در یک مربی سلامت به دنبال چه چیزی باشید و چگونه آن را پیدا کنید.

میخواهی بیشتر بدانی؟ بیشتر بخوانید!

چگونه می توان وزن خود را کاهش داد (حتی اگر بسیار شلوغ هستید)

به عنوان یک رهبر و مدیر اجرایی ، هر روز با یک برنامه بسیار شلوغ ، مسئولیت های زیاد ، استرس زیاد و تصمیمات زیادی روبرو هستید.

شما می خواهید در تمام ساعات روز احساس اعتماد به نفس کنید. چه در حال ارائه سخنرانی باشید و چه با لباس بیکینی در ساحل ، می خواهید زیبا به نظر برسید و از لذت کامل لذت خواهید برد.

اما این فقط در مورد احساس عالی در هر چیزی که می پوشید نیست – بلکه مربوط به بهترین عملکرد است. شما می خواهید انرژی لازم را برای بهترین عملکرد در محیط کار داشته باشید و با خانواده خود وقت بگذرانید

من می دانم که شما چه احساسی دارید. می بینید ، من قبلاً یک مدیر اجرایی مشغول بودم و به نظر می رسید نمی توانم از اضافه وزن خود خلاص شوم. در اینجا به این نتیجه رسیدم:

چگونه در 9 ماه به عنوان یک مدیر شلوغ 40 پوند وزن کم کردم

چند سال پیش ، من به عنوان مشاور مدیریت در نیویورک کار می کردم. من فوق العاده شلوغ بودم و هرچقدر هم که می خواستم وقتم را با خانواده ام بگذرانم ، بعد از کار آنقدر خسته بودم که انرژی لازم برای انجام فعالیت های سرگرم کننده با آنها را نداشتم.

نکته این است که من همیشه کمی اضافه وزن داشتم. بنابراین من سالهاست که رژیم را پس از رژیم امتحان می کنم. حتی اگر چند کیلو وزن کم کنم ، آنها همیشه جلوی خود را می گیرند. و بدترین قسمت این بود که خودم را محدود کردم.

آنقدر کم می خورم که فوراً بیشتر می خواهم. و چون دائماً گرسنه بودم ، انرژی من کاهش یافت. من بهترین عملکرد را نداشتم و با شیوه زندگی شلوغم وقت نداشتم به غذا فکر کنم. بنابراین بالاخره تسلیم خواسته ام شدم و خودم را پر از کیک و شکلات کردم.

وقتی بچه هایم به دنیا آمدند ، می دانستم که باید چیزی تغییر کند. من شروع به تحقیق کردم که کدام استراتژی کاهش وزن واقعاً کار می کند و کدام موثر نیست.

پس از ماه ها تحقیق و آزمایش و خطای زیاد ، بالاخره نتایج را مشاهده کردم.

و من ناگهان در 9 ماه 40 کیلو وزن کم کردم – این چیزی بود هرگز می تونستی قبلا انجامش بدی!

نه تنها این ، بلکه وزن نیز عقب نمانده است. در حقیقت ، من این وزن را سالها نگه داشتم.

به جای این که بخواهم آن را بپوشانم ، احساس راحتی بیشتری در بیکینی خود داشتم. در لباسهایم احساس خوبی داشتم و وقتی وارد مهمانی می شوم هرگز چهره شوهرم را فراموش نمی کنم. نمی توانست چشم از من بگیرد!

بهترین قسمت؟ انرژی خیلی بیشتری داشتم.

پیاده روی را با بچه هایم شروع کردم ، اسکی و ورزش های آبی.

ما حتی کارهایی مانند صخره نوردی و چتربازی انجام می دهیم. و آنها آن را دوست دارند!

پاراگلایدر با خانواده

از آنجا که من دائماً خسته نبودم ، انرژی لازم برای راه اندازی MasalaBody.com را داشتم. و این در حال حاضر یک فروشگاه 6 رقمی است!

چگونه صدها زن با استراتژی های من وزن کم می کنند

امروز ، من به صدها زن آموختم که همین کار را انجام دهند. مانند آنجلی ، معاون بانکی و مادر شلوغ بانکی که با استفاده از استراتژی های من 40 پوند وزن کم کرد. پس از گذراندن برنامه ، انرژی او افزایش یافت و مردم به او نگفتند که چقدر خوب به نظر می رسد.

آنجلی وزن کم کرد

استفانی ، یکی از دانشجویان باریک تحول من ، مدیر تضمین کیفیت یک شرکت بزرگ دارویی است. او در 50 سالگی 15 کیلو وزن کم کرد (و همچنان از استراتژی های کاهش وزن استفاده می کند).

به علاوه ، استفانی حتی او را به سطح بعدی رساند و از انرژی های جدید خود برای تحقق یک رویا برای زندگی استفاده کرد – Ph.D.

یک مربی ارشد سلامت چگونه می تواند کمک کند؟

چگونه می دانید که چه زمانی مربی ارشد بهداشتی را استخدام کنید؟ و چگونه می دانید که مربی مناسب را استخدام می کنید؟

در اینجا چیزی است که باید بدانید.

مربی سلامت چه می کند؟

آیا می دانستید مدیران ارشد مانند اریک اشمیت مدیر عامل سابق گوگل با مربیان کار می کنند؟

در حالی که یک مربی رهبری یا تجارت به شما کمک می کند مهارت های رهبری خود را توسعه دهید ، یک مربی سلامت به شما کمک می کند که زندگی خود را با عادات درست و سالم تغییر دهید.

آنها نه تنها به شما کمک می کنند تا در محل کار خود عملکرد بهتری داشته باشید ، بلکه احساس بهتری خواهید داشت و از سلامت بیشتری برخوردار خواهید بود (که می تواند تأثیر بسزایی در کیفیت زندگی شما در حال حاضر و در آینده داشته باشد).

مربی سلامت فردی است که انگیزه دارد و به غلبه بر بلوک های فکری که گیر می کند کمک می کند. آنها ایده های جدیدی را به شما ارائه می دهند و به شما کمک می کنند تا زمانی که وزن دارید (که این کار را بعدا انجام خواهید داد) به جلو حرکت کنید.

مربیان سلامت پاسخگو هستند و یک برنامه غذایی و تناسب اندام شخصی ایجاد می کنند که متناسب با زندگی و شرایط شما باشد.

به عنوان مثال ، اگر برای خانواده خود شام درست می کنید ، نمی خواهید همه غذاهای دیگر بپزند و ساعت ها در آشپزخانه صرف کنند. غذا باید غذایی باشد که بقیه اعضای خانواده می خواهند بخورند.

مربی سلامت با شما اینگونه کار می کند. اما آیا ارزش اجاره یکی را دارد؟

آیا مربیگری سلامت اجرایی ارزش دارد؟

مطالعات نشان می دهد که دریافت حمایت ، به عنوان مثال با استخدام مربی بهداشت ، برای کاهش وزن و کاهش وزن ضروری است.

و در نهایت ، تغذیه مناسب و ورزش می تواند به بهبود بسیاری از زمینه های زندگی کمک کند:

اگر با مربی سلامت مناسب کار کنید که شیوه زندگی شما را درک کرده و می تواند برنامه ای را برای شما ایجاد کند ، نتایج می تواند چندین برابر نتیجه دهد.

اما چگونه می توان رژیم غذایی مناسب را پیدا کرد؟

این است که چگونه برنامه Slim Down Transformation من می تواند کمک کند.

Slim Down Transformation به شما کمک می کند 20 تا 60 پوند وزن کم کنید

برنامه من ، Slim Down Transformation ، یک برنامه مربیگری 12 ماهه برای زنان مشغول (مدیران ، پزشکان و کارآفرینان) در سنین 40 ، 50 و 60 سال است که می خواهند وزن خود را کاهش دهند (شامل گیاهخواران و گیاهخواران).

چرا 12 ماه؟ زیرا تغییر عادت ها به زمان نیاز دارد (به هر حال ، او یک عمر به آنها پایبند بوده است). این برنامه شامل طرز فکر قابل توجهی است و در پایان رابطه جدیدی با غذا و ورزش برقرار می کند.

(در اینجا می توانید داستانهای موفقیت در کاهش وزن برخی از مشتریان من را مشاهده کنید.)

بعلاوه ، من این برنامه را متناسب با سبک زندگی شما طراحی کرده ام. شما مجبور نیستید ساعت ها در باشگاه ورزش کنید (هفته ای 2 تا 30 دقیقه تمرینات قدرتی کافی است) و نیازی نیست که خود را محروم کنید.

در عوض ، شما یاد خواهید گرفت که از غذاهای خوشمزه ای که باعث افزایش متابولیسم و ​​کاهش وزن می شوند استفاده کنید ، حتی اگر در مقابل Netflix استراحت کنید.

شما از پشتیبانی و پاسخگویی (و دسترسی به مربی پاسخگویی شخصی) برای کمک به شما در عبور از فلاتها و تسهیل پیگیری برنامه به صورت روزانه برخوردار خواهید شد. حتی اگر از جاده خارج شوید (این اتفاق می افتد!) ، ما به شما کمک می کنیم دوباره بلند شوید.

نوبت شماست!

ایناهاش. اکنون می دانید که چگونه یک مربی سلامت اجرایی می تواند به شما کمک کند تا سریعتر به اهداف خود برسید.

نکته این است که به دنبال مربی ای باشید که استراتژی های او متناسب با سبک زندگی شما باشد. در غیر این صورت ، خطر افتادن از مسیر و کاهش وزن غیرممکن است.

خوشحالم که الان از شما خبر دارم.

چرا بدنبال مربی ارشد سلامت هستید؟

با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید.دیدگاهتان را بنویسید