نحوه پخش جریانی هر فیلم Predator در سال ۲۰۲۲


نمای نزدیک از فایل "شکارچی" مجسمه نمای جانبی کلکسیون های شخصیتی.
عکس های الکس کی / Shutterstock.com

از یک فیلم اکشن متمرکز گرفته تا یک فرنچایز علمی تخیلی که سراسر جهان را در بر می گیرد، شکارچی این زنجیره برای چندین دهه قوی بوده است. با پیش درآمد جدید قربانی، برای انتشار در سال ۲۰۲۲ تنظیم شده است، در اینجا نحوه پخش جریانی همه فایل ها آمده است شکارچی فیلم ها.

مربوط: ۱۰ فیلم علمی تخیلی برتر در Hulu

شکارچی

قبل از تبدیل شدن به یک فرنچایز، شکارچی این فقط یک فیلم اکشن باریک و سریع از تایتان های دهه ۸۰ جان مک تیرنان و آرنولد شوارتزنگر بود. شوارتزنگر در کنار دیگر قهرمانان اکشن کارل وترز و جسی ونتورا به عنوان ماموران ماموریت جنگل آمریکای مرکزی برای نجات یک دیپلمات آمریکایی بازی می کند. چیزی که آنها در عوض پیدا می کنند بیگانه خطرناکی است که به خاطر ورزش آنها را تعقیب می کند و شوارتزنگر هلندی برای زنده ماندن و فرار از جنگل باید از یک شکارچی پیشی بگیرد.

شکارچی پخش در Amazon Prime Video (8.99 دلار در ماه یا ۱۱۹ دلار در سال پس از یک دوره آزمایشی رایگان ۳۰ روزه).

شکارچی ۲

تعویض دنده به شدت از فیلم اول، شکارچی ۲ داستان فیلم در آینده ای نزدیک (سال ۱۹۹۷ دور) در لس آنجلس جنایتکارانه می گذرد. با تجارت در جنگل انبوه با خیابان های خطرناک شهر، شکارچی بار دیگر به سرزمین می آید تا انسان ها را شکار کند. این بار، آنتاگونیست انسانی اصلی Predator، ستوان LAPD مایک هریگان (دنی گلاور) است که در حال تحقیق در مورد یک سری قتل‌هایی است که هم گروه Predator و هم سندیکای جنایی محلی را به هم مرتبط می‌کنند. این فیلم ابتدا به افسانه های بزرگتر اشاره می کند، زیرا نگاهی گذرا به فضاپیمای Predator می اندازد.

شکارچی ۲ پخش در Amazon Prime Video (8.99 دلار در ماه یا ۱۱۹ دلار در سال پس از یک دوره آزمایشی رایگان ۳۰ روزه).

مربوط: ۱۰ فیلم علمی تخیلی برتر در HBO Max

بیگانگان در مقابل شکارچیان

اولین فیلم از دو فیلمی که ترکیبی از موجودات از شکارچی سری و بیگانه داستان سریال در منطقه دورافتاده قطب جنوب می گذرد، جایی که برخی از شکارچیان برای انجام آخرین جستجوهای خود به آنجا آمده اند. لنس هنریکسن نقش یک تاجر ثروتمند و در حال مرگ را بازی می کند که تیمی را برای کشف یک سازه باستانی مرموز رهبری می کند. البته این سازه مملو از اشکال بیگانه است که هزاران سال است منجمد شده اند و زمانی که از خواب بیدار می شوند، دو نژاد بیگانه مرگبار با انسان هایی که در وسط گرفتار شده اند، درگیر می شوند.

بیگانگان در مقابل شکارچیان پخش در Amazon Prime Video (8.99 دلار در ماه یا ۱۱۹ دلار در سال پس از یک دوره آزمایشی رایگان ۳۰ روزه).

بیگانگان در برابر شکارچی: رکوئیم

دومین جفت شکارچیان و بیگانه‌مورف‌های بیگانه در حومه‌ای خواب‌آلود آمریکا اتفاق می‌افتد، جایی که Predator از سقوط فیلم قبلی فرود می‌آید. این بار، یک هیبرید Predator-xenomorph وجود دارد که به نام predalien شناخته می شود، و Predator برای شکار و تخم ریزی پردالین فرستاده می شود. بار دیگر، انسان ها در آتش متقابل گرفتار می شوند، این بار با یک شهر پر از مردم به عنوان قربانیان احتمالی. این فیلم بر ساختار اسلش خود تکیه می کند و تعداد زیادی اجساد را ایجاد می کند در حالی که نژادهای بیگانه مرگبار ویران می کنند.

بیگانگان در برابر شکارچی: رکوئیم پخش در Amazon Prime Video (8.99 دلار در ماه یا ۱۱۹ دلار در سال پس از یک دوره آزمایشی رایگان ۳۰ روزه).

شکارچیان

بیست سال پس از آخرین قسط، شکارچی این مجموعه به عنوان یک فرنچایز مستقل با شکارچیان. این بار، انسان ها هستند که به یک سیاره بیگانه سفر می کنند و گروهی از غریبه ها از خواب بیدار می شوند تا خود را در دنیایی ناآشنا ببینند. آنها به زودی متوجه می شوند که در نوعی ذخیره گاه بازی قرار می گیرند، جایی که گروهی از شکارچیان آنها را شکار می کنند. آن‌ها با هم متحد می‌شوند تا با هم مبارزه کنند و تلاش می‌کنند تا وضعیت را بر سر اسیرکنندگان خود برگردانند. آدرین برودی بازیگران را به عنوان یک مزدور سابق رهبری می‌کند که هم‌پیمانان اسیر خود را گرد هم می‌آورد تا از شکار جان سالم به در ببرد و فرار پیدا کند.

شکارچیان برای خرید دیجیتال (۱۴.۹۹ دلار) و اجاره (۳.۹۹ دلار) از آمازون، iTunes، Google Play، Vudu و سایر رسانه های دیجیتال موجود است.

مربوط: بهترین فیلم های علمی تخیلی در نتفلیکس در سال ۲۰۲۱

شکارچی

شین بلک که در فیلم اصلی نقش مکمل داشت شکارچی، به عنوان کارگردان و همکار نویسنده برای نیمه ریبوت به فرانچایز بازمی گردد. پسندیدن بیگانگان در برابر شکارچی: رکوئیمدر یک شهر آرام آمریکایی، شکارچی پس از فرار از اسارت دولتی در حال فرار است. مقامات دولتی دستور می دهند که شکارچی برای مطالعه بیشتر دستگیر شود، در حالی که گروهی از سربازان و دانشمندان سرکش می خواهند از بی گناهان در برابر کشته شدن محافظت کنند. بلک حس شوخ طبعی متمایز خود را به داستان می آورد و در عین حال مسیر جدیدی را برای فرنچایز ایجاد می کند.

شکارچی برای خرید دیجیتال (۱۹.۹۹ دلار) و اجاره (۳.۹۹ دلار) از آمازون، iTunes، Google Play، Vudu و سایر رسانه های دیجیتال موجود است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر