نحوه خاموش کردن چراغ قوه در آیفون ۱۱


اگر به طور تصادفی چراغ قوه پشت آیفون ۱۱ خود را روشن کنید – چراغ LED روشن سفید – ممکن است فهمیدن نحوه خاموش کردن آن گیج کننده باشد. در اینجا نحوه خاموش کردن سریع آن در هر زمان در iPhone 11، iPhone 11 Pro و iPhone 11 Pro Max آورده شده است.

نحوه خاموش کردن چراغ قوه با استفاده از قفل صفحه

هنگامی که آیفون از حالت آماده به کار بیدار می شود، صفحه خاصی به نام «صفحه قفل» را مشاهده خواهید کرد. در این صفحه می توانید با فشار دادن و نگه داشتن نماد چراغ قوه در گوشه سمت چپ پایین صفحه، چراغ قوه را خاموش کنید.

هنگامی که آن را خاموش کنید، یک ضربه خفیف در خود آیفون احساس خواهید کرد که نوعی بازخورد لمسی است. برای روشن کردن مجدد چراغ قوه، فقط نماد چراغ قوه را در گوشه صفحه قفل فشار دهید و نگه دارید.

مربوط: چگونه از آیفون خود به عنوان چراغ قوه استفاده کنیم

نحوه خاموش کردن چراغ قوه با استفاده از مرکز کنترل

هر آیفون با یک لیست سریع از میانبرها به نام Control Center ارائه می شود و به طور پیش فرض شامل یک نماد میانبر است که چراغ قوه آیفون ۱۱ شما را کنترل می کند.

برای خاموش کردن چراغ قوه به این روش، ابتدا با کشیدن انگشت از گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش آیفون خود، Control Center را باز کنید.

هنگامی که منوی Control Center ظاهر شد، روی نماد روشن کردن، که معمولاً در نزدیکی پایین صفحه قرار دارد، ضربه بزنید. (اگر نماد چراغ قوه را نمی بینید، می توانید با سفارشی کردن مرکز کنترل تنظیمات، آن را اضافه کنید.)

چراغ قوه خاموش خواهد شد. در آینده می توانید لامپ را از این طریق نیز روشن کنید و اگر روی نماد لامپ در Control Center ضربه بزنید و نگه دارید، می توانید یک منوی پاپ آپ مخصوص برای تنظیم روشنایی لامپ داشته باشید. امیدوارم که این موضوع را روشن کند!

مربوط: چگونه روشنایی لامپ آیفون خود را کنترل کنیم