نحوه غیرفعال کردن اعلان ها برای برنامه Shortcuts در آیفون


نحوه غیرفعال کردن اعلان ها برای Shortcut ها در آیفون

برنامه Shortcuts مرکز اتوماسیون آیفون شما است، اما اعلان های زیادی را نیز ارسال می کند. غیرفعال کردن اعلان‌ها برای میانبرها آسان نیست، و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

مانند ما، اگر چندین اتوماسیون روی آیفون خود تنظیم کرده اید، ممکن است مرکز اعلان شما پر از هشدارهایی باشد که به شما می گوید اتوماسیون روشن است. اگر فراموش می کنید که اتوماسیون را راه اندازی کرده اید، این هشدارها به عنوان یادآورهای مفید عمل می کنند. لازم نیست حدس بزنید که چرا به لطف اعلان های میانبر، چهره اپل واچ در طول روز به طور تصادفی تغییر می کند.

اگر از طرفداران اعلان های مکرر نیستید، می توان آنها را غیرفعال کرد. ما همچنین راهی به شما نشان خواهیم داد که اعلان بنری موقتی را که هنگام باز کردن برنامه ها با نمادهای سفارشی در آیفون ظاهر می شود، پنهان کنید.

مربوط: میانبرهای آیفون چیست و چگونه از آنها استفاده کنم؟

اعلان‌ها را از برنامه Shortcuts در آیفون غیرفعال کنید

برای غیرفعال کردن اعلان‌های میانبر، باید مطمئن شوید که اخیراً حداقل یک اعلان از برنامه دریافت کرده‌اید. شما نمی توانید به سادگی همه اعلان ها را از برنامه Shortcuts غیرفعال کنید زیرا این گزینه در برنامه تنظیمات نیست. اگر اعلان اخیراً ظاهر نشد، پس هر اتوماسیونی را در آیفون خود ایجاد و اجرا کنید و یک اعلان دریافت خواهید کرد.

سپس اپلیکیشن Settings را در آیفون خود باز کرده و روی Screen Time ضربه بزنید.

روی Screen Time کلیک کنید

“مشاهده همه فعالیت ها” را انتخاب کنید.

برای مشاهده تمامی فعالیت ها کلیک کنید

به قسمت اعلان ها بروید و روی Show More ضربه بزنید. اطمینان حاصل کنید که میانبرها در زیر لیست برنامه های اینجا ظاهر می شوند.

روی نمایش بیشتر کلیک کنید

در بالا، بخشی به نام «این هفته» را خواهید دید. روی نماد فلش سمت چپ واقع در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید. با این کار نام بخش به “هفته گذشته” تغییر می کند.

فلش سمت چپ را فشار دهید

حالا روی نماد فلش سمت راست کلیک کنید تا به This Week برگردید. شما باید این کار را انجام دهید زیرا گاهی اوقات با کلیک بر روی گزینه میانبر هیچ کاری انجام نمی شود. بازگشت به هفته قبل و بازگشت به زمان حال در تنظیمات Screen Time این مشکل را برطرف می کند.

فلش سمت راست را فشار دهید

گزینه “Shortcuts” را انتخاب کنید.

روی Shortcuts کلیک کنید

سوئیچ کنار «اجازه اعلان‌ها» را تغییر دهید تا اعلان‌ها برای میان‌برها خاموش شوند.

Allow Notifications را غیرفعال کنید

با این کار اعلان های اتوماسیون آیفون شما خلاص می شود. همچنان اعلان‌های بنر موقت (که در مرکز اعلان ظاهر نمی‌شوند) را برای میانبرهای سیری خود خواهید دید. این بدان معنی است که شما می توانید نوارهای پیشرفت و سایر دستورات میانبرها را طبق معمول مشاهده کنید.

اعلان‌ها را برای نمادهای برنامه سفارشی در آیفون غیرفعال کنید

هنگامی که یک برنامه را با نماد برنامه سفارشی (که اساساً نشانک یک برنامه در صفحه اصلی شما است) در iPhone خود راه اندازی می کنید، یک اعلان موقت خواهید دید. خلاص شدن از شر آن با استفاده از اتوماسیون امکان پذیر است.

هشدار این است که شما باید برای هر نشانکی که دارید یک اتوماسیون جدید ایجاد کنید. اگر آیفون شما از یک صفحه اصلی به شدت اصلاح شده با تعداد زیادی آیکون برنامه های سفارشی استفاده می کند، این کار را بسیار سخت خواهید دید. از آنجایی که ما در حال انجام وظیفه هستیم، به شما نشان خواهیم داد که چگونه از شر اعلان های راه اندازی برنامه برای نمادهای برنامه سفارشی خلاص شوید.

مربوط: بسته های آیکون در آیفون چگونه کار می کنند؟

برنامه Shortcuts را در آیفون خود باز کنید و تب “Automation” را در پایین صفحه انتخاب کنید.

روی Automation ضربه بزنید

روی نماد “+” در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید.

“ایجاد اتوماسیون شخصی” را انتخاب کنید.

روی Create Personal Automation کلیک کنید

به پایین بروید و روی «برنامه» ضربه بزنید.

روی برنامه کلیک کنید

اکنون بر روی “انتخاب” کلیک کنید و هر برنامه ای را که با یک نماد سفارشی نشانک کرده اید انتخاب کنید. در مورد ما، ما پست را انتخاب کردیم.

ایمیل را انتخاب کنید

انجام شد را انتخاب کنید.

روی Done کلیک کنید

مطمئن شوید که “Open” انتخاب شده است و “Next” را فشار دهید.

شیر را باز کنید

Add Action را انتخاب کنید.

روی Add Action کلیک کنید

اکنون می توانید هر اقدامی را که می خواهید انتخاب کنید. در حالت ایده آل، باید چیزی را انتخاب کنید که هیچ تغییری در برنامه ایجاد نکند، زیرا هدف فقط جلوگیری از نمایش اعلان بنر است. ما “متن” را انتخاب کردیم.

روی متن ضربه بزنید

روی دکمه “بعدی” کلیک کنید.

روی Next کلیک کنید

مطمئن شوید که «پیش از اجرا بپرسید» غیرفعال است.

قبل از اجرا سوال را غیرفعال کنید

روی Done کلیک کنید.

روی Done کلیک کنید

اکنون می توانید روی نماد برنامه سفارشی کلیک کنید و اعلان بنر ظاهر نمی شود. اگر چنین است، از برنامه ای که انتخاب کرده اید خارج شوید و میانبرها را اعمال کنید. سپس دوباره بر روی آیکون برنامه سفارشی ضربه بزنید و به نتیجه دلخواه خواهید رسید.


اکنون که اعلان برنامه Shortcuts را غیرفعال کرده اید، باید نحوه استفاده از Shortcuts را در Apple Watch خود بررسی کنید.

مربوط: نحوه استفاده از میانبرها در اپل واچرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر