نحوه خاموش کردن چراغ قوه در آیفون ۱۳


روشن شدن در تاریکی عالی است، اما اگر به طور اتفاقی با آیفون ۱۳ این کار را انجام دادید، ممکن است تعجب کنید که چگونه آن را خاموش کنید. خوشبختانه، شما می توانید تنها با چند کلیک روی آیفون ۱۳، ۱۳ مینی، ۱۳ پرو یا ۱۳ پرو مکس، چراغ قوه داخلی گوشی خود را خاموش کنید. در اینجا چگونه است.

چراغ آیفون خود را روی صفحه قفل خاموش کنید

هنگامی که آیفون از حالت آماده به کار بیدار می شود، صفحه قفل به عنوان یک محافظ می ایستد. در این صفحه می توانید چندین عملکرد مانند باز کردن سریع دوربین را انجام دهید.

علاوه بر این، به راحتی می توان نور صفحه قفل را خاموش کرد. برای انجام این کار، انگشت خود را روی نماد چراغ قوه در گوشه سمت چپ پایین صفحه قرار دهید و آن را در آنجا نگه دارید و یک “فشار طولانی” ایجاد کنید.

در یک لحظه، بازخورد لمسی را احساس خواهید کرد که به شما می گوید لامپ خاموش شده است. در هر زمان، می‌توانید با فشار دادن و نگه داشتن دوباره انگشت خود روی نماد چراغ قوه، چراغ آیفون ۱۳ خود را دوباره روشن کنید. خیلی آسان است، اینطور نیست؟

مربوط: سریعترین راه برای باز کردن قفل دوربین در آیفون

چراغ آیفون خود را در مرکز کنترل خاموش کنید

قفل صفحه تنها راه برای کنترل نور فلاش آیفون ۱۳ نیست. همچنین می توانید این کار را در Control Center، یک منوی سریع ویژه پر از میانبرهای مفید، انجام دهید. برای خاموش کردن چراغ قوه به این روش، ابتدا با کشیدن انگشت از روی نماد باتری در گوشه سمت راست بالای صفحه، مرکز کنترل را باز کنید.

وقتی مرکز کنترل باز شد، نماد چراغ قوه را در نزدیکی پایین صفحه پیدا کنید. (اگر نماد چراغ قوه را در آنجا نمی بینید، با سفارشی کردن مرکز کنترل تنظیمات به راحتی می توانید آن را اضافه کنید.) یک بار روی نماد چراغ قوه کلیک کنید.

چراغ آیفون شما خاموش خواهد شد. از آنجایی که این یک سوئیچ جابه‌جایی است، می‌توانید هر زمان که بخواهید، لامپ را در مرکز کنترل از این طریق روشن کنید. و اگر نماد لامپ را فشار داده و نگه دارید، می توانید روشنایی آن را کنترل کنید. موفق باشید، و در آنجا امن بمانید!

مربوط: چگونه روشنایی لامپ آیفون خود را کنترل کنیم