نحوه مدیریت آب نبات هالووین در خانه


من از هالووین خوشم نمیاد

چی؟ نمیدونم.

من عاشق “وحشت” و “ترس” خودم هستم که در یک جعبه الکترونیکی جادویی هستند و نه با التماس توله های خر.

با این وجود ، من فرزندان خود را ملزم می کنم و به آنها اجازه می دهم که حیله کنند ، آب نبات هالووین بگیرند ، یا به توزیع غذاهای خوب در رویدادهای کوچک پارک و بازی هالووین (در برخی از مدارس ، مکان هایی که درها یا کلیدهای زیادی دارند)-پله ها ، غرفه ها یا ماشین های پارک شده کمک کنند. جایی که بچه ها می توانند در غرفه ها ، ماشین ها ، مغازه های خیابانی ، کلاس های درس در مدرسه -رویداد PTA تقلب کنند!

با این حال ، من همیشه چنین احساسی نداشتم.

آنچه من در این سالها برای یادگیری آن مشکل داشتم این است که شما نمی توانید فرزندان خود را از دنیا پنهان کنید … و نمی توانید دنیا را از فرزندان خود پنهان کنید. در عین حال ، ما باید مشکلات خود را حل کنیم در حالی که ما سعی می کنیم به فرزندانمان بیاموزیم که بهتر از همیشه بدانند. بنابراین وقتی سعی می کنیم بفهمیم “خوردن سالم آب نبات هالووین” چگونه به فرزندانمان آموزش می دهد ، Weeeee تلاش برای نگه داشتن ایالات متحده از سرقت و خوردن لباس های پر از مشت هنگام تماشای داستان ترسناک آمریکایی.

بسیاری از مردم احتمالاً با خود غرغر می کنند که فقط به نیروی اراده نیاز دارند ، یا “فقط دست از شیرینی کودک لعنتی بردارند” ، یا برخی از چنین مزخرفاتی. با این حال ، واقعیت این است که “قدرت اراده” فقط چاهی در مغز نیست که هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته است – این مهارتی است که با گذشت زمان توسعه می یابد و اگر دقیقاً برعکس “اراده” عمل کنید ، این توانایی به طور فزاینده ای دشوار می شود. برای بیشتر عمر شما

آنچه بسیاری با “اراده” اشتباه می گیرند در واقع به عنوان “عادت” توصیف می شود. شما باید توانایی رد چیزی را که می دانید خواسته را برآورده می کند ، توسعه دهید و سپس باید این توانایی را به یک عادت تبدیل کنید. “ایجاد عادت” در درون چه حسی دارد در حقیقت بقیه به نظر می رسد “از اراده خود استفاده کنید”.

مغز ما از قبل می داند که فست فود به طریقی ما را سیر می کند و بنابراین هوس را آسان تر می کند چیز. این شما را خوشحال می کند ، پر می کند ، ارضا می کند ، به شما انرژی می دهد ، دوام بیشتری دارد – همه چیز بدن شما برای احساس بهتر نیاز دارد. چرا مغز خود را از این موضوع منحرف می کنید؟

حالا می دانیم چرا. این چگونه این کار را سخت می کند

برای بسیاری از ما ، “اراده” در توسعه قدرت اراده شامل دور نگه داشتن ما از خانه است. بله ، این به معنی آب نبات هالووین نیز هست.

میدونم میدونم. آزاردهنده. اما اگر به دنبال آغاز بی تفاوتی نسبت به هالووین هستید ، این از اینجا شروع شد.

با این حال ، این بدان معنا نیست که من کاملاً قابض هستم. حتی اگر در این فصل آب نبات یا آب نبات دیگری نمی خریدم – و مرد ، من میله های بزرگ را نیز خریدم تا آنها را آزاد کنم! -، در عوض من این کار را می کنم:

1) به تجارت شرقی یا هر عمده فروش بزرگ دیگری که بازیهای سرگرم کننده عالی را به صورت عمده و ارزان ارائه می دهد ، دسترسی پیدا کنید. انگشترهای کوچک ، جواهرات تقلبی ، اکشن ، لاک ناخن ، خالکوبی موقت ، چوب های رشته ای ، گوشواره های گیره ، چیزهایی که برای کودکان خردسال سرگرم کننده است و فراتر از هر نوع آب نبات ناخواسته است. برای شادی کودکان این منطقه و آب نبات را در خانه نگه دارید

2) احمق باشید و این کار را انجام دهید. (من می خواهم به طور کامل این کار را انجام دهید.)

