نحوه دریافت نقشه های آفلاین و ناوبری در آیفون


نقشه های گوگل در آیفون و اپل کارپلی.
چیناپونگ / Shutterstock.com

رفتن به یک سفر طولانی؟ چه در اعماق یک پارک ملی باشید یا فقط در یک بزرگراه در میانه مکان باشید، ممکن است سیگنال تلفن همراه نداشته باشید. در اینجا آمده است که چگونه آیفون شما همچنان می‌تواند در زمانی که خارج از شبکه هستید به شما مسیرها را بدهد.

مشکل: هیچ ناوبری آفلاین در نقشه های اپل وجود ندارد

سال‌ها پس از راه‌اندازی سخت، Apple Maps یک برنامه نقشه‌برداری شگفت‌آور قدرتمند است. اما اپلیکیشن Maps داخلی آیفون یک اشتباه بزرگ دارد: راهی برای دانلود نقشه ها برای استفاده آفلاین وجود ندارد.

اگر هنگام استفاده از سیگنال شروع به پیمایش به مکانی کنید، Maps می تواند به راحتی به شما کمک کند حتی اگر سیگنال در راه گم شود، به آن مکان برسید. با این حال، اگر زمانی که سیگنال داده ندارید، سعی کنید دوباره ناوبری را شروع کنید، Maps به شما کمکی نخواهد کرد.

به عنوان مثال، این نقشه ها را برای خروج از بسیاری از پارک های ملی بی فایده می کند. می تواند شما را به آنجا برساند، اما نمی تواند شما را برگرداند.

برای دور زدن این مشکل، به یک برنامه نقشه جایگزین نیاز دارید تا زمانی که سیگنال داده ای ندارید به آن بازگردید.

خطای جستجوی آفلاین نقشه اپل در آیفون.

گزینه ۱: نقشه های عظیم آفلاین را از اینجا دانلود کنید WeGo

برنامه های نقشه آفلاین زیادی برای آیفون وجود دارد. ما اینجا WeGo را دوست داریم. این برنامه رایگان است، با Apple CarPlay کار می کند و به شما امکان می دهد مناطق بزرگ نقشه را دانلود کنید. برای مثال می توانید نقشه کل ایالات متحده را دانلود کنید یا یک یا چند ایالت را دانلود کنید. همچنین می توانید نقشه های کامل کشورهای دیگر را دانلود کنید. (کل نقشه ایالات متحده از حدود ۷.۸۳ گیگابایت حافظه آیفون استفاده می کند.)

این فقط یک نقشه اولیه نیست که موقعیت مکانی شما را نشان می دهد – می توانید از HERE WeGo برای مسیریابی بپرسید و مکان ها و نقاط مورد علاقه را روی نقشه جستجو کنید، همه کاملاً آفلاین.

حتی اگر برنامه Apple Maps را ترجیح می دهید، ایده خوبی است که هنگام سفرهای طولانی، یک برنامه پشتیبان مانند این داشته باشید. اگر داده های تلفن همراه در دسترس نباشد، می توانید به نقشه های آفلاین برگردید.

برای استفاده از این قابلیت، اپلیکیشن را دانلود و اجرا کنید. پانل پایین صفحه را باز کنید، روی Manage Maps ضربه بزنید، به پایین بروید و روی Download New Maps ضربه بزنید. سپس می توانید انتخاب کنید که برای کدام قاره و کشور می خواهید نقشه ها را دانلود کنید.

در اینجا نقشه های WeGo در آیفون نقشه های آفلاین را نشان می دهد.

گزینه ۲: مناطق آفلاین را در Google Maps دانلود کنید

برخلاف Apple Maps، Google Maps نقشه های آفلاین را در برنامه آیفون خود ارائه می دهد. اگرچه به اندازه HERE WeGo جامع نیست: شما فقط می‌توانید مناطق کوچک‌تری را دانلود کنید و Google Maps اصرار دارد که به‌روزرسانی‌های آن را مرتباً دانلود کنید. با این حال، Google Maps به شما امکان می‌دهد مکان‌ها را در نقشه آفلاین جستجو کنید و همچنین مسیرهای ناوبری را به شما می‌دهد.

با وجود این محدودیت ها، این ویژگی همچنان بسیار مفید است. از این گذشته، Google Maps یک برنامه نقشه برداری قدرتمند است. در واقع می توانید فضای بسیار زیادی را دانلود کنید، بنابراین برای دانلود شهر و محله یا منطقه ای که به آن سفر می کنید بسیار مفید است. با این حال، برای یک سفر جاده ای طولانی ایده آل نیست و مطمئناً راهی برای دانلود یکباره کل کشور وجود ندارد.

برای استفاده آفلاین از Google Maps در آیفون خود، برنامه Google Maps را دانلود و اجرا کنید. روی نماد نمایه خود در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و روی Offline Maps ضربه بزنید. از اینجا، می‌توانید بر روی «انتخاب نقشه خود» کلیک کنید و بزرگ‌نمایی یا کوچک‌نمایی کنید تا ناحیه خاصی از Google Maps را که می‌خواهید برای استفاده آفلاین دانلود کنید، انتخاب کنید. این فرآیند را برای دانلود چندین منطقه نقشه تکرار کنید.

مربوط: چگونه داده های نقشه های گوگل را برای ناوبری آفلاین در اندروید یا آیفون دانلود کنیم

یک منطقه نقشه آفلاین را در Google Maps در iPhone بارگیری کنید.

البته اینها تنها راه های دریافت نقشه های آفلاین نیستند. بسیاری از برنامه های نقشه آفلاین دیگر را در اپ استور آیفون خواهید یافت. ما فقط آرزو می کنیم که اپل یک راه راحت برای استفاده از Apple Maps در زمانی که آیفون شما آفلاین است ارائه دهد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر