نحوه بازی “Banjo-Kazooie” در نینتندو سوییچ – بررسی Geek


باکس آرت اصلی
نینتندو کمیاب

پس از چندین دهه غیبت، نسخه اصلی بانجو کازوئی به طور رسمی بر روی کنسول های نینتندو بازگشته است. گیمرها اکنون می توانند از پلتفرم بازی قدیمی در سوییچ خود لذت ببرند، اگرچه برای تنظیم موارد باید چند مرحله را دنبال کنید.

بازکردن بانجو کازوئی در سوییچ، باید برای Switch Online + Expansion Pack ثبت نام کنید. این خدمات ۵۰ دلار در سال برای افراد یا ۸۰ دلار در سال برای خانواده ها هزینه دارد (من پیشنهاد می کنم طرح خانواده را به شش نفر دیگر تقسیم کنید). این مقدار کمی بیشتر از مبلغی است که برای یک اشتراک معمولی Switch Online پرداخت می‌کنید، اما بسته الحاقی، کتابخانه‌ای از بازی‌های N64 و سگا جنسیس، به‌علاوه DLC را باز می‌کند. عبور حیوانات.

ثبت نام برای Switch Online + Expansion Pack آسان است. به سادگی از وب سایت نینتندو دیدن کنید، با حساب کاربری که در سوییچ استفاده می کنید وارد شوید و ثبت نام کنید. همچنین می‌توانید روی تب Switch Online در پایین صفحه اصلی سوئیچ کلیک کنید تا به این سرویس بپیوندید.

اگر عضو سوییچ آنلاین هستید و به بسته الحاقی ارتقا می دهید، نینتندو بر اساس تعداد ماه های باقی مانده از اشتراک اصلی به شما تخفیف می دهد.

برای استفاده حداکثری از کندی مناسب پلتفرم سه بعدی، پیشنهاد می‌کنم کنسول رسمی Nintendo 64 Switch را انتخاب کنید. این گیم پد بی سیم به خوبی کنترلر اصلی N64 را بازسازی می کند، اما خدا را شکر جوی استیک بسیار بادوام تری دارد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر