نحوه حذف چندین ایمیل در Microsoft Outlook


لوگوی Outlook در پس زمینه گرادیان.

اگر به دنبال خلاص شدن از شر چندین ایمیل به طور همزمان هستید، Microsoft Outlook به شما این امکان را می دهد که به طور انتخابی چندین ایمیل را همزمان حذف کنید. می توانید این کار را در نسخه های وب، دسکتاپ و موبایل Outlook انجام دهید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه.

مربوط: چرا باید ایمیل ها را به جای بایگانی حذف کنید؟

چندین ایمیل را از Outlook روی دسکتاپ حذف کنید

در برنامه دسکتاپ Outlook، شما این امکان را دارید که همه ایمیل‌ها را به یکباره از پوشه ایمیل حذف کنید. می توانید ایمیل های خود را به صورت متوالی، غیر متوالی یا یکجا انتخاب کنید.

برای انجام این کار، ابتدا Outlook را روی رایانه خود راه اندازی کنید. در نوار کناری سمت چپ در Outlook، پوشه ای را که می خواهید ایمیل ها را در آن حذف کنید، انتخاب کنید.

در قسمت سمت راست، تمام ایمیل های پوشه انتخاب شده را مشاهده خواهید کرد. برای حذف تمام ایمیل های نمایش داده شده، ابتدا با فشار دادن Ctrl + A (ویندوز) یا Command + A (Mac) همه ایمیل ها را انتخاب کنید. سپس کلید Delete را روی صفحه کلید خود فشار دهید.

اگر صفحه کلید کلید حذف را نمایش نمی دهد، روی یکی از ایمیل های انتخاب شده کلیک راست کرده و در منو گزینه Delete را انتخاب کنید.

توصیه: اگر به طور تصادفی ایمیل های خود را حذف کردید، با فشار دادن سریع Ctrl + Z (ویندوز) یا Command + Z (Mac) آنها را بازیابی کنید.

تمام ایمیل های Outlook را روی دسکتاپ حذف کنید.

برای حذف ایمیل های خود به ترتیب متوالی، روی اولین ایمیل در لیست ضربه بزنید. کلید Shift را روی صفحه کلید خود نگه دارید و آخرین ایمیل موجود در لیست را انتخاب کنید. اکنون همه ایمیل ها بین اولین و آخرین ایمیل علامت گذاری شده اند.

برای حذف آن، دکمه حذف را روی صفحه کلید خود فشار دهید. از طرف دیگر، روی یک ایمیل خاص کلیک راست کرده و در منو روی Delete کلیک کنید.

ایمیل های متوالی را در Outlook روی دسکتاپ حذف کنید.

برای حذف ایمیل ها به ترتیب غیر متوالی، روی اولین ایمیل برای حذف ضربه بزنید تا انتخاب شود. سپس Ctrl (ویندوز) یا Command (Mac) را نگه دارید و ایمیل های اضافی را برای حذف انتخاب کنید.

در نهایت، کلید Delete را بزنید یا روی یک ایمیل خاص کلیک راست کرده و گزینه Delete را انتخاب کنید تا ایمیل های شما حذف شود.

ایمیل های غیر متوالی را در Outlook روی دسکتاپ حذف کنید.

Outlook تمام ایمیل های حذف شده را به سطل زباله منتقل کرد. اگر می‌خواهید این ایمیل‌ها را برای همیشه حذف کنید، پوشه Trash را باز کنید، تمام ایمیل‌های خود را انتخاب کنید و کلید حذف را بزنید. (برای صفحه‌کلیدهایی که کلید Delete ارائه نمی‌دهند، روی یک ایمیل خاص کلیک راست کرده و در منو گزینه Delete را انتخاب کنید.)

چندین ایمیل را از Outlook در وب اسکن کنید

نسخه وب Outlook چک باکس هایی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد چندین پیام ایمیل را همزمان انتخاب و حذف کنید.

برای استفاده از آن، ابتدا مرورگر وب مورد علاقه خود را بر روی رایانه خود راه اندازی کنید و وب سایت Outlook را باز کنید. از نوار کناری سمت چپ در Outlook، پوشه ای را که می خواهید ایمیل ها را حذف کنید، انتخاب کنید.

پوشه ای را در Outlook در وب انتخاب کنید.

برای حذف تمام ایمیل های موجود در پوشه انتخاب شده، ابتدا با فشار دادن Ctrl + A (ویندوز) یا Command + A (Mac) همه ایمیل ها را برجسته کنید. سپس، در بالای لیست ایمیل، روی “Empty” کلیک کنید. [Folder Name]. “

همه ایمیل ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید "خالی [Folder Name]."

برای حذف پی در پی ایمیل های خود، سپس در کنار اولین ایمیلی که می خواهید حذف کنید، روی نماد فرستنده کلیک کنید. کلید Shift را روی صفحه کلید خود نگه دارید، آخرین ایمیل را به ترتیب متوالی پیدا کنید و روی نماد فرستنده در کنار آن کلیک کنید.

با انتخاب ایمیل های خود، در بالای Outlook، روی Delete کلیک کنید.

ایمیل های متوالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید "حذف" در بالا.

برای خلاص شدن از شر ایمیل ها به ترتیب غیر متوالی، روی اولین ایمیل برای حذف ضربه بزنید تا انتخاب شود. سپس Ctrl (ویندوز) یا Command (Mac) را برای انتخاب ایمیل های اضافی نگه دارید.

سپس، در بالا، روی “حذف” کلیک کنید.

ایمیل های غیر متوالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید "حذف" در بالا.

Outlook تمام ایمیل های حذف شده را در پوشه Deleted Items قرار می دهد. با باز کردن آن و انتخاب “Empty folder” در بالا، می توانید این پوشه را پاک کنید.

از شر چندین ایمیل Outlook در موبایل خلاص شوید

برنامه تلفن همراه Outlook به اندازه همتایان دسکتاپ خود دارای ویژگی های زیادی نیست، اما شما می توانید ایمیل ها را به صورت انبوه حذف کنید.

برای استفاده از آن، ابتدا برنامه Outlook را در گوشی خود باز کنید. در برنامه، پوشه ای را که می خواهید ایمیل ها را از آن حذف کنید، انتخاب کنید.

وقتی ایمیل های خود را می بینید، روی اولین ایمیلی که می خواهید حذف کنید ضربه بزنید و نگه دارید. سپس روی ایمیل های دیگر ضربه بزنید تا برجسته شوند.

علامت گذاری ایمیل ها در Outlook در دستگاه های تلفن همراه.

پس از انتخاب ایمیل های خود، در بالای صفحه خود، روی نماد سطل زباله ضربه بزنید.

همه ایمیل های انتخاب شده اکنون به پوشه حذف شده منتقل می شوند. با باز کردن این پوشه و انتخاب نماد سطل زباله می توانید ایمیل های خود را برای همیشه حذف کنید.

به این ترتیب Outlook خود را سازماندهی نکرده و پیدا کردن ایمیل های مهم را آسان تر می کنید. از یک رابط کاربری مرتب و تمیز لذت ببرید!


اگر به اشتباه ایمیل Outlook را حذف کردید، راهی برای بازیابی موارد حذف شده Outlook وجود دارد. راهنمای ما را بررسی کنید تا نحوه بازیابی موارد گم شده را بیاموزید.

مربوط: نحوه بازیابی موارد حذف شده از Outlook