نحوه ضبط صفحه نمایش در آیفون ۱۱


اگر می خواهید از اتفاقاتی که روی صفحه نمایش آیفون ۱۱ خود می افتد فیلم بگیرید، می توانید از ویژگی تعبیه شده در iOS برای ضبط صفحه نمایش استفاده کنید. بیشتر شبیه گرفتن اسکرین شات است، اما یک ویدیو. این روی آیفون ۱۱ پرو و ​​آیفون ۱۱ پرو مکس نیز کار می کند.

ضبط صفحه چیست؟

در آیفون، ضبط صفحه نمایش ویدیویی از هر چیزی است که روی صفحه دستگاه خود می بینید، از جمله اقداماتی که انجام می دهید، برنامه هایی که در حال اجرا هستید، اعلان ها و غیره. شامل هیچ دوربینی نمی شود. در عوض، ضبط صفحه داده ها را مستقیماً از صفحه نمایش گرفته و به یک فایل ویدیویی تبدیل می کند. مثل یک اسکرین شات متحرک است.

پس از ضبط صفحه ضبط شده، می توانید آن را برای استفاده در آینده ذخیره کنید یا مانند هر ویدیوی دیگری در آیفون خود به اشتراک بگذارید. ضبط های صفحه برای ضبط برخی بازی ها، ضبط باگ ها برای عیب یابی و ایجاد فیلم های آموزشی خوب هستند. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که ضبط صفحه هنگام انعکاس صفحه نمایش آیفون شما کار نمی کند.

ابتدا دکمه «ضبط صفحه» را فعال کنید

برای ضبط صفحه نمایش در آیفون خود، ابتدا باید دکمه مخصوص «ضبط صفحه» را در مرکز کنترل روشن کنید. (مرکز کنترل مجموعه سریع میانبرهایی است که می توانید با کشیدن انگشت از گوشه سمت راست بالای صفحه به پایین به آنها دسترسی داشته باشید.)

برای این کار ابتدا تنظیمات را با کلیک بر روی نماد چرخ دنده باز کنید.

در تنظیمات، روی Control Center کلیک کنید.

در تنظیمات، روی ضربه بزنید "مرکز کنترل"

در تنظیمات مرکز کنترل، به منوی More Controls بروید و روی Screen Recording (با نماد مثبت در کنار آن) ضربه بزنید.

در تنظیمات مرکز کنترل، روی ضربه بزنید "ضبط صفحه نمایش" برای افزودن به "شامل کنترل ها" فهرست کنید.

گزینه “ضبط صفحه” به لیست “کنترل های جاسازی شده” منتقل می شود. برای تغییر ترتیب آنها در صفحه Control Center می توانید روی موارد موجود در این لیست کلیک کرده و بکشید. هنگامی که سفارش به روشی که می خواهید مرتب شد، از تنظیمات خارج شوید. اکنون برای مرحله بعدی آماده هستید: ثبت نام.

مربوط: چگونه مرکز کنترل آیفون یا آیپد خود را سفارشی کنیم

نحوه گرفتن صفحه ضبط در آیفون ۱۱

اکنون که دکمه ضبط صفحه را به مرکز کنترل (که در قسمت بالا پوشش داده شده است) اضافه کرده اید، می توانید هر زمان که بخواهید یک صفحه را ضبط کنید. ابتدا با کشیدن انگشت از گوشه سمت راست بالای صفحه به پایین (نزدیک نماد باتری) Control Center را باز کنید.

در مرکز کنترل، دکمه Screen Recording را انتخاب کنید، که شبیه یک دایره در داخل دایره دیگر است. برای ضبط سریع بدون صدا، یک بار روی آن کلیک کنید. برای ضبط صدا، آن را فشار داده و نگه دارید.

را کلیک کنید "ضبط صفحه نمایش" دکمه در مرکز کنترل

پس از یک لحظه فشار دادن دکمه ضبط صفحه، صفحه دیگری ظاهر می شود. برای ضبط با صدا، روی دکمه میکروفون ضربه بزنید تا قرمز شود و بخواند “میکروفون روشن است”. پس از آن، “شروع ضبط” را انتخاب کنید.

دکمه میکروفون را فشار دهید، سپس انتخاب کنید "شروع به ضبط کنید."

عملکرد ضبط صفحه یک شمارش معکوس سه ثانیه ای را شروع می کند و وقتی شمارش معکوس کامل شد، دکمه ضبط صفحه در مرکز کنترل (و ساعت در گوشه سمت چپ بالا) قرمز می شود و آیفون شروع به ضبط همه چیز در صفحه می کند. صفحه نمایش به عنوان یک ویدیو اگر میکروفون را فعال کنید، آیفون شما صدا را نیز دریافت می‌کند، بنابراین می‌توانید در صورت نیاز فهرستی از کارهایی که انجام می‌دهید.

برای توقف ضبط صفحه، دو گزینه دارید. یکی از راه‌ها استفاده از Control Center است: Control Center را باز کرده و دوباره روی دکمه Screen Recording ضربه بزنید.

را کلیک کنید "ضبط صفحه نمایش" دکمه در مرکز کنترل

ضبط صفحه بلافاصله متوقف می شود. گزینه دیگر این است که روی ساعت قرمز در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید و در گفتگوی ظاهر شده “خاموش” را انتخاب کنید.

روی زمان قرمز در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید، سپس انتخاب کنید "متوقف کردن."

در هر صورت، پس از اتمام ضبط صفحه، تأییدی را مشاهده خواهید کرد که ویدیوی ضبط شده روی صفحه در کتابخانه عکس شما ذخیره شده است.

خواندن آیفون را تایید کنید "فیلم ضبط صفحه در عکس ها ذخیره شده است."

برای مشاهده ضبط صفحه، برنامه Photos را باز کنید و روی تصویر کوچک ضبط ضربه بزنید تا مانند هر ویدیوی دیگری که در آیفون شما ذخیره شده است پخش شود. در صورت تمایل، می توانید از ویژگی های ویرایش در برنامه Photos برای برش ویدیو به طول دلخواه استفاده کنید. خوش بگذره!

مربوط: چگونه ویدیوها را در آیفون یا آیپد خود ویرایش کنیم