3) برای بچه های بزرگتر ، یک دسته کارت هدیه بردارید و فقط چند عدد با قیمت 5-10 دلار بگذارید در حالی که بقیه کاملاً خالی هستند … آنها را در یک کاسه بزرگ قرار دهید و بگذارید بچه ها آنها را به امید انتخاب از بین آنها ماهیگیری کنند. او پول دارد (منظورم این است که اگر توپ بازی می کنید.)

فرض کنید شما بچه های کوچک را با یک درمان پیچیده می برید و آنها با آب نبات شیرین به خانه می رسند.

در اینجا آنچه او انجام می دهد – به آنها پیشنهاد مبادله بدهید. وقت آن است که فیلم “بیایید معامله کنیم” را پخش کنیم.

– بنابراین ، من می دانم که شما عاشق آب نبات هستید ، اما … می دانم که شما مشتاق سری جدید کتاب Minecraft بودیم که در کتابفروشی دیدیم …

“خب بله…”

“منظورم این است که شیرینی ها فقط چند دقیقه برای شما دوام می آورند … ما آن کتاب ها را داریم.” تا ابد

– حالا می توانیم سراغ کتاب ها برویم؟

– مطمئنا … اما شما باید آب نبات را رها کنید. شیرینی خود را به من بدهید و ما برویم کتابها را بیاوریم. “

بچه ها ون همیشه آنها برای شیرینی چیزی را رها می کنند. به عنوان والدین ، ​​وظیفه شماست که بفهمید این موضوع چیست و باید برای معامله خود را مشخص کنید. شوت زدن – گاهی اوقات ، بسته به سن کودک ، شیرینی را کنار می گذارند بزرگ آب نبات ، یا الف بزرگ دونات ژله ای یا مدتی با شما بپزید. اگر به شما کمک می کند از آب نبات در خانه اجتناب کنید و در نتیجه از ناامیدی و ناامیدی جلوگیری کنید وقتی سعی می کنید خودتان را امتحان کنید و بعداً شکست بخورید ، من در همه چیز هستم.

من برخی این روش را مسخره می کنم و ادعا می کنم از حق یادگیری اعتدال برای کودک محروم هستم ، اما با آن موافق نیستم. این به کودک می آموزد که “آب نبات” مهمترین چیز در جهان نیست. تجربه های جذاب تر و لذت بخش تری نسبت به شیرینی ها وجود دارد تا مسمومیت با آب نبات. به کودک کمک می کند از دلبستگی به شیرینی ها که باعث می شود بزرگسالان فکر کنند کودکان اجتناب می کنند نیاز این “تجربه” خوردن شیرینی برای یادگیری اینکه مسمومیت بد است (جدی فکر کنید – بچه های من مجبور نبودند دستشان را روی اجاق بگذارند تا بدانند آیا سوختگی دارد یا نه) ؛ و اگر مراقب باشید ، می توانید به فرزند خود کمک کنید تا غذاهای شیرین تر و بهتر را بچشد و در نتیجه از طعم و مزه چیزهای تکه تکه جلوگیری کند.

او تماشا می کند. فرزندپروری مشکل است. تلاش برای کمک به فرزندانمان برای بزرگسالی بدون کشتن آنها بسیار دشوار است ، چه برسد به تلاش برای کمک به آنها برای رسیدن به سن 18 سالگی بدون این که خودمان را در این بین بکشیم. اگر شما یکی از والدینی هستید که می توانید آب نبات را در خانه و اطراف آن خوب تهیه کنید ، این روش است بزرگ! اما برای کسانی که نمی توانند ، اگر مجبور به انجام اقدامات جایگزین هستید ، احساس بدی نداشته باشید ، به خصوص اگر می خواهید به مشارکت خود ادامه دهید. می توانید اسباب بازی های ارزان قیمت ارزان بدهید ، شیرینی های فرزندتان را با چیزی که دوست دارید عوض کنید و از ماه اکتبر بدون آسیب بیرون بیایید. و فقط تصور کنید؟ شما بچه از آن سپاسگزار خواهد بود!دیدگاهتان را بنویسید