نحوه ساخت کارت نام در مایکروسافت ورد


نام را تگ کنید

اگر رویدادی را برگزار می‌کنید که می‌خواهید شرکت‌کنندگان کارت‌های نام بپوشند، می‌توانید آن را در Microsoft Word آسان کنید. ما دو روش برای ایجاد برچسب نام با استفاده از ویژگی نامگذاری Word و یک الگوی رایگان به شما نشان خواهیم داد.

چه برای یک رویداد جمع آوری کمک مالی، یک سمینار، یک کنفرانس یا موارد مشابه، کارت ویزیت برای همه مفید است تا راحت تر با هم ارتباط برقرار کنند. شما می توانید فقط از نام های کوچک استفاده کنید، نام های خانوادگی را درج کنید و حتی نام شرکت را اضافه کنید. مایکروسافت ورد یک راه ساده برای ایجاد کارت‌های نام در اختیار شما قرار می‌دهد که سپس می‌توانید آنها را چاپ کنید یا به شرکت خدمات چاپ خود ارسال کنید.

برچسب نام را با برچسب ایجاد کنید

Microsoft Word دارای یک ویژگی برچسب داخلی است که برای ساخت و چاپ برچسب های پستی مفید است. با چند تغییر کوچک، می توانید از همین ویژگی برای ایجاد کارت های نام استفاده کنید.

مربوط: نحوه ایجاد و چاپ پوستر در Word

یک سند خالی را در Word باز کنید، به تب Mailings بروید و در قسمت Create نوار، “Labels” را انتخاب کنید.

برچسب ها در تب Mailings در Word

در پنجره پاکت‌ها و برچسب‌ها، مطمئن شوید که برگه برچسب‌ها انتخاب شده است و روی گزینه‌ها در نزدیکی پایین کلیک کنید.

گزینه های پاکت و برچسب

در پنجره Label Options که ظاهر می‌شود، «Microsoft» را در کادر فهرست کشویی Label Vendors انتخاب کنید. در زیر، یکی از ۳۰ گزینه در هر صفحه را در کادر شماره محصول انتخاب کنید. نمایش اندازه را در سمت راست برای هر گزینه خواهید دید. روی OK کلیک کنید.”

گزینه های برچسب در Word

سپس به پنجره Envelopes and Labels باز خواهید گشت. روی “سند جدید” کلیک کنید و صفحه برچسب ها را می بینید که با شبکه ای از خطوط نقطه چین تقسیم شده اند.

کارت ویزیت در ورد

نام ها و جزئیات دیگری را که می خواهید برای هر تگ وارد کنید. با کلید Tab می توانید به راحتی در میان هر نماد حرکت کنید. سپس می توانید اندازه، رنگ و سبک فونت را با استفاده از بخش Font در تب Home فرمت کنید.

کارت ویزیت در ورد

اگر ترجیح می دهید از برچسب های یک شرکت خاص استفاده کنید، می توانید آن را در کادر فروشنده برچسب انتخاب کنید و شماره محصول زیر را انتخاب کنید.

با استفاده از یک الگو تگ های نام ایجاد کنید

اگر می خواهید کارت های نام شما کمی هیجان داشته باشد، می توانید از قالب Word استفاده کنید. مایکروسافت چند گزینه را به صورت رایگان با چند الگوی پولی اضافی برای مشترکین Microsoft 365 ارائه می دهد.

مربوط: نحوه ایجاد یک قالب در مایکروسافت ورد

شما به راحتی می توانید الگوهای موجود برای نسخه Word خود را مشاهده کنید. یک سند را باز کنید، به تب File بروید تا صفحه اصلی را انتخاب کنید و روی More Templates کلیک کنید.

الگوهای بیشتر در صفحه اصلی برای Word

کلمات کلیدی “نشان نام” را برای مشاهده گزینه های خود وارد کنید.

جستجوی الگوی نشان نام در Word

همچنین، می‌توانید از وب‌سایت Office Templates برای مشاهده برچسب‌های نام و دانلود یک الگو برای استفاده در برنامه دسکتاپ Word استفاده کنید.

در اینجا دو قالب وجود دارد که به صورت رایگان از طریق Word برای دسکتاپ و وب در دسترس و قابل دسترسی هستند.

این الگو در هر صفحه هشت کارت نام رنگی روشن به شما می دهد. برای رویدادهایی که می خواهید فقط از نام های کوچک استفاده کنید ایده آل است. برگردان ها ۳.۴ در ۲.۳ اینچ هستند و با شماره محصول Avery 5395، ۸۳۹۵، و ۴۵۳۹۵ کار می کنند.

الگوی نشان نام روشن

اگر یک رویداد تعطیلات دارید، ممکن است این کارت‌های نام با تصاویری با مضامینی مانند آدم برفی، آب نبات، و هدایا را دوست داشته باشید. این الگو برای نام و نام خانوادگی امتیاز به شما می دهد. همانطور که در بالا ذکر شد، همچنین دارای هشت نشان نام در هر صفحه در اندازه های مشابه است و با همان شماره محصول Avery کار می کند.

الگوی نشان نام تعطیلات

با هر یک از این فرم ها، به سادگی متن مکان نگهدار را انتخاب کنید و متن خود را وارد کنید.

برای رویداد بعدی خود، به جای خرید استیکر و تایپ دستی اسامی، کارت‌های نام را در Microsoft Word ایجاد کنید.