نحوه تنظیم صدا برای برنامه های جداگانه در تلفن های Samsung Galaxy


Galaxy S22 Ultra.
Framesira / Shutterstock.com

رایانه‌های شخصی ویندوزی به شما امکان می‌دهند صدا را برای برنامه‌های خاصی تنظیم کنید، اما این در گوشی‌های هوشمند واقعاً مشکلی نیست. مگر اینکه شما یک دستگاه Samsung Galaxy داشته باشید و بدانید کجا باید نگاه کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه.

“Good Lock” مجموعه ای از افزونه ها است که می تواند عملکرد دستگاه Samsung Galaxy شما را افزایش دهد. افزونه ای به نام «دستیار صدا» همه چیز در مورد شخصی سازی ویژگی های مرتبط با صدا است. یکی از بهترین ویژگی های آن این است که به شما امکان می دهد حجم برنامه های جداگانه را کنترل کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که Good Lock را از فروشگاه گلکسی دانلود کنید. پس از نصب آن را باز کنید و به تب “خانواده” بروید. اینجاست که «دستیار صدا» را می‌بینید و می‌توانید روی نماد دانلود ضربه بزنید.

این شما را به صفحه دانلود افزونه در فروشگاه گلکسی می برد. برای ادامه روی “نصب” کلیک کنید.

رسیدگی "درست شد."

اکنون می توانید به Good Lock برگردید و Sound Assistant را باز کنید.

قابل اعتماد و متخصص "دستیار صوتی"

“اندازه های برنامه فردی” را انتخاب کنید.

انتخاب کنید "اندازه برنامه های فردی"

ما با اضافه کردن برنامه هایی که می خواهید به صورت جداگانه کنترل کنید شروع می کنیم. روی دکمه اضافه کردن شناور در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

روی دکمه اضافه کردن شناور در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

تمام برنامه هایی را که می خواهید کنترل کنید انتخاب کنید و روی Add کلیک کنید.

برنامه ها را انتخاب کنید و ضربه بزنید "اضافه کردن."

شما می‌توانید اندازه‌های فردی را مستقیماً از این صفحه کنترل کنید، اما اگر می‌خواهید دسترسی آسان‌تری داشته باشید، باید کمی عمیق‌تر بگردیم.

کنترل صدا

به تنظیمات دستیار صوتی برگردید و “Customize the sound board” را انتخاب کنید.

انتخاب کنید "صفحه صدا را سفارشی کنید"

بر روی “Custom” کلیک کنید و سپس به تب “Extended Panel” بروید.

قابل اعتماد و متخصص "پانل گسترش یافته" زبانه

در نهایت، مطمئن شوید که “اندازه برنامه” علامت زده شده است. با این کار یک نوار لغزنده در لیست صوتی برنامه‌هایی که قبلاً انتخاب کرده‌اید، زمانی که فعال هستند اضافه می‌کند.

مطمئن شوید "اندازه برنامه" انتخاب شد

این همه در راه اندازی است. از آن استفاده کنیم. در حالی که صدا با یکی از برنامه هایی که انتخاب کرده اید پخش می شود، کلید میزان صدا را در دستگاه Samsung Galaxy خود فشار دهید. نماد سه نقطه را در بالای کنترل های صدا انتخاب کنید تا آن را بزرگ کنید.

به سادگی از لغزنده ها برای تنظیم صدا برای برنامه مورد نظر استفاده کنید!

اندازه برنامه را جابجا کنید.

این هست! این یک ویژگی واقعا جالب است که در بسیاری از گوشی های هوشمند دیگر نمی توانید آن را پیدا کنید. برخی از برنامه ها با سایر برنامه ها حجم ندارند و این راهی برای رفع آن است. تلفن‌های گلکسی سامسونگ با تعداد زیادی از ویژگی‌های خارج از جعبه بارگیری می‌شوند، اما گاهی اوقات به موارد بیشتری نیاز دارید. اینجاست که Good Lock وارد می شود.

مربوط: چگونه میانبرهای صفحه قفل سامسونگ گلکسی را سفارشی کنیم