نحوه تماشای Halo Episode 1 به صورت رایگان – Geek


سلام صحنه اصلی سریال
پارامونت پلاس

تا به امروز، سلام این یکی از موفق ترین فرنچایزهای بازی در تاریخ است که بیش از ۸۲ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. اکنون، بازیکنان می توانند رویدادهای زنده مورد انتظار را تماشا کنند سلام مجموعه های تلویزیونی پارامونت پلاس و قسمت ۱ کاملا رایگان هستند.

قسمت اول از هاله رشته ای این اولین بار در ۲۴ مارس، با قسمت دوم در ۳۱ مارس، و هر قسمت جدید در روز پنجشنبه پخش می شود. اگر هنوز در تلاش هستید تصمیم بگیرید که آیا ارزش اشتراک Paramount Plus را دارد یا فقط یک فایل سلام طرفداران می ترسند که ممکن است یکی از بازی های مورد علاقه شما را خراب کند، و اکنون می توانید قبل از تصمیم گیری آن را به صورت رایگان تماشا کنید.

پارامونت پلاس تمام قسمت اول را که حدود یک ساعت طول می کشد، در یوتیوب به نمایش گذاشت و به همه اجازه داد از آن لذت ببرند. بنابراین، بنشینید، از مناظر و صداهای شگفت انگیز شارژ مجدد سپر لذت ببرید و زنده شدن مستر چیف را تماشا کنید. قسمت ۱ نیز برای مدت محدودی به صورت رایگان در پارامونت در دسترس است.

برای کسانی که نمی دانند، فصل اول نه قسمتی در جهان اصلی اتفاق می افتد سلام یک بازی ویدیویی برای الهام گرفتن ViacomCBS توضیح می دهد که توطئه در طول قرن بیست و ششم درگیری بین بشریت و یک تهدید بیگانه که همه ما آن را به عنوان میثاق می شناسیم آغاز می شود. علاوه بر این، حضور مهم انسانی در خارج از هر اسپارتی وجود دارد.

این نمایش نوید ارائه داستان های عمیق شخصیت ها، انبوه اکشن و ماجراجویی و ارائه را می دهد سلام بازی برای زندگی با چشم اندازی زیبا از آینده.

سلام ستارگان پابلو شرایبر (از خدایان آمریکایی) به عنوان Master Chief و جن تیلور که صداپیشگی کورتانا در بازی ها را بر عهده داشت، به عنوان دستیار هوش مصنوعی Master Chief بازگشتند. بنابراین در حالی که صدای Chief متفاوت است، با کورتانا احساس خوبی خواهید داشت.

Halo The Series قبلاً برای فصل دوم تمدید شده است، بنابراین طرفداران آن را مدیون خود هستند که حداقل آن را با ذهنی باز امتحان کنند. ما مطمئن نیستیم که قسمت اول چه مدت رایگان خواهد بود، اما می‌توانید Paramount Plus را به صورت رایگان با یک دوره آزمایشی ۷ روزه یا اشتراک با ۴.۹۹ دلار در ماه دریافت کنید.

بعد از تماشای قسمت اول، مطمئناً می توانم جذابیت را ببینم، اما محتاطانه خوشبین هستم.