نحوه بستن خودکار تب ها در اندروید


برگه ها را در اندروید ببندید.

برگه های مرورگر موبایل چندان قابل مشاهده نیستند و همین امر باعث می شود ده ها برگه در گوشی شما باز شود. بررسی و بستن این برگه ها می تواند آزاردهنده باشد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه تب های قدیمی را به طور خودکار در اندروید ببندید.

برای مرورگرهای اندروید بسیار آسان است که با دسته ای از برگه ها باز شوند. برخی از پیوندها بدون اینکه متوجه شوید در برگه های جدید باز می شوند. برنامه‌ها شما را به مرورگر می‌برند و پس از بازگشت، برگه را پشت سر می‌گذارند. برگه‌هایی که در پس‌زمینه باز می‌شوند، از منابع زیادی استفاده نمی‌کنند، اما همچنان یک آشفتگی است.

متأسفانه، برخلاف سافاری در آیفون و آی‌پد، گوگل کروم – مرورگر پیش‌فرض در اکثر دستگاه‌های اندرویدی – قابلیتی برای رفع این مشکل ندارد. خبر خوب این است که یکی دیگر از مرورگرهای محبوب و شناخته شده راه حلی دارد – Mozilla Firefox.

مربوط: نحوه بستن خودکار تب های سافاری در آیفون و آیپد

ابتدا فایرفاکس را از گوگل پلی استور نصب کرده و باز کنید. روی نماد منوی سه نقطه در نوار ابزار کلیک کنید.

“تنظیمات” را از منو انتخاب کنید.

انتخاب کنید "تنظیمات."

پس از آن، به “Tabs” بروید.

قابل اعتماد و متخصص "پنجره های تب"

در بخش Close Tabs، می‌توانید مدت زمان انتظار برای بسته شدن خودکار برگه‌های غیرفعال را انتخاب کنید.

یک دوره زمانی را انتخاب کنید.

همه چیز در مورد آن است! اکنون، پس از اینکه برای مدت زمانی که انتخاب کرده اید از یک برگه بازدید نکردید، برای شما بسته می شود. این باید به تمیزتر ماندن برگه های شما کمک کند. فایرفاکس برای اندروید دارای ویژگی های بیشتری است که در کروم نمی توانید آنها را پیدا کنید، از جمله برنامه های افزودنی.

مربوط: نحوه نصب افزونه ها (افزونه ها) در موزیلا فایرفاکس
رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر