نحوه فعال کردن حالت تاریک Reddit


آرم Reddit در گوشی هوشمند
قطره جوهر / Shutterstock.com

بر کسی پوشیده نیست که بسیاری از افراد حالت تاریک را دوست دارند و اغلب از آن استفاده می کنند. اگر از طرفداران Redditor و حالت تاریک هستید، خوشحال باشید: Reddit و برنامه های تلفن همراه آن برای iPhone، iPad و Android دارای حالت تاریک هستند. در اینجا نحوه بازی آن آمده است.

Reddit قبلا حالت تاریک را “حالت شب” می نامید، اما از آن زمان به بعد آن را به عامیانه معروف “حالت تاریک” تغییر داد. تنظیمات برای فعال کردن این ویژگی اساساً در یک مکان هستند، چه از وب‌سایت یا برنامه تلفن همراه استفاده کنید. به هر کدام که استفاده می کنید وارد شوید و دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

مربوط: حالت تاریک برای شما بهتر نیست، اما به هر حال ما آن را دوست داریم

حالت تاریک را در Reddit فعال کنید

در وب سایت Reddit، روی آواتار نمایه خود در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و سپس دکمه تغییر حالت تاریک را انتخاب کنید.

حالت تاریک بلافاصله روشن می شود. حتی اگر از حساب کاربری خود خارج شوید، این ویژگی به Enabled تغییر نام خواهد داد. همچنین به طور خودکار در هر رایانه دیگری که به آن وارد شده اید فعال می شود.

حالت تاریک را در برنامه گوشی هوشمند Reddit فعال کنید

در برنامه Reddit برای iPhone، iPad و Android، ابتدا روی آواتار نمایه خود در گوشه بالا سمت چپ یا سمت راست ضربه بزنید.

سپس از پایین لیست، نماد ماه را انتخاب کنید.

حالت تاریک بلافاصله روشن می شود و تا زمانی که دوباره آن را خاموش نکنید، روشن می ماند. اگر برنامه را حذف نصب و دوباره نصب کنید، به محض ورود به سیستم، تنظیمات حالت تاریک را دریافت می کند.
رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر