نحوه تماشای آنلاین UFC 273 Volkanovski vs The Korean Zombie Live


UFC 273
UFC

پخش زنده از ورزشگاه VyStar Veterans Memorial Arena در جکسونویل، فلوریدا، ساعت ۷ بعد از ظهر PT / 10 بعد از ظهر به وقت شرقی در ۹ آوریل ۲۰۲۲، UFC 273 الکساندر ولکانوفسکی را در برابر چان سونگ جونگ، با نام مستعار “زامبی کره ای” قرار می دهد. در اینجا نحوه پخش زنده آمده است.

نحوه پخش زنده UFC 273 در ایالات متحده

کارت اصلی UFC 273 به طور انحصاری در ESPN+ در ایالات متحده پخش می شود. مشترکین موجود ESPN+ (6.99 دلار در ماه یا ۶۹.۹۹ دلار در سال) یا بسته دیزنی (که شامل ESPN+، Disney+ و Hulu با پشتیبانی آگهی با قیمت ۱۳.۹۹ دلار در ماه است) می توانند UFC 273 را با ۷۴.۹۹ دلار اضافی پخش کنند. مشترکین جدید ESPN+ می توانند یک سال خدمات به علاوه UFC 273 را با قیمت ۹۹.۹۸ دلار دریافت کنند.

UFC 273 دو مسابقه قهرمانی را رهبری می کند، از جمله رویداد اصلی که در آن ولکانوفسکی از عنوان قهرمانی وزن پر در برابر یانگ دفاع کرد. قهرمان وزن بانتام، الجامین استرلینگ نیز در یک مسابقه مجدد در UFC 269 با پیتر جان، مدعی روبرو خواهد شد. دیگر مبارزات کارت اصلی شامل مسابقه وزن سبک بین گیلبرت برنز و خامیف شمایف، و مسابقه وزن نی زنان بین مکنزی درن و تسیا تورس است.

همه مشترکین +ESPN می‌توانند اولین مسابقات خود را در ساعت ۵ بعدازظهر PT/8 بعد از ظهر به وقت شرقی پخش کنند، و مسابقات اولیه در ساعت ۳:۱۵ بعد از ظهر PT/6 15:00 بعد از ظهر به وقت شرقی به UFC Fight Pass (9.99 دلار در ماه یا ۹۵.۹۹ دلار در سال) پخش خواهند شد.

با VPN محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید

اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید یا به خارج از کشور سفر می کنید، و همچنان می خواهید به جریان ESPN+ یا UFC Fight Pass برای UFC 273 دسترسی داشته باشید، بهترین استراتژی استفاده از VPN است. با یک VPN، می توانید محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید و UFC 273 را روی پلتفرم های اختصاصی آنها پخش کنید.

ExpressVPN انتخاب ما برای بهترین VPN به طور کلی و بهترین VPN برای پخش است. این یک راه سریع و ساده برای تماشای UFC 273 در هر کجا که هستید است. در اینجا نحوه شروع به کار آمده است:

  1. ExpressVPN را دانلود کنید.
  2. به یک سرور واقع در ایالات متحده متصل شوید.
  3. به ESPN+ بروید و جریان اصلی پاس را خریداری کنید یا برای تماشای مسابقات اولیه وارد حساب ESPN+ یا UFC Fight Pass خود شوید. شما باید یک کد پستی معتبر ایالات متحده ارائه دهید.

ExpressVPN همچنین یک آزمایش رایگان ارائه می دهد، بنابراین اگر از خدمات راضی نیستید، می توانید بلافاصله پس از تماشای UFC 273 آن را لغو کنید